Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość Liebe
Moj moglby sie kochac codziennie, ja z regoly nie mam ochoty tak czesto, wiec on nie nakreca sie wogole, ze staramy sie o dzidzie, poprostu sie kochamy, a w tym zwiazku to ja mysle czy juz trafione, on podchodzi do tego na luzie, jak ma byc tak bedzie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Koteczek, wiem ze kazda z nas ma inny organizm, nie ma sie co porownywac, poprostu starajmy sie wtedy kiedy mamy na to ochote, niech dzieciaczki powstana z pozadania i milosci, a nie ze stresu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
oki ja tez uciakam, do jutra:) p.s fajnie tu z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ij, tak 29.09 ostatnia :) sie pomylilam.. :) Czuje sie ostatnie 2 tyg bardzo dziwnie, codzien bole jajnika, jestem jakby przemeczona, skurcze miesni non stop, 37stopni sie utrzymuje od nastepnego dnia po \"przytulaniu\" w dni plodne (mam nadzieje). Nie wiem czy to sila mojej psychiki tak ma fizycznosc zmienila, czy naprawde cos sie dzieje, mama nadzieje ze niedlugo sie dwoiem.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska a kiedy robisz test???? a moze to juz to, mnie jajniki nie bola, nic nei czuje, temperatury nie mierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce we wtorek zrobic test, bo sie boje ze jutro moze przyjsc @. Ja temperatury bym nie mierzyla, ale odrazu wiedzialam ze jest wyzsza bo czulam, i tak z ciekawosci zmierzylam by wiedziec ile.. a potem juz sie wkrecilam z tym mierzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj mam bol piersi - dzis silniejszy niz wczoraj i bol podbrzusza - raz jakby jajniki a raz jak macica, takie ciagniecie i klucie... tez mam nadzieje ze sie nie nakrecam... i do wc ganiam czesto.. tylko nie wiem czy to pecherz czy to parcie to efekt czegos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko dziwne uczucie w podbrzuszu, w okolicy macicy bardziej , aleto chyba norma, a moze nie, piersi mnei jeszcze nie bola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam ze w poprzednim cyklu staran tak nie mialam... mam nadzieje ze to nie moja psychika (ktora zaczyna siadac z powodu checi posiadania dziecka)... i jeszcze dzis zrobilo mi sie slabo... moj mąż zaczal mnie bezwiednie glaskac po brzuchu - jakie to slodkie bylo :) ahhh... i on tez nie moze sie doczekac kiedy bedzie nas 3 a nie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia moj maz tez tak czesto robi:) to takie sweet:) ja nei wiem czy to psychika, czy cos jest na rzeczy:) ale nie jest mi salbo, wrecz sswietnie sie czuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem na etapie szukania czułych testow ciazowych.. zauwazylam ze coraz zadziej sa dostepne w aptekach... jedna z farmaceutek wyjasnila mi ze czesciej sie myla. ale chodzi tu o pokazanie ciazy gdy po tygodniu juz jej nie ma - samoistne poronienia.. przy normalnych testach by tego nie bylo bo nie wykrywaja tak wczesnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi w ogole nie bola, a co dziwne bo zawsze kilka dni przed @ bolaly... Dziwne to wszytko.. Bardzo chcialabym byc...hmmm...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie jaks test moze w tym tygodniu, zrobie pod koniec, ale nei licze na duzo. w najblizszym czasie sie okaze;p Agusia licze, ze Ci sie uda;) ja testow na wczesna ciaze nei robie, nie wiem czy da sie do konca wykryc to tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka czekolada:) 👄 wiemy to, na pewno :) nam wszystkim:) Agusia no racja z tymi objawami:) i brakiem ojawow:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby byly krechyyyyy:) dwie ja kupie digital:) cyfrowy z napisem PREGNANT :D albo NOT PREGNANT :( a i jeszcze jest taki z plusem:) jak ciaza to plus:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam w ciazy i robilam test to kreska druga miala byc po 3 minutach i nie bylo ...za jakis czaas patrze a tam dwiekreseczki tylko ta druga bladziutka.... ale okazalo sie ze jednak ciaza byla...roznie to jest z tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze z tymi objawami jest roznie... Zycze wszytkim zeby dwie kreski zobaczyly. ja kupilam first response, jest z tych najczulszych, ale jeszcze jutro nie robie, boje sie zobaczyc tylko jedna kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×