Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

🖐️ dziewczyny meldować się i jak tam staranka idą ja wczoraj jeszcze męża przed odjazdem wykorzystałam :):) a ja stawiam wszystkim kawusie \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! No u mnie nici ze staranek było w ten weekend, ale to nic straconego bo dopiero zaczeły mi się dni płodne. Chociaż teraz to już sama nie wiem jak to u mnie jest z tymi dniami, bo poprzednio @ spóźniła mi się 7 dni - to przez te nakręcanie na ciążę:) Sylwinka, to twój mąż pracuje gdzieś w terenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to teraz czekamy do 9 na wynik twoich, starań wczorajszych:) Jej no ja to też muszę bardziej się przyłożyć do tego, bo 15 znowu bedzie rozczarowanie:) Dziś to już usowo musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja wstalam wczesniej , teraz jestem juz w pracy :) dzisiaj bede troche zajeta, wiec rzadziej pisac bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do 3, 4.11 :) i zobaczymy co bedzie, ale nastawiam sie na wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witajcie, Ivette czekasz na dni plodne(3,4.11) czy juz na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ivett, to trzymam kciuki za Ciebie mocno co by Ci się udało. Ja terz siedzę w pracy i tak tu podpatruję sobie co jakiś czas:) Teraz mam trochę spokoju, ale od srody pewnie znowu sajgon. No Sylwinko dziś zaciągne męża - koniec leniuchowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Bo mi sie wtedy zaczną oreintacyjnie oczywiscie, dni plodne:))))))))))))Wiec tez czekam na nastepny weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ninam ja tez trzymam kciuki, aj cos mi sie wydaje, ze do konca roku kazda z nas zaciazy:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe, ja to trzymam kciuki żebyśmy już za tym cyklem zaciążyły:) A ty kiedy masz mieć teraz @???? zaczełaś już nowe stranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na okres 2,4 listopad:) dzieki za trzymanie kciukow kobitki🌻 👄 jednak nie wiem czemu, ale mam przeczucie, ze przyjdzie, caly czas kawa pieknie pachnie dla mnie, wech amm wyczulony, ale to chyba wyobraznia raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie dziewczynki, zeby zmienaic tabelke:P Agunia a co Ty w pracy robisz>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett jak byłam z Madzią w ciąży to mnie brzuch bolał i mówiłam że dostanę @ ale nie dostałam więc masz tak nie myśleć że na pewno przyjdzie poczekamy zobaczymy i każda inaczej przechodzi ciążę a że kawa ci ładnie pachnie to jeszcze nic nie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakies 7, 8 dni czekania zostalo:) moze to za wczensie na jakies objawy, a na pewno nie czas na wmawianie sobie czegokowwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co by tu nie gadać, to ivett dobrze do tego podchodzi - nie napalać się i być przygotowanym na "NIE". Ale ja to z całego serca Ci zyczę II kresek:) No i oczywiście nam wszystkim tego życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podchodze do tego na trzezwo:) racja, ale marzenie mam jedno i caly czas werbalizuje te 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy cały czas ma nadzieję na te II kreski, ja już będzie drugi cykl strań i jak teraz nie wypali to nie wiem jak to zniosę, ale widzę czasami na kafeterii dziewczyny, które się strają po kilka dobrych miechów nie wiem czy ja bym to wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak nei wypali powiedzmy przez nastepne 4-5 miesiecy, ide do lekarza zbadac sie konkretnie:) a poki co trzeba postawic na luz i nature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pobudka:) nudzi mi sie, a jednoczesnie mam troche pracy, mam ochote cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jestem taka zla, rozdrazniona.wsciekam si na wszystko w biurze i nosi mnie:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Kobitki, a moze ktoras z was wie jak mozna sobie pomoc zajc w ciaze? Moze jakas specjalna dieta, no i jakie pozycje? Myslicie ze lezenie z nogami do gory po kochaniu pomaga?No jak czesto powinno sie waszym zdaniem kochac? Bo codziennie to chyba nie, gin powiedziala mi ze oslabia sie plemniki, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe powiem Ci że ja juz nic nie kumam w tych sprawach.... Bo w cyklu w którym nie zaszłam kochalismy się co 2 dzień, leżalam z nogami do góry itd A w tym cyklu tylko raz sie kochaliśmy i wydawalo mi się ze juz po owulce i sie udalo. Jedyne co to jadlam olej z wiesiołka. Bez trzymania nóg w górze, bez liczenia itd. chyba najlepiej podejśc do tego na luzie, wiem ze trudno bo sama szalałam ale na szczęscie w 2 cyklu sie udało i powiem wam ze do tej pory nie moge uwierzyć i jestem w szoku że udało sie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona gratulacje z powodu ciazy. Ja czekam z testem do jutra, dzis powinnam dostac @.. a tak bardzo nie chce.. Oh niech czas szybciej leci... :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska niedziękuję:) ja pierwszy test zrobiłam dzien przed @ i juz wykazal:) to było w dzień moich imienin:):) najpiękniejszy prezent jaki mogłabym dostać!!! Potem jeszcze powtórzyłam test dwa razy tak dla pewności, za każdym razem 2 kreski, do tego sa juz objawy, ale i tak mimo tego dalej nie moge uwierzyć :D:D:D W piątek ide do lekarza, ale do tego piątku to chyba wieczność bedę czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×