Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 magdafikus.....05.10.........?.........1.....Zduńska Wola.....31.......1 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n...... ................26.........1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ??? dla przypomnienia nasza tabelka moze sie ktos do[pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja żeby się nakręcać, zrobię test jak okres mi się zacznie trochę spóźniać. Ostatnio wypatrywałam objawy i chyba sama zaczęłam je widzieć, choć ich nie było. Zrobiłam test dzień przed spodziewaną miesiączką, a następnego dnia dostałam @. Teraz będę czekać aż się okres będzie spóźniał :D Tak postanowiłam i mam :) Mnie ta średnia też podnosi na duchu, bo większość par co znam to poprostu wpadli i etap starania jest im obcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samira...
Witam dziewczyny, moge sie dolaczyc?? Ja zaczelam staranka o drugiego dzidziusia juz jakis czas temu:) Mam juz synka, ktory niedlugo skonczy 5 lat i nie moze doczekac sie rodzenstwa:):):) kto wie, moze listopad przyniesie mala fasolke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego test najlepiej robic po spodziewanej @.... ja odkad sie staram o niunie co miesiac mam zaburzenia miesiaczkowe moj rekord @ opoznila sie o 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie, mam dziś 26dc, a że zazwyczaj ma cykle ok 29-33 to sobie grzecznie poczekam do przyszłego tygodnia z testowaniem:) W środę pójdę tylko do gina bo mnie jajnik boli, a przed wyjazdem chce spr czy mi się torbiel znów nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero weszlam na ten topik, wiec mam ponad 20 stron do nadrobienia i nie wiem kto kim tutaj jest jedno jest pewne jest tutaj grono kobiet takich jak ja czyli najswiezszych staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira ja się dopisałam wczoraj i też jeszcze za bardzo nie wiem, kto kim jest, ale powoli orientuje się w sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_neti mam wolny wieczor to nadrobie powoli jak nie zapamietam wszystkich dziewczyn to pewnie wybacza mi wspomoge sie tabelka:) wolny wieczor bo mojego meza nie ma :) wroci dopiero w listopadzie:):) a wtedy o matko swieta:D staranka na calegoooo, chociaz dziiaj poklocilismy sie troche przez telefon ale spokojnie przejdzie nam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Ja juz nic nie wiem co sie ze mna dzieje..hmm... Od dwoch tyg czuje sie dziwnie, bole podbrzusza, takie jakies ciagniecia, skurcze miesni, metlu posmak w ustach az wytrzymac nie moge, temp 37 czas caly,na kawe nie moge patrzec a uwielbialam..hmmm.. Jutro postanowilam zrobic test, dzis @ powinnam dostac i kilka minut temu jakby sie zaczal, nietypowo, ale boje sie ze sie rozkreci.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak sama moge ale dopisuje sie na koniec tabelki, moze mnie nie wrzucicie:):) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 magdafikus.....05.10.........?.........1.....Zduńska Wola.....31.......1 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n...... ................26.........1 Samira... 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28.......1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zeby nie przyszedl ten @.... a co do testow to radze sprawdzcic skutecznosc u dziewczyn ktore je wyprobowaly..i te najczulsze wg nich sa faktycznie czule - ja im wierze... nie na marne wykrywaja mniejsze stezenie HCG. a test z krwi mozna robic juz dzien po implantacji czyli nawet tydzien przed @. bo wykrywa juz 3 tygodniowa ciaze czyli tydzien po zaplodnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tabelki wynika, że chyba jednak ja będę pierwsza testować, ale tak jak pisałam poczekam do przyszłego tygodnia, chyba że wcześniej mnie @ nawiedzi. Mam zero objawów, jestem przeziębiona i ten cykl związku z moim wyjazdem w delegację uważam za stracony. Jeszcze ze 3 razy napiszę, że się nie nakręcam i na pewno w to uwierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie testy nie zawodzily, bylam 2 razy w ciazy, robilam je w dniu spodziewanego okresu, wychodzily 2 kreseczki, a pozniej lekarz potwierdzal ciaze buuuuu szkoda ze tylko ta pierwsza skonczyla sie sukcesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie akurat tez nie zawodzily ale siedze jeszcze na innym topiku i pisze to co wiem z opini dziewczyn.... a co ta druga poroniłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? dzis pytalam sie gina co sadzi o testach owulacyjnych tych paskowych.. to zrobil minę i powiedzial "ze na ich temat woli sie nie wypowiadac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w trakcie @ i nic testowac nie moge:( meza nie widzialam od 6 tygodni wiec ....sama tego nie przeskocze ale listopad mrrrrrrrrrr musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek tak druga ciaze poronilam:( a co do testow owulacyjnych to szkoda pieniedzy... jestem tez na innym topiku, dziewczyny niektore stosowaly je ale jak okazuje sie sa one zawodne malo tego pokazuja one owulacje owszem ale to ze owulacja jest bez jajeczkowania tego juz nie wykrywaja, jedna dziewczyna miala takie owulacje przez 7 cykli.... ja osobiscie nie stosowalam takich testow, lekarz twierdzi ze z fizycznego punktu widzenia u mnie i mojego m jest wszystko w porzadku, moj problem najprawdopodobniej tkwi w psychice, tzn moze blokuja mnie przezycia z pierwszego porodu a pozniej poronienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×