Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

nie Novida:) widze znaczek IRL na kalendarzu:) ale my nei jestesmy tak szcesliwi jak Wy dzisiaj:] Ninam:) juz mi przeszlo, bo sie najadla, ale chyba ni ejestem heheh, kto to moze wiedziec, ale hardcore taki, ze hej a to tez znak zblizajacej si e@:) moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Olejek z wiesilka juz zakupiony, pierwsze 2 tabletki juz polkniete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe smacznego wiesiolka zatem:) mierzylam tempke od 3 dni z ran po przebudzeniu:) jakies36,9 max, z tym ze ja nigdy nie mam prawie powiekszonej, acha i mierze cyfrowym termometrem od wewnatrz:) ale to chyba za mala jak na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett jak ja caciazylam w czerwcu to mialam pierwszy pozytywny test przy temperaturze 36.9, a nastepnego dnia 36.99 (mierzona pod jezykiem), wiec chyba jeszcze nic nie przesadzone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak, ale ja nei mam poriownania Novida, bo ja nie mirzee zazwyczaj, nie meiwam wcale goraczek, to dziwne, nawet jak jestem przeziebiona:) wiec pod pacha nei mierze, nei ma sensu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt Ivett, ta temperature trzeba niestety mierzyc systematycznie. No to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czule testy, te z czuloscia 10 mIU/ml. I musze Ci tez podpowiedziec, ze jak zaczelam rok temu mierzyc tempke vaginalnie to nabawilam sie jakies infekcji, pomimo, ze bardzo dbam o swoja higiene, wiec od tamtej pory mierze ja pod jezykiem. Jest ona ciut nizsza, ale i tak miarodajna i mozr Cie uchronic przed infekcjami, ktore w naszym wypadku sa teraz niewskazane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida masz racje, raczej nic si enei dzieje na razie, ale przsetane mierzyc;/ szcholera:( ni epomyslalam o takich aspektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie wszystko dluzy:( jakis skurcz w lydce mialam przez chwile, jak mnie to wkurza:( piersi mam duze, ale przed okresem pelniejsze sie robia, ja mam 34d;/ ale teraz czuje ze sa wieksze i pulhniejsze, choc nei bola, heh. nie uznaje tego za objaw ciazy, ale wyobrazam sobie jaki wielki bedzie biust w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tyle naskrobałyście, że już sama nie wiem co komu miałem napisać ;) Co do mierzenia temperatury to ja mierzyłam w ustach termometrem elektrycznym, ale zdarzało mi się przysnąć z otwartą buzią i na wykresie miałam górki i doliny. W tym cyklu zaczęłam mierzyć termometrem rtęciowym owulacyjnym w pochwie, ale ze względu na delegację przerwałam pomiary. Głupio mi było budzić koleżanką o 5:30, żeby zmierzyć tempkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej neti:) ja postanowilam mierzyc sobie tak sobie, na razie sie tym nei sugeruje:) ale bede chciala zaczac mierzyc od nastepnego cyklu, jesli w tym si enie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie... :) ja dopiero wieczorami moge poklikac gdyz w ciagu dnia pracuje i mimo ze mam dostep do internetu nie moge sobie pozwolic na kafeterie :( a wiesiolek to powinno sie lykac od pierwszego dnia cyklu do owulacji dzis kupilam test o czulosci 10 i az mnie korci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bede wlasnie lykac, od pierwszego dnia cyklu do owluacji:) conieco o tym slyszalam:) Agunia, ja wciaz w pracy, klikam caly dzien :) tak to sprytnie potrafie pogodzic, w koncu oni tu nie wiedza o czym ja kilkam:) bo nie rozumia po polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moze i bym znalazla czas w pracy ale jak to w duzych firmach jest monitoring netu.. :( a moj maz wlasnie pojechal mi po pizze do mojej ulubionej wloskiej knajpki :) co mu sie raczej nie zdarzalo... on wierzy ze jestem w ciazy i juz mi dogadza... naszla mnie wlasnie ochota na pizze ze szpinakiem i serem gorgonzola. ale nie dlatego ze mam zachcianke tylko dlatego ze obiadu jeszcze nie jadlam a nie mam ochoty jesc kurczaczka ktory czeka w lodowce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett - ja specjalnie też nie sugeruje się moimi pomiarami, nie zawsze udaje mi się zmierzyć zaraz po przebudzeniu i potem wychodzą mi tzw. górki i doliny :) AguniaAgusia - ja też w pracy nie mogę sobie pozwolić na kafeterię. Ale od jutra mam urlop, więc może przed wyjazdem uda mi się częściej zaglądać. mi mąż dziś kupił test, objawów zero, więc nie zamierzam go robić. Wezmę go tylko ze sobą na wyjazd wakacyjne jakby jakimś cudem okres mi zaginął gdzieś po drodze. Który to test ma czułość 10 ?? mój ma 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tym o czulosci 10 to sie naganialam bo nie wszedzie go sprzedaja... jest to Bobo test ale strumieniowy nie plytkowy czy paskowy... kupilam od razu dwa :) on ma czulosc ponad dwa razy wieksza od tego 25 i mozna robic go juz przy 2-3 dniowej ciazy - czyli 2-3 dni po implantacji a nie stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jestesmy w temacie testow to wytlumaczcie mi kolezanki jedna kwestie.. skoro wszystkie testy maja czulosc 25 to dlaczego na kazdym jest inny czas pomiaru, inny wiek ciazy wykrywa itp. jedne sa szybkie i juz 6 dniowa ciaze wykrywaja inne po @... a niby ten sam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti mielgo urlopu:) zatem🌻 wiem, ze monitoruja, tu monitoruja caly budynek i przlegle, bo to jest coincil, taki jakby urzad miasta;) wl;adze lokalne, gmina w Londynie;D ale nie wylacza mi jednej strony, skoro naszej klasy jeszcze nei zablokowali:) a bywalam tam czesto:) calymi dniami kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AguniaAgusia - no to niezły test :D, dobrze wiedzieć, następnym razem rozejrzę się za bardziej czułymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole sie na tym nei znam.:) na tych testach, wole w to nie wnikac raczej, wolalabym zapomniec o tym, ze czekam:) wolalabym tez zajsc w ciaze normalnie i bez stresu, ot tyak zdarzylo sie i juz, jak babci, prababci, ktore nawet nie wnikaly w cala specyfike tego procesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bylam u lekarza z moim czestym siusianiem.. tylko powiedzial co brac, nie przebadal, ale skasowal... 75 zl za 30 sekund rozmowy.. dobrze ze nie placilam tylko moja poliklinika u ktorej mam wykupiony abonament..ale zdzierstwo. wprawdzie nie bylam umowiona ale kasa duza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nie blokowali, ja nigdzie nie wchodzę, bo niektóre panie nam w kompie grzebią i zza pleców patrzą co się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×