Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

aska.osa:D hahahaha, z tym paracetamolem to prawda jest, wszedzie gdzie nei idziesz sie leczyc tutaj i wiesz, ze jestes chora niewazne czyy to migdalki, czy wyrostek czy katar, paracetamol jest ich panaceum na wszystko juz mnei to tak drazni, ze nie wyrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje, ze wszystko jest ok :) jesli to ciaza to bede sie cieszyc razem z Toba aska:) ja zaraz lunch :) katie.g czemu sie do nas nei przylaczysz:) dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczynku dziewczynki co mam dawac kochane:) zzera mnie ciekawosc pierwszego stopnia czy naboje mojego meza zrobily cos dobrego dla ludzkosci....:) tak lekarze w anglii sa do kitu choc jak mieszkalam na wibledonie to tam na prawde nie moglam narzekac...a tu w epsom jeszcze nie bylam...ach generalnie w anglii jest wszytsko inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivettko nie czytalam topiku od poczatki wiec nie bardzo wiem gdzie mam sie zapisac??macie jakas tajna organizacje:)?? heh,no teraz na pewno bede zagladac czescie zeby sledzic wasze losy kochane..powodzenia wszytski zycze co by na swieta zawiezc do domku male robaczki w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha rozumiem juz:) dziekuje,bardzo chetnie wstapie do was jesli moge:) buziolki no i sa jakies pimpolinki z londynu,hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........Epsom............?.......... ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ivett Ty kochana jestes z londynu to co sie nie odzywasz?? no dawaj spotykamy sie?? kiedy?? jutro??:) ile masz latek bo jak 60 to mozemy nie pasowac do siebie ze wzgledu na generacje:) zaruje sobie ivettko,a tak na powaznie to miloby sie spotkac jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no katie.g 26 skonczylam 20.10:) jutro neistety nei moge:) mam impreze halloween, w sobote umowowiona z mezem na randke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett to moze w nastepny weekend,w sobote?? moj maz idzie na gokarty z chlopami to moze wtedy?? w takim razie wszytskiego najlepszego ivettko!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy do kina chyba;) nic nei bedzie sie dzialo :) caly czas czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :) a Ty gdzie mieszkasz? o ile nie pojdziemy na planowana parapetowke:) szcholera zawsze cos, ale mozemy si ejakos umowic, naprawde mam na imie agnieszka mozesz wejsc na nasz klase w emailu masz zmoje nazwisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona? Właściwie to jesteśmy na etapie zastanawiania się czy aby na pewno chcemy kolejne dziecko, bo w swoim dobytku mam już dwie córki. Niby więcej argumentów przemawia na \"tak\", ale wiadomo jak to jest z zebraniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuka teria:) witaj!🌻 pewnie, ze jestes przyjeta ] skopiuj tabelke i sie dopisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i co lepszego moja siostra mieszka w kleszczowie,czesto tam jestem:)jak mnie nie ma tutaj oczywiscie..zaraz wysle zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........E psom............?.......... sztuka teria......14.11.......?.........?...........W-wa............35......2 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kilka słów o sobie napiszę. Mm na imię marcelina 🖐️ 35 lat pochodzę i mieszkam w Warszawie. Mam dwie cudowne córki. Nela 13 lat i Łucja prawie dwa latka (8 stycznia skończy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie serdecznie sztuka terio!!:) opowiedz moze nam o swoich objawach przy Twoich pocieszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×