Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

abcd123 witaj:) przykro mi z powodu poronienia:( bedzie dobrze nastepnym razem 🌻 👄 dolacz do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc abc, przykre, ze poronilas, ale napewno dzidzusia pieknego w koncu bedziesz miala. Moja mam poronila 2 razy zanim miala ciaze z podtrzymaniem, i urodzila mego brata najstarszego,a potem mnie i dwoch mlodzszych braci moich bez problemow.. Wiec powodzenia zycze. Porozmawiaj jednak z lekarzem czy tak szybko starania mozesz zacza, bo zazwyczaj powinno sie odczekac te kilkanascie tyg. p.s. Ivett kaczke kradne.... Oby te Twoje bole okresowymi nie byly zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozmawialam z lekarzem i niby mogę od tego miesiąca sie juz starac i nie powinno byc problemow. najgorsze ze wczoraj o tym sie dowiedzilam bo myslalam ze moze jeszcze da sie utrzymac ale juz nie ma dzidziusia. powiedziala mi ze jezeli teraz bede w ciazy to od tazu mam przyjsc i dostane cos na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zdrowka zycze.... I jak tylko bedziesz w ciazy pedz do lekarza. A teraz lykaj witaminy, koniecznie z kwasem foliowym i mysl pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 poprostu mysl pozytywnie moja kolezanka poronila 3 ciaze, 2 pod rzad, ale od tej od razu wzieli sie za nia powaznei i juz jest w 6 miesiacu:) to nei sa bole na @ aska.osa:) one sa inne totalnie i dziwne;/ ale tio bardziej takie skurcze, czy cos, nei mysle, zeby byly tez na ciaze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamialam od ostatniej owulacji takie bole podbrzusza dziwne, jakby ciagniecia i skurcze w jednym, od wczoraj @..a kapie tak jakby chcialo a nie moglo :) i boli nadal ale delikatnie... Oby Tobie nie juz nie kapalo przez nastepne 9 miesiecy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
abcd, przykro miz powodu dzidzi, po dkoniec sierpnia moja przyjaciolka poronila w 8 tyg, starsznie to przezywa, malo co sie nie przekrecila, do dostala zakrzypicy zyl, pamietam te wizyty w szpitalu i pocieszanie jej. Ironia, bo wlasnie po tym jej przezyciu zdecydowalismy sie na dzidzie, wtedy to poczulam, ze chcialabym zostac kolejny raz mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ona narazie sie nie stara o nastepne, ma jakies problemmyz tarczyca a ja na ironie juz zaczelam, a planowalismy starania z mezem od maja czerwca 2009, ale ten los jest przwrotny, dlaczego ta jej prywatna tragedia tak na nas wplynela, ze odstawilismy tabletki i chcemy dzidzi,nie wiiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Moze mialo znaczenie to, ze lezala w ty samym szpitalu co ja jak rodzilam, zanim do nie poszlam, przeszlam sie po korytarzu, lzy same cisnely sie do oczu, przypomnialy mi sie te pierwsze chwile z moim malenstwem, ciezki porod, odwiedziny rodziny............... Zanim do niej dotarlam juz wiedzialam, ze chce tu wracac jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
i dlatego jestem tu w tym miejscu i ciesze sie z podjetej decyzji, teraz zaczal sie drugi mieisac moich staran, miejmy nasdzieje, ze owocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
abcd, naprawde starsznie mi przykro, nigdy nie chcialabym przezyc takiej straty, widzialam jak cierpiala moja przyjaciolka, starsznie, trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w pracy:( no teraz walsciwie mam przerwe za 30 min koncze ja:) zjadlam krokietki:) marze tylko o tym, zeby isc juz do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, wlasnie wróciłam z zakupów... musiałam kupić i wiązanki na groby, a mam ich troche moj maz ma wielka rodzine:D jak jedziemy do tesciowej na wigilie to najblizsza rodzina czyli dzieci (12) ze swoimi malzonkami i dziecmi to tylko 50 osob:D ale jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie pomysle ze tesciowa urodzila bez problemu 12, wszstkie zdrowo sie chowaly a teraz ciezko nawet w ciaze zajsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sylwinka :) przylec najlepiej i zabierz gdzies na kawe:D zmeczona jestem lekko. Samira to niezle zakupy to musialy byc, jejku ja sie z jednej strony ciesze, ze nie musze tego robic, a z drugiej strony lubie to swieto...dziwne, szkoda, ze nie ma mnie w Polsce teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jzu w domu:):):) bede gotowac i leniuchowac w wanie;) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moj mezus pojechal do pracy :( Wiec zostalo mi sie z psem, a za oknem zima w anglii na calego,tak zimno jest.... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no padal snieg ladnei wczoraj, w niektorych czesciach Anglii padal:) ja gotuje ogorkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) my już spakowani i jutro wyruszamy na upragnione wakacje :) Zajrzałam, aby się pożegnać i życzyć wszystkim testującym w czasie mojej nieobecności grubaśnych dwóch kresek, a tym które w tym czasie będą się starać, oczywiście bardzo owocnych przytulanek :) U mnie dziś 28dc, okresu narazie nie widać, ale jakoś czuje, że nadejdzie na dniach. Specjalnie się nie nastawiam, nawet bym chciała żeby już przylazła ta @, to bym mogła się spokojnie bawić na całego, a tak mam lekkie obawy. Zresztą, czym prędzej przyjdzie tym szybciej będziemy mogli rozpocząć staranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. sylwinka ja dzisiaj tez bylam u dentysty:))) tzn juz bylam 3 dzien z rzedu bo robilam 4 tzn odbudowywala mi bo tak sie zlamal ze kikut zostal i 5 robi kanałówke. mialam miec 2 wizyty ale mama mnie poprosila zebym poszla za nia bo musiala isc do szpitala na blokade w kregosłup..... co do poronien. to po poronieniu tez mozna miec dziecko,ja zaszlam 3 miesiace po fakt ze na potrzymaniu bylam do 20tc ale mam synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti:) udanych wakacji!!!!! bwacie sie dobrze i wroc do nas po powrocie z wspaniala wiadomoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×