Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no a ja zalapalam sie na kanalowke a taka niby makla dziurka byla.... martwie sie o moja mame bo nie rusza reka dzis miala blokade w kregoslup i cały miesiec seria zaszczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By łatwiej począć dziecko, najlepsze są pozycje, w których kobieta leży na plecach. Umożliwiają one głębokie włożenie członka do pochwy, a po stosunku nasienie pozostaje najbliżej szyjki macicy. Ułatwia to plemnikom szybkie dotarcie do komórki jajowej oraz sprzyja zgromadzeniu i „zabezpieczeniu” jak największej ilości spermy w pochwie – w razie gdyby „pierwsze natarcie” nie powiodło się. Rezerwowe plemniki mają wówczas szansę ruszyć do kolejnego, skutecznego ataku. Oto pozycje, które najczęściej zalecane są przez specjalistów. Klasycznie i blisko Leżąc na wznak, oplatasz nogami tułów partnera. Najlepiej dodatkowo włożyć poduszkę pod biodra; przy minimalnym wysiłku z obu stron, plemniki mają łatwą drogę do celu. Ta pozycja ma również inne walory; sprzyja bliskości i intymności. Dobra jest także zmodyfikowana pozycja klasyczna, w której zakładasz klęczącemu przed Tobą partnerowi nogi na ramiona, lub opierasz się stopami o jego tors. W drugiej wersji on stoi, podczas gdy Ty leżysz np. na stole. W tych pozycjach biodra są jeszcze bardziej uniesione niż w tradycyjnym, klasycznym wariancie i plemniki mają większą szansę szybciej pokonać drogę do komórki jajowej. Nasienie zbiera się dokładnie u ujścia szyjki macicy. Uklęknij, kochanie Pozycja kolankowo-łokciowa polecana jest zwłaszcza kobietom z problemem tyłozgięcia macicy oraz mężczyznom ze słabym nasieniem. Pozycja nie ma wielkich walorów erotycznych dla kobiety, ponieważ uniemożliwia jej jakąkolwiek aktywność, ale uznana jest za jedną z bardziej skutecznych dla par pragnących potomstwa. Nasienie zbierając się w opadającej ku dołowi pochwie w okolicach szyjki, ułatwia zajście w ciążę. Zobaczcie co znalazłam w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! nie zaglądałam tu ostatnio bo roboty kupe i nie ma kiedy. Ale żeście się rozpisały:) Sylwinka widzę, że kształcisz się w tym temacie:) wypróbowałaś te pozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja sie na lipiec jesczcze nei kwalifikuje;) jak sie zakwailifikuje to moze tam zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka meza masz w domu:) korzystaj, ja ogladam you can dance, leze plackiem i nic nei robie:) a gdzie reszta:)) sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego meza 30 grudnia skonczy 30 ,a jego poped seksualny jakby mial 19 lat:) mojemu mezowi marzy sie trojaczki 2 synow i corka nawet imiona wybral: marcin, paweł i małgosia.....:) misiu chodzi do przedszkola od 6,15 do 15,30 i poprotu on jest padniety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam no mam nadzieje, ze sie poprawisz i bedziesz tu czesciej zagladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Mój Misiek dopiero usnal, a ja jednym okiem czytam ksiazke a drugim ogladam YCD... szkoda ze nasi Panowie tutaj nie zagladaja usmialib sie jak piszem o ich mozliwosciach seksualnych:D:D ja z mezem mamy czesto przerwy w przytulaniu a jak juz jestesmy razem to przytulamy sie tak jakbsmy chcieli nadrobic kilkutgodniowa przerwe w tydzien :D:D:P:P co tu duzo pisac lubimy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie Karola1988 wiramy w naszych skromnych progach:) ja tez bym chciala do Bozego Narodzenia, wszystkim zrobic prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz podobnie jak sylwinki ma 31 lat koteczek trudno bedzie Cie poznac w nowej fryzurze choroba ja po ostatniej wizcie u fryzjera zostane chyba lysa, zrobilam sobie balejaż a teraz wlosy zostaja na szczotce ratunku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pt ide do gina jak okarze sie ze oki to dajemy czasu:))) chociaz my i tak nie mozmy wytrzymacv juz, musimy w inny sposob sobie radzic:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivet jakbys miala mysi kolor na glowie jak ja, to farbowalabys je:):) ja roznie je farbuje raz jestem blondi innym razem przychodze z brazem na glowie dlugo z jednym kolorem nie umiem wytrzymac ale jak do tej pory wszystko z wlosami bylo oki tylko teraz wychodza mi garsciami niech ja dorwe ta fryzjerke!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz mam czekolade ale korca mnie jakies czarne lub oberzyna i czerwone pasemka..... ostatni czas nosilam blond i czekoladowe pasemka, terz mam czekolade i juz kombinuje co tu zrobic,..... ja mam krókie wlosy ale ide na sciecie kreatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karola witamy musimy się postarać o przyrost naturalny dziewczyny ja raz miałam pasemka robione i też nie farbuje włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek nie rob mi tu smaka bo udusze golymi rekami ja musze czekac do 7 listopada... maz obiecal ze tym razem zostanie dluzej w polsce, firma zajmie sie jego przyjaciel...ale znajac go i tak ciagle bedzie wisial na telefonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×