Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

objawach jak byłam w ciąży? :) przy Neli - strasznie dużo przytyłam, 20kg, zgubiłam później, ale ciężko było, miałam mdłości i wymiotowałam do 5 miesiąca ciąży, tragedia. Od 7 miesiąca praktycznie żadnej nocy nie przespałam dobrze. Spuchły mi nogi i niestety nie wróciły już do starych rozmiarów. Musiałam kupować buty o rozmiar większe, za to poród miałam szybki, zwinny i praktycznie bezbolesny. z Łucją - dużo jadłam, a mimo tego przytyłam tylko 13kg, jakby nie było 7kg mniej niż z Nelą, miałam nudności i wymioty tylko przez pierwszy trymestr, noce również nieprzespane tym razem od 8 miesiąca, chodziłam jak zombie. Poród. Długi (30h) i bolesny, ale bez znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........E psom............25......... ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Katie.g, ja tu czesto zagladam sobie do Was i podczytuje. Ja mieszkam w Irlandii i niestety musze przyznac, ze z tym paracetamolem to smutna prawda (a i slyszalam, ze Coca cola to tez jest niezastapiony lek na wszystkie dolegliwosci). 3 miesiace temu jak sie wyjatkowo zle czulam bedac w 8 tygodniu ciazy i to nie tak, ze przez dolegliwosci ciazowe, bo ich w ogole nie mialam, to w szpitalu na emergency powedzieli mi zebym nie panikowala i wziela sobie 2 paracetamole jak mnie glowa boli i na tym koniec. Tydzien pozniej bylo juz im przykro...,bo juz nic nie mozna bylo zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Katie.g, ja tu czesto zagladam sobie do Was i podczytuje. Ja mieszkam w Irlandii i niestety musze przyznac, ze z tym paracetamolem to smutna prawda (a i slyszalam, ze Coca cola to tez jest niezastapiony lek na wszystkie dolegliwosci). 3 miesiace temu jak sie wyjatkowo zle czulam bedac w 8 tygodniu ciazy i to nie tak, ze przez dolegliwosci ciazowe, bo ich w ogole nie mialam, to w szpitalu na emergency powedzieli mi zebym nie panikowala i wziela sobie 2 paracetamole jak mnie glowa boli i na tym koniec. Tydzien pozniej bylo juz im przykro...,bo juz nic nie mozna bylo zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ze zdublowane, ale wyskoczyla informacja, ze wczesniej nie poszlo, bo jakis blad sie pojawil no to przeslalam to jeszcze raz i rezultat jest taki jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novinka im to zawsze jest przykro juz po tragedii ale wielu lekarzy po prostu lekcewazy sobie pacjentow i dolegliwosci..ale tak jak mowilam,do tej pory slyszalam rozne historie ale mnie osobiscie nie spotkala zadna krzywda z ich strony,zawsze bylam pozadnie przebadana i w ogole..pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja sobie spalam ladnych kilka godzin, cos spiacy dzien dzis, a moze przez ten bol, choc teraz duzo mniejszy jak tyle sie nie ruszam, oj tylko siku co chwile, jak mnie to denerwuje...oj i glowa boli. Mezus dzis w domku i obiad gotuje :) Bede dzis odpoczywac i moze bol przejdzie...byle nie isc do angileskiego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesliczne zdjecia Asienko...witam w gronie znajomych...:) moze kiedys bedziemy mialy okazje sie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka czekolada-slodziutenka ta Twoja dziunia...przesliczne dzieciatko...:) super zdjatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja juz z nowa fryzurka mam klasycznego boba a za miesiac umowilam sie na przedłużanie włosów, na sylwestra bede miala boksie:)))) jutro wizyta u gina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie.g faktycznie swiat maly, Novida witaj po przerwie;) aska.osa:) oby nie bolalo:) odpoczywaj i mysl pozytywnie, a kto wie;) ja byla, ze tak po angielsku powiem f*****busy:) po lunchu wszyscy przylezli, wszyscy cos chca aaaaaaaaaa a system padl:( zrypany dzien na maxa i je szcze ta pogoda armagedon;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×