Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Fajnie jest czasami pobyc kura domowa... Ale pamietaj tez o relaksie Ivett...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczynom serdecznie dziękuje za życzenia 👄🌻❤️ jedynym moim marzeniem jest żebyśmy wszystkie zaszły w ciąże i mam nadzieje że niedługo to się spełni Syla dziękuje za śliczny wierszyk 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bede pamietac o relaksie:) od czasu do czasu siadam i odpoczywam, ale mam tyle rzeczy do zrobienia:) wychodze z pracy:) odezwe si ez domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początku przyłączam się do życzeń imieninowych:) Ja dopiero wróciłam z pracy (szkoda że w pracy nie mogę poklikać bo zawsze jakiś szpieg chodzi :) ) i na dodatek kolejny tydzień będę sama :( Mój mąż wyjechał znowu w interesach więc z miłości nici :P ale na szczęście nic nie stracone bo i tak mam dni niepłodne :) Planowana @ w piątek więc zobaczymy.Kochaliśmy się dokładnie w dni płodne ale niestety temperatura dzisiaj tylko 36,6 :( Zatem pewnie nic z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kicuchna:) oj szkoda, ze bez meza zostajesz...moze trermometr sie myli, ja zaraz pierozki odgrzeewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett26- to jakiś zbieg okoliczności bo ja też na obiad pierożki od mamy odmroziłam-do tego barszczyk w kubku-pychaaaa. pachniało świętami :) Tak na marginesie: na ślubie miałam takie ciche marzenie, że na święta Bożego Narodzenia będę mogła pochwalić się już 2 kreskami... Ale chyba nie będzie tak łatwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna tez chcialabym dac taki prezent rodzicom mezowi i bliskim, jest jescze szansa;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
hej WSZYSTEKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ DLA SO;LENIZANTEK DZISIEJSZYCH. witam wszystkie koleżanki staraczki :-) od wczoraj w nocy jestem nowym tu obywatelem zobaczymy jak długo co do gotowania, to ja niekoniecznie jestem dobra w tym jakos moze najdzie z czasem wczoraj zrobiłąm udka pieczone w kurkumie - całe naczynie , wiec ze dwa dni zgłowy, maz dzis podgrzał a jakims ciekawym sobie nawet u mnie @ w trakcie od soboty , wczesniej to takie plamienia jakies dziwne.Jtro pewnie bedzie po i w srode planuej sie wybrac z koleznaka do nowego lekarza, zobaczymy.. i tak to teraz po proascy troche czasu relaksu z mezuniem i potem do kompa mam pisania troche jeszcze. chociaz niekoenicznie ochoty i zapału ale moze najdzie mnie. mam dead line niedługo na projekt. Fajnie ze sie tu znalazłam moze bedzie lżej w staraniach z Wami. tak na święta taki prezent kurcze i jak mooooooooocno bym chciałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
a mam pytanie o co z tym wiesiołkiem chodzi, pomaga na śluz płodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie traćmy nadziei. .. Najśmieszniejsze ale i cudowne jest to, że ubiegł mnie mój brat, który wpadł ze swoją dziewczyną :). Są w 6 tygodniu :) Są ze sobą jakoś od maja tego roku więc to było dla wszystkich miłe zaskoczenie. A na mnie spadła dodatkowa wewnętrzna presja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
Kiciuchna co do presji to ja w swoim wieku - 29 lat, odczuwam ją niestety od znajomych i rodziny coraz bardziej a kiedy sie mowi ze to nie takie łatwe to wszyscy nagle tacy mądrzy bo to trzeba bylo od razu wczesnije ....ble ble...ble ble...... tak mnie to wkurza.. chiciaz moi rodzice juz wyluzowali z tymi uwagami bo wiedza ze chodze do lekarza i ze sie stramy i mnie juz nie denerwuja takimi txtami. a czy ta tabela to taka wewnetrzsa, moze i ja sie bym dopisała... tylko gdzie mam sie wpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssscarlet branie olejku z wiesiolka moze wyrazni poprawic produkcje sluzu, ktory pomaga pozostac plemnikom zywym do 5....choc nie tylko, bowiem mam wiele dobroczynnenego dzialania na organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssscarlet-musisz chyba skopiować ostatnia wersję i dopisać na dole siebie. Jestem tu też od wczoraj i jeszcze nie wiem co oznaczają niektóre te magiczne skróty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
aska.osa a długo boierzesz? jak z efektami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny, ja bylam u tesciowej i na zakupkach.... niestety jutro musze jechac do kamiennej gory bo z moja prababcia jest zle lezy w szpitalu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............07.10.......?........1......Londyn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 Koteczek..............7.11.......?........8........zł otoryja.....25.....1 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna...............?..........?........1........... .?..............25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.lubelskie....29.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? JUZ SIE DOPISAŁAM :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............07.10.......?........1......Londyn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 Koteczek..............7.11.......?........8........zł otoryja.....25.....1 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańsk..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka nowa x
kochane mam pytanko....własnie jestem w trakcie dni płodnych...ale ze sluzem u mnie kiepsko nie zauważam zeby był jak to mowią"jak białko kurze" jest troszke mętny.....ale uczucie wilgotnosci odczuwam.Czy to normalene czy ten śluz moze byc płodny??Dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam.Trzymam za was kciuki...za siebie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuję za dopisanie mnie do listy :) Właśnie wychodzę z pracy i lecę do domku poprzytulać się do męża. Jestem na etapie dni płodnych więc trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssscarlet..ja biore od pierwszego dnia @ czyli teraz bedzie 7 dzien, bierze sie go do polowy cyklu, wiec jeszcze tydzien bede brala, efekty lub ich brak zobacze w dni plodne... Wielu dziwczynom pomogl zajsc w ciaze poprzez polepszenie sluzu..zobaczymy :) Koteczek przykro mi z powodu prababci, zdrowia dla prababci i sil dla Ciebie...zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa, tak naprawde to czy jest taka pełna owulacja czy jej nie ma to badania mogą potweirdzić i usg, a tak to ja nie sadze zeby ktos powiedział czy te objawy sa 100% czy nie, badzmy dobrej mysli ze tak..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się naczytałam na temat tego wiesiołka ze jutro obowiązkowo do apteki:) podobno pomaga też len. A ja tez mam problem ze śluzem. jeszcze nie widziałam u siebie książkowego "białka jaja kurzego". A pozostałe dziewczyny? macie taki właśnie idealny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia T21 dzialaj, dzialaj :) Staraczka nowa, to nie jest tak ze sluz w dni plodne musi wygladac dokladnie jak bialko jaja kurzego, mniej wiecej 3-4 dni przed owulacja sluz staje sie rzadki, sliski, rozciagliwy i wilgotny po to by plemnikom bylo latwiej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa jmoze faktyczxnie trzeba by pobrac troszke, tylko przy nastepnym okresie bo teraz to juz 3 dzien. a słuchajcie czy wy tez tak macie ze poczatek @ to takie leciutkie plamienie o zabarwieniu brązowym mocno i malusio tak...? mi jakos od niedawna sie tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam, ale jakoś bardzo się nie nastawiam. Nie chcę się rozczarować, a wiem, że psychika działa naprawdę różne figle. Ciągle się słyszy, że ktoś, kto obsesyjnie liczy dni płodne, uprawia sex tylko z myślą zapłodnienia, a nie dla przyjemności to nic z tego nie wychodzi. Dopiero odpuszczając całkowicie starania na teście pojawiają się dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide trche poodpoczywać z mężuniem, póki nie pojdzie do pracy; do pozniej pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sluz ksiazkowy, bialo kurze itd, ale nei bede sie tu w szcegoly wdawac;) ghahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Od pół godziny nadrabiam zaległości w czytaniu!!! Jejku ale się rozpisałyście... Nie będę każdej z osobna pozdrawiać, żeby nie pominąć żadnej z Was... Wszystkiego najlepszego dla naszych słodkich solenizantek!!! Dużo przytulania a w efekcie zafasolkowania w najbliższym czasie:) Ja jestem jeszcze w pracy, dziś siedzę do 20 wrrrrrr, jak ja nie lubię poniedziałków... zresztą siedzę jak na szpilkach, bo w piątek wraca mój mąż, i co tu dużo pisać nie mogę się doczekać :):):) nie widzieliśmy się 6 tygodni, to dłuuuuuuuuuugo ale się poprzytulamy:P:P:P:P zresztą co chwilę rozprasza mnie swoimi sms-ami, tak że skupić na pracy się nie mogę wrrrrr. Narobiłyście mi dziewczyny smaka tymi pierożkami - jestem głodna jak wilk, zjadłabym cokolwiek może wytrzymam jeszcze godzinkę:) z pracy do domu muszę dojechać jeszcze ok 30 km, więc troszke mój powrót przedłuża się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira/Yariska witaj! co Cie tak dawno nie bylo?????;] bidulko co Cie tak mecza w tej pracy:) >????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×