Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

michał bardzo chce dzidzusia,z reszta my tez bardzoooo.. jak dobrze pojdzie michal dostanie prezent na urodziny w postaci rodzenstwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jak zwykle ja zaczynam :) Dzis temperaturka spadła o 2 kreski i mam równe 37 :( Czuję, że jak nie dzis to jutro @ sie pojawi. juz trudno, w tym miesiącu będziemy musieli się bardziej postarać :D nie wiem czy ten test kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja juz bylam na poczcie przed praca o 7 czasu angielskiego:p odebralam paczke:) z wszystkimi testami i termometrem;p wiec szafa gra, dzis 4dc wiec jutro konczy sie @ biore witaminki i wiesiolek maz tez:) zaczne obserwacje temperatury i zrobie test owulacyjny:) tym razem poprzytulamy sie wiecej razy niz tylko 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez sprawdze kiedy test bede robic;) ale moze poczekam do @ kupilam bardzo czule testy acona):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecze sie w pracy, a co najgorsze jutro tez pracuje, bo we wtorek mialam wolne;) ech ciezkie to moje zycie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Jak tam humorek? U mnie słoneczko, a ja przy garach tkwie. Jak taka pogoda utrzyma się po spaniu córci to się na spacerek kopsniemy :) Koteczek my tez chcemy prezent córci na urodzinki zrobić ;) Tylko my mamy trochę mniej czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczelam brac od poczatku tego cyklu olej z wiesiolka 3x1 kapsulke i cos mi sie poprzestawialo, bo tu juz 14 dc a owulacji ni widu ni slychu (brak skoku temperatury), a zazwyczaj mialam ja 11 dc, a najpozniej 13 dc, no i nie moge dopatrzec sie u siebie zadnego sluzu, o plodnym nawet juz nie wspominajac. Czy ktroras z Was tez miala podobne anomalie w zwiazku z zazywaniem tego wiesiolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida:) ja zaczelam brac od tej@ ale ja biore jedna duza kapsulke;) jak na razie nie widze zmian, ale bede stosowac do polowy cyklu:) i tyle. GaGa czesc🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett :) masz na mysli takie duze zolte przezroczyste kapsulki? Ja zaopatrzylam sie w kapsulki po 1000 mg i na ulotce byla informacja, ze jezeli ten olej stosuje sie po raz pierwszy to nalezy go stosowac po 3x1 kapsulka przez pierwsze 12 tygodni, a potem one a day. Niedawno wyczytalam tez na necie, ze olej ten nalezy stosowac tylko do owulacji, bo powoduje on takze niewielkie skurcze macicy, niewskazane w przypadku ciazy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilką test i wyszedł negatywny :( Trudno muszę zacząć starania raz jeszcze. Teraz czekam na tą wstręntą @, mam nadzieje ze przez ten stresik się nie spóźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka23:( kurdeeeee, przykro mi ale glowa do gory:) uda sie!!! Novida, ja chyba nie przeczytalam tej ulotki w takim razie):) uznalam, ze jesli cos jest taki duzei w takiej dawce to wystarczy na dobe;) hahaha doczytam w domu i zaczne brac po 3 jesli tak trzeba:) wciaz mam @ wiec jeszcze zdarzy zadzialac, a ze trzeba bracdo owulacji to juz wiedzialam:p kupilam plyn do higieny intymnej Lactacyd podobno pomocny dla staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa co ugotowalas dobrego:)??? ja bym cos zjadla dobrego, lunch mam za 1,5h :( zdycham z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczny no piszcie bo usne:D aska.osa wrocilas juz z pracy??? bo ja tu wciaz siedze i zastanawiam sie nad wszystkiM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett widocznie tak musiało być, spóźniliśmy się. Już nie bede wierzyć w te kalkulatory w necie bo nie potrzebnie dały mi nadzieje. Kurcze chciałam zrobic mezowi niespodzianke jak wróci z pracy :( Zadzwoniłam mu już, że nic z tego. Bardziej byłabym załamana gdybyśmy się intensywnie starali a to był taki wielki spontan. Teraz czekam na @ i przygotowuje się psychicznie na staranka :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja dzis mam wolne i w sumie bardzo dobrze bo z samego rana dostałam @ i umierałam z bólu...:( Ale nie martwie się-to dopiero 1szy miesiąc starań. Dziś pierwszy raz łyknęłam wiesiołek i za 11 dni do roboty :) Trochę się wkurzyłam na ten okres ale co tam :) Dziś w końcu spotkałam się z mężem no ale z baraszkowania nici :( Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kiciuchna:( ale dzialasz dalej bedzie dobrze:) Grazka trzymam kciuki:) za ten cykl, za nas wszystkie:) a Sylwinka gdzie/??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka kalkulatory na necie dzialaja, jesli wszystko ok jest z Twoim cyklem, jest rowny, niezaburzony, od lat jak w zegarku, w moim przypadku sie to sprawdza;) co znaczy, ze nie zawsze chodzi o utrafienie w dzien owulacji, ale czy wszystko przebieglo sprawnie, tak ze doszlo do zaplodnienia:P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam równe ale zawsze myślałam, że mam owulację w 15 dniu a nie w 18 dniu jak pokazał mi kalkulatorek. No cóż od tego miesiąca staramy się juz często :) i zobaczymy. Kurcze na poczatku się tym zbytnio nie przejełam a teraz mam cholernego doła, jakoś tak bardzo mi smutno ;( Mam nadzieję, że wszystko z nami ok i że bedziemy mogli miec dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no to ni ewiem Grazka ja mam zawsze w 14 dniu od pocztaku @:) bedzicie mieli dzidzie:) zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,hey, mi sie nidawno wrocilo, mnostwo pracy dzis :) ale juz sie relakuje w meza ramionach :) Dzis 11dc wiec weekend i caly tydzien goracy bedzie, wiec moze cos zdzialamy :) fajni by bylo Ivett a Ty juz do domku sie wybierasz chyba, koniec pracy? Niech ta Twoja @ juz sie konczy i tez niedlugo do roboty :) Dziewczyna ktore dostaly @ zycze owocnych nadchodzacych dni owulacyjnych...duuuzo milosci :) Co do wiesiolka to zalecana dawka to 1000mg na dobe, wiec w zaleznosci ile mg maja kapsolki tyle razy dziennie bierzemy, ja biore dwa razy dziennie po 500mg. Maz przygotowal mi kapiel wiec zmykam , bede dzis czesciej zagladac... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa milo Cie widziec🌻 ja biore 1000 dziennie wiesiolka:) wiec chyba tak pozostanie;) za 5 min wylaczam komputer i wychodze z pracy:) @ konczy sie jutro, ewentualnei po jutrze, jakies plamienia zostana moze do niedzieli:) i bede dzialac moze tak od 11 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, ja tez sie dziwnie poczulam po pierwszym cyklu staran, bo mialam wielka nadzieje...ale teraz probujemy drugi raz i przytulani z mysla ze moze stworzymy malego ludzika jest tak piekna ze supr to probowanie :) Choc wiem ze najgorsze dni beda przed @ i ta niepewnosc czy jest sie w ciazy... wielka nadzieja a potem radosc lub rozczarowanie..ale dziewczyny damy rade!!! Ja wierz ze do swiat nam sie uda wszytkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tak samo Ivett, wiecej to raczej nie powinno sie bo za duzo wit E, no i dobrze ze @konczy sie juz...a wiec szykuj sie powoli do przytulanek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kurcze napisałyście, kiedy mnie nie było aż 26 stron :) oj ciężko mi będzie nadrobić. Widzę, że troszkę nas przybyło na liście staraczek :), szkoda, że żadna nie dołączyła do zaciążonych :( U mnie tak jak myślałam lipa - @ przyszła. W tym cyklu chciałam zacząć brać wiesiołek, ale zapomniałam kupić przed wyjazdem na urlop. No cóż ten cykl będzie bez wspomagaczy ;-). STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×