Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Tak czytałam o zajściu w ciąże przez żołądek :) ale sie usmiałam :D Ludzie mają pomysły :) No własnie Kasiu umiałas zasnąc wczoraj? Jak się dzis czujecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa trochę mnie mdli czasami. Ale jak narazie jest rewelacyjnie. Oby tak dalej. Muszę się nauczyć jeść śniadania. Mąż ogranicza mnie teraz i twierdzi, że tak trzeba. Nie pozwala mi na picie 2 kaw dziennie (mimo iż czytałam że powyżej 3 jest niezdrowo), wciska mi banany, bo są zdrowe, płatki na mleku itd. Śmieje się ze mnie gdy mówię, że mam ochotę na śledziki. No i stwierdził, że chyba musi coś poczytać na temat bycia rodzicem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mój mi wciska banany żeby mieć chłopca powiedział że mam zjeść 30 kg bananów Grażka może w ten sposób byśmy szybko zaszły co :D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo a to tylko 4 kalorie :D:D:D:D:D:D Sylwinek a Ty masz dzisiaj 10 dc czy 11? robisz dzisiaj test owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko mały problem, bo ja za bananami nie przepadam :) Powiedzcie mi jak to było - mając smaka na śledziki, ogórki kiszone itd to na chłopaka? a słodkie to na dziewczynkę? czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak na kwaśne i ostre to chłopak a jak na słodkie to dziewczynka u mnie było tak że jadłam ostre nawet musztardę wyjadałam ze słoika a urodziłam dziewczynkę ale po porodzie miałam ochotę na słodkie ja to chyba jakaś dziwna jestem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka a jak to się się liczy bo ja ostatni okres miałam 10 listopada to jest 10 dc czy jak Wy to liczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Kasiu :) Ale niech Sylwinek odpowie jakie miała zachcianki jak z Madzią była w ciąży :D ja się połoze na chwilke bo mnie głowa boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam i negatywny jest więc jeszcze nie mam owulacji ale poczuje ją bo wtedy mnie jajniki bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka pierwszy dzień okresu to pierwszy dzień cyklu. Jak ostatnią @ dostałaś 10 listopada to dziś masz 11 dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tylko nie mów mężowi wieczorem nie dzisiaj bo mnie głowa boli :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Ja wam powiem że jak zaszłam w ciąże to przez pierwsze 3 tygodnie mdliło mnie od wszystkiego nawet mi woda niegazowana nie podchodziła :) Za to mogłam jeść w kułko kapustę kiszoną polaną jogurtem naturalnym :D I mam syna :D to może cos w tym jest :) Ja mam 3 dniowy zastuj w starankach ale jutro wracam do działań :)Akuracik plemniorki sie wzmocniły to trzeba znich zrobić uzytek :D Powiem wam że znam taka pare której staranka tak obrzydły że sex przestał być przyjemnoscią a stały się mechcnicznym zakończeniem dnia :o Ja tak nie mam i nie chciała bym mieć nigdy :) GRAŻKA- to mnie zaraziłaś może w sobote wybiorę się do sklepu i nakupuję koralików i cos zadziałam :) ale tam jest tego tyle że chyba 2 h bede wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Mi wszystkie objawy typu: ciagniecie w podbrzuszu, bol po bokach piersi i najwazniejszy symptom: czestomocz minely kilka dnia temu. Ponadto tempka z dnia na dzien opada, wiec @ zbliza sie wielkimi krokami. Pozostalo mi juz tylko na nia czekac. Kolejna porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla:) fajnie, ze dalej macie takie pragnienie sexu:D z nami roznei bywa;p po prostu w tym kraju wszystko jest inaczej:P Novida:) a skad wiesz, ze to nie ciaza;) ja juz nei czekam na objawy ani ciazy ani @ zyje z dnia na dzien i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI26- jak jest w angli to wiem...mieszkałam tam kilka lat ... iciesze się że jestem w Polsce :) Po mimo kaczorów i całej tej sytuacji w kraju .A jesli chodzi o sex to własnie staram sie by byl spontaniczny a nie że juz teraz i własnie o tej godzinie bo takie cos to do niczego nie prowadzi :o Ja wole jak nam sprawia radosc z bycia z sobą , pieszczot itd. bo wydaje mi sie że o to własnie chodzi w tych całych starankach nic na siłę :)takie jest przynajmiej moje zdanie w tym temacie :) NOVIDA- ja kochana bym tak nie gdybała na twoim miejscu bo sama na poczatku pierwszej ciazy obiawów nie miałam po za brakiem miesiaczki :) wiec ....WSZYSTKO JESZCZE PRZEZD TOBĄ :D SYLWINEK- bym zapomniala GRATULUJĘ 100 STRONKI🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzicie moje kopy w tyłek dają rezultat bo Agusia inaczej już myśli i to mi się podoba będzie ciąża to będzie jeśli nie będzie to jest jeszcze grudzień no nie :) Aguś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka:) i styczen:) i luty:) mam naprawde zdrowe podejscie;) choc chory tylek od tego skopania;D opanuj sie w koncu kobieto:D wyzywaj sie na Grazce Syla oczywiscie masz racje i ja sie z \Toba jak najbardziej zgadzam:) tak powinno byc, seks to nie numerek na zawolanie;) poza tym sa tez wazniejsze sparwy w ziwazkuniz tylko seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya, jem sniadanko wlasnie :) Dzis 24 dc, wiec jeszcze troche.. :) maz mnie meczy bo chce mu sie przytulanek codzien, a ja nie mam jakos ochoty wiec kaze mu zbierac sily na pozniej :) :) Agus a Ty sie koncentruj na zdrowiu meza by na nastepne staranka sily miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by tylko Grażka dostała tyle kopów to by później na tyłku nie usiadła nie mówiąc już o sex :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia:) milego sniadanka i reszty dnia;) Ty to masz dobrze, ze caly dzien masz do wykorzystania;) ja wracam pozno:( co ja moge zrobic w 5 godzin:) oi jak sie czujesz, jakies objawy szcegolne masz:D????? sutki i te sprawy:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lunch znikam kupic kilka prezentow;) musze to robic teraz, zeby pozniej tylko dokupic kilka rzeczy:) w weekendy neinawidze sie przepychac miedzy ludzmi...juz zaczal sie szal zakupow tutaj;/ koszmar MASAKARAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Niektore z ww. przeze mnie symptomow, jak np. czestomocz mialam przy pierwszej, tej nieudanej, ciazy. Ponadto dla potwierdzenia moich obaw zrobilam dzisiaj rano test, ktory wyszedl oczywiscie negatywnie, wiec nie mam juz zadnych zludzen. A za Was kochaniutkie oczywiscie trzymam kciuki, by staranka okazaly sie owocne, niepomijajac tych na kilka dni przed owulacja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda Agus, jak pracowalam codzien 12h, nic mi sie nie chciala gdy wracalam do domku, a teraz spoko :) Czuje sie bez zmian, pobolewaja sutki i troche czuje sie zmeczona, ale to chyba ta jesien...poza tym mam co minute inny nastoj i wysypalo mnie na twarzy i od tyg wygladam jakos malo atrakcyjnie hehe :) a tak wszytko inne bez zmian :) Temp sie trzyma 37,2 ale zazwyczaj spada w dzien @, wiec narazie nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chciałam powiedzieć Wielka Siostra patrzy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia i jak boli tyłek bo Ci zasadziłam tego kopa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×