Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Pewnie sie boi krwi itp :) ah ci faceci :) Podobno wielu w ostatniej chwili zmienia zdanie. Pewnie nie ma co naciskac, bo oni sami musza taka decyzje podjac. Mam nadzieje ze zmieni zdanie i bedzie do konca z Toba, a nawet jezeli to dla niego za duzo, to na bedzie Cie myslami wspieral! A co tu dzis taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja właśnie wcinam drugie śniadanko - tak po bawarsku - bułeczka ze śledzikiem i ogórkiem konserwowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sledzik :) idelane zachcianki ciezarnych :):):) A masz jakies zachcianki, czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudownie! Nie myslalam ze moze byc inaczej! kolejna ciezarna ma smaka na kwasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z michalem jadłam tylko pierogi ruskie:) wogole niby jestem 3 raz w ciazy a w tej czuje sie jakbym góry mogła przenosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje laseczki akurat w tych sprawach bardziej sie boje wszystkiego... wiecie ze odkad w sobote zobaczylam 2 krechy nawet nie przytulam sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, nic sie nie martw! bedzie wszystko dobrze! odpoczywaj i dbaj o siebie! Moze jest inaczej bo to dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka sie smiala ze ona jak zrobila test odrazu poleciala po sledzie i ma córke i ja teraz mam tak samo.... ale teraz kiedy juz jestem nie ma znaczenia płec oby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Wazne aby przez 9 miesiecy wszystko sie dobrze ukladalo! Jestem pewna ze bedzie to cudowny czas i bedzie wszystko super! nie ma innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka źle zrozumiałaś mojego posta. Przeczytaj jeszcze raz :) Mąż narazie CHCE być przy porodzie, a jeśli nagle stwierdzi, że nie, to go nie będę na siłę naciskać. Narazie to on twierdzi, że będzie z nami. Krwi się nie boi :) Koteczek gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas zawinieta chyba dzis jestem :) Na pracy sie nie moge skupic, i na pisaniu chyba taz nie :) Sorki! No to cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas to pierwsza ciąża i jeszcze mąż wybierać sobie może :) A co z tego wyniknie zobaczymy w lipcu :) Koteczek a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek jeszcze raz GRATULUJĘ :) A co do zachcianek - to mam różne :p Dzisiaj te bułeczki, w weekend miałam ochotę na paróweczki z Indykpolu :p No i strasznie mnie ciągnie do pepsi, ale staram sie jej nie pić. Za to z drugiej strony w ogóle nie mogę patrzeć na kawę czy jedzonko ode mnie z pracy (KFC), które do tej pory lubilam. A jutro chyba zrobię sobie ogórkową zupkę, bo mi narobiłaś smaka Koteczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakne objawy masz :) A jakieś fizyczne dolegliwości? Pewnie standard - bóle brzucha, wrażliwe piersi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rewelacyjnie. Praktycznie żadnych dolegliwości. Fajnie :) Oby tak dalej. Spokojnych 9 mies życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bola jak nigdy....moze jeszcze zaczna , mowie wam czuje sie calkiem inaczej niz sa typowe objawy i dlatego nie przepuszczalam ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny GRATULUJE :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do mnie przyspieszył sie @ i teraz sie pogubiłam bo jak zawsze miałam @ 9 tego ,a owulkę mniej wiecej 27 , czy li 14 dni przed @ to teraz nie wiem bo cykl 27 dniowy i sie pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulidka, nic sie nie przejmuj. Moze po sluzie bedziesz w stanie zaobserwowac kiedy masz dni plodne. Szysbciej @, bedziesz mogla szybciej sie starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie sytuacja już jasna - była ciąża, krwawienie, test wyszedł jeszcze pozytywny. W sobotę już negatywny. Pan doktor zbada mnie jutro, czy wszystko mam \"czyściutkie\" i staramy się dalej. Jakie to przyjemne hehe :) Zawsze się często przytulaliśmy, teraz też, więc myślę że się jeszcze załapię na letniego bobasa :) Pozdrawiam serdecznie, gratuluję nowym zaciążonym, za starczki kciuki trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Kruszyna szkoda, że ciąża się nie utrzymała :( ale dobrze, że się nie załamałaś i masz takie nastawienie do tego 👄. Teraz bedzie dobrze :) wszystkie zajdziemy kiedys :D Ja mam dzisiaj 2 dc :o jak ja przeżyje do następnego testowania to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×