Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Bry :) Asia odpoczywaj ile tylko się da! Ja podczas plamień leżałam plackiem do góry, tylko robiłam to co musiałam. No Ty pracujesz to masz ciut trudniej.... Tutaj masz linka do tej polskiej kliniki: http://polskaprzychodnia.co.uk/lekarz.php?id=1 to jest zaraz koło Coventry od Twojej strony :) Buźka dla Wszystkich staraczek i zaciążonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek oczywiście, że Ci zrobie, tylko podaj mi date ostatniej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Asiu odpoczywaj tak długo ile tylko możesz i nie martw się bo wszystko musi byc dobrze! Mnie strasznie boli podbrzusze :o nic juz nie pisze tutaj o @ bo Sylwinek mnie kopnie w tyłek :D tak bardzo nie chce dostac tej @ :/ kupiłam test wczoraj ale jeszcze nie robiłam, jutro mam dostac @ ale poczekam z testem az się bedzie spóźniac. Koteczek a jak Ty się czujesz? Byłaś u lekarza? Mam nadzieje, że torbiel się nie powiekszył i że sam się zmniejsza. Trzymam kciuki, żeby było dobrze u ciężarówek i żeby udało się starającym. Może na wiosne się uda jak bociany wrócą z ciepłych krajów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............4...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P.........6...............(),(),09.............. ...21.............???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga dziekuje bradzo 😘 Odpoczywam juz drugi dzien i bol ladnie przechodzi, mam nadzieje ze byl spowodowany 24 siedzeniem w jednej pozycji w samochodzie. Jak wstaje to troszke pobolewac zaczyna, no ale bez porownania z wczorajszym dniem, wiec sie ciesze. Skorzystam z tej polskiej klinikii napewno, bo w uk pierwsze usg robia po 12tyg ciazy, a chce wiedziec wczesniej czy wszystko ok. Grazka, dzieki bardzo. Trzymam za Ciebie kciuki, by @ nie przyszla. Bede duzo myslec o Tobie by fluidki przesylac..... Neti przykro mi :( Zakup testy, i przytulanki co dwa dni, i musi sie udac po @. Moze dla meza karnityne zakup, moj wcinal w tym cyklu, by pobudzic plemniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......11...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............5...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P............6...............(),(),09................21...........???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.oska dbaj o siebie i odpoczywaj, ile się da :) Testów nie będę kupować, bo w tym cyklu będę mieć i tak monitoring. 3dc mam oznaczyć hormony no i mam zacząć brać Clostilbegyt. Mam tysiące obaw co do brania tego leku :o. No i mojego męża czeka badanie nasienia. Jestem z niego dumna, już się dowiedział, kiedy może iść zrobić to badanie. Lekarz się pytała, czy nie będzie z tym problemów, bo ponoć dla sporej grupy facetów jest to temat nie do przejścia. Oczywiście wszystkie wizyty i badania robię prywatnie :o, ale czego się nie robi, aby mieć upragnione maleństwo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek a w jakiej dawce brałaś ten lek?? No ja miałam w sierpniu torbiel bez brania leków, więc tym bardziej się boje, żeby mi się coś nie porobiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek czyli w cyklu z clo zaszłaś w ciąże?? a teraz bierzesz coś na wchłanianie tych torbieli, czy samoistnie się wchłaniają ?? no ja mam brać od 3 do 7dc - 2x1 hmm kurczę trochę się boję tych torbieli i zastanawiam się, czy nie zacząć 1x1. Na usg mam przyjść 11dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaszłam w pierwszym cyklu brania clo... ale byłam tez po wymrozeniu nadzerki czyli drogaq była prosta. mi sie jeden torbiel przez 2 tygodnie powiekszył czterokrotnie. biore duphaston i niby on tez dziala na torbiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek no to trzymam kciuki, żeby torbiele się wchłaniały. Ja jak dobrze pamiętam w szpitalu na torbiele brałam luteinę, a potem w domu duphason. Wszystko ładnie się wchłonęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_neti_: Pogratulować Męża::)) Jego dorosłej postawy. Czasami słyszy się o parach starających się o dziecko bez skutków, gdzie kobieta jest przebadana \"z góry na dół\", a facet nie ma odwagi dopuścić nawet myśli, że to z jego spermą może być coś nie tak. Mój na szczęście również wyrażał od razu gotowość przebadania się pod tym kątem, ale okazało się to niepotrzebne. I w końcu, kiedy zaczęliśmy sie starać o Dziecko, przestał nosić komórkę w kieszeniach spodni co mnie denerwowało podwójnie: 1) zagrożenie dla zdrowia i płodności, 2) fatalnie to wyglądało, jak tam jeszcze portfel upychał ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna mnie na razie zakupy się nie udały, bo męczą mnie te paskudne zatoki i nie mam nawet siły, żeby iść coś mierzyć :p Za to na allegro znalazłam fajne dżinsy ciążowe :) Z takim pasem, który się rozciąga na brzuszek :p Co do mdłości to szczerze mówiąc nie mam pojęcia - moja mama nie wymiotowała ani jak była w ciąży ze mną, ani z moją siostrą. Więc w sumie nie musi to nic oznaczać :) Asia odpoczywaj, odpoczywaj i odpoczywaj! Może faktycznie ta podróż dała się Tobie i fasolce we znaki? Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dzieki, moj ginekolog kazal mi na mdlosci herbatke imbirowa pic, ponoc pomaga swietnie, wiec sprobuj. Ja tylko rano czuje sie jakos mdlo i slabo a potem juz dobrze no ale to dopiero poczatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek ide na badanie do ginekologa nie wiem od czego zaczac i strasznie sie boje co mi moze powiedziec. Na dodatek w srodku cylku jade na 3 dniowe szkolenie i sie boje ze to znowu wypadnie w dni płodne:( i kolejny cykl w plecy .pokora :( ale staranka sa cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niecierpliwa zrobilam dzis test ciazowy i wyszla tylko jedna kreska.. dodam ze to moj 24 dc... :/ i wiem ze to za wczesnie... a mimo to sie zdolowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuszunia nie łam się, głowa do góry trochę za wcześnie zrobiłaś ten test, ale przecież jest jeszcze szansa :). Ja też się zawsze dołuje, ale potem nabieram nowych sił do walki i tak niestety w kółko. anna999 do jakiego ginekologa chodzisz w Lublinie?? A gdzie się podziała Samira, Jordan i reszta dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja test robiłam 5 dni po terminie spodziewanej @. Ale w sumie już wcześniej podejrzewałam, że jestem zafasolkowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po sobie nie poznalam ze jestem w ciazy a bylam juz 2 razy , maz do mnie mowi ze mam duze piersi ale nie zwracalam uwagi bo nie bolaly mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti bede szła pierszy raz do lekarza doktorego chodziła moja bratowa to dr.Gogacz przyjmuje prywatnie w Medis tam koło dywanolandu na wolskiej i nie tylko. Podobno jest bradzo dory moja bratowa była z nigo zadowolona , sietne podejscie itd ale zobaczymy jak ja go odnbiore co mi poradzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wieczorowa pora.....ja tez bralam przez poprzednie dwa cykle clostrybegyt a teraz w tym cyklu nic nie bralam i zobaczymy...@ma przyjsc kolo 8-10 stycznia......zzobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×