Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Graj, graj, jak bedziesz milionerka to nas wszystkie zabierzesz na babskie wakacje i suchej nitki nie zostawimy na tych naszych ukochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta nie bójcie się rozpoczynać pierwszej trony bo tak wszystkie przed nią uciekacie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a gdzie jedziemy na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies w cieple kolo wody, bo ja uwielbiam sie relaksowac na plazy, poplywac, koktail posaczc :) Hej ja zawsze chce byc na pierwszej stronie, ale zawsze jestes szybsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wynajmiemy taka wille na Cyprze z kelnerem ktory bedzie nas obslugiwal przy basenie :) Koktaile z palemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge zostać w domu abym tylko pod serduszkiem miała juz towarzystwo :) to bedzie najwieksza moja radośc na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez kazda z nas bedzie miala ta radosc pod serduszkiem i pojedziemy na wakacje to wszystkie uczcic, wiec koktaile beda bezalkoholowe i tylko zdrowe jedzonoko na swierzym powietrzu :) to bedzie taki ciezarny oboz :) Wyobrazcie to sobie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - ale na Cyprze by Ci się fasolka wygrzała :P Jasne że masz rację, dla mnie też taki prezent byłby najważniejszy :) A poza tym w tym roku nie wyjeżdżamy nigdzie na wakacje, chcemy tylko po górach pochodzić trochę, mamy blisko :) W zeszłym roku była podróż poślubna do Tunezji, a w tym będziemy na remont mieszkania zbierać :) Ale też będzie sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ładnie jest w Egipcie już kolega był tam ponurkować :) Dorka no to my na Cypr a Kruszyna do Egiptu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarny obóz, mega burze hormonów, jedna drugą humorem zarazi, leżenie na plaży, w cieniu palm.... Coś mi słabo idzie odganianie zimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z fasolka nie bede nurkowac bo mi ja ryby zjedza :):):) Cypr jak najbardziej! To zostalo nam jeszcze tylko zaciazyc, Tobie wygrac w totka i sie spakowac! Da sie zrobic :):):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja też chodze po twoich okolicach :P i to bardzo często więc może kiedyś na siebie trafimy :) A co do wyjazdu to ja bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oszalalas? co skapisz na ten prywatny samolot? Przeciez miliardy wygrasz :):):) Ktos sie jeszcze dopisuje do naszej wyprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka muisz zagrac w totolotka :):) masz szczescie z tymi stronami :) Ja wlasnie wrocilam z mojej nowej przychodni, bo w koncu sie dzis przepisalam do tej duuuuuuuuuuzo blizej domu mego. Powiezialam tez ze jestem w ciazy i reakcja: -zmierzone cisnienie -lekarza w ogole zadnego nie widzialam, pielegniarka zdecydowala ze skoro biore folik to lekarz nie bedzie zaden potrzebny -zostalam umowiona na wizyte z polozna ktora bedzie prowadzic moja ciaze i opowie i o ciazy i umowi na usg, i wizyte mam w 12 tyg ciazy, wiec pierwsze usg bedzie pewnie w 15tyg ciazy tyle o angielskiej sluzbie zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo blisko na Chrobaczą Łąkę, Przegibek a stamtąd na kilka fajnieszych górek :) Klimczok tez w miarę blisko i Skrzyczne :) A w te wakacje chcę przejść cały Beskid, bo to takie przyjemne, niskie górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to gdzie nas poniesie :) ostatnio byliśmy na Rysiance i Hali Boraczej:) Co chwilę gdzieś wyruszamy w te rejony bo też blisko mamy :) ale dalej niż Ty :) i uwielbiamy chodzić po górach :) a te zdjęcie na nk to jest widok z Twojego okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nic sie nie martw! Wszystko jest dobrze, wiec Cie nie badaja. Moja bratowa tez ma tu prowadzona ciaze i jest bardzo zadowolona. Prawda ze do 12 tyg nic za specjalnie nie robia, ale niby co maja robic? Ja wychodze z zalozenia, ze chyba czym niej jakis badan typu USG tym lepiej dla dzidzi, po co ja stresowac, naswietlac itd. Asia, wypoczywaj, dobrze sie odrzywiaj i nic sie nie martw! to rozkaz! A jezeli bardzo chcesz byc przebadana, to zawsze mozna prywatnie, nie jest az tak drogo, wizyta ok £60, ale po co. Naciagna cie tylko niepotrzebnie na rozne przeswietlenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - to widok z mojego balkonu :) Tylko coraz więcej nowych domów się w okolicy buduje, więc pewnie niedługo już ten widok na góry mi dachy przykryją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mnie uczono ze najwazniejsze usg jest 8-9tyg ciaza, w tych tyg lekarz moze zobaczyc wiele wiecej niz pozniej. Poza tym nie wiesz nawet czy ciaza rozwija sie w macicy, czy jest zywa itd. W kazdym kraju europejskim nie ma czegos takiego co tutaj, ale co spodziewac sie po tym kraju gdzie dozwolone jest usuwanie ciazy do 6miesiaca. Czegos takiego nie robi sie w krajach trzeciego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek znów polujesz na nową strone? Może teraz mi się uda napisać jako pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam z Madzią w ciąży to poszłam do lekarza jak byłam w 7 tyg to już biło serduszko :) a zapomniałam że Grażka lubi zdobywać wierzchołki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×