Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jasne, bez gaci w taki mróz! Chyba by mi kaśkę zamroziło :P A musi gorąca być! Bo wieczór dzisiaj ma być "upojny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaże są fajne - jak dla mnie. Ale trzeba uważać gdzie się je robi. Wystarczy że trochę schudniesz albo przytyjesz i robią się nieładne. I w niektórych miejscach baaaardzo boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek Ty z tymi stronami to masz szczęscie :P Puść totka i podziel się z koleżankami z topiku :P Kruszyna zawsze mąż może Ci Kaśke rozgrzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, to razem bedziemy dzis szalec :) Ja mojego przetrzymalam kilka dni, ale dzis mam ochote pomimo ze nie ma owu! Jedyny problem ze moj dzis sie z kumplem spotyka po pracy i pewnie bedzie pozno... nie wiem czy tak dlugo wytrzymam i nie zasne :)A nie lubie byc budzona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, ja lubię być "budzona", szczególnie rano... Ale ja to mogę i 5 razy dziennie :P Czy są staranka czy nie, to i tak przytulaki codziennie albo co 2 dni, bo ochota jest, a czasem to nawet chcica :P :P :P Oj, aż się rozmarzyłam. I co? I znowu mu będę sprośne sms-y pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tylko mu nie urwij :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka no dobra po 5 zł dostaniecie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas juz nie ma takiego szalenstwa... bylo przez pierwsze lata :) ale za to jak juz jest to tak, ze po nocach mi sie sni :) Ja sms nie pisze, bo narobie mojemu chcice i potem zapominam :) Kruszyna, ty nie wykoncz tego swojego :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Szefowa, juz nie chce z nami kawkowac :(:(:( No i co z reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co? 3 dni przerwy miał i to mu musi wystarczyć :) Teraz moja kolej :P Normalnie takie brzydkie rzeczy mi po głowie od rana chodzą że szok :P I jeszcze piosenka Sylwinki mi wyobraźnią ruszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dzis beda znow siany pekac! Obys nas tylko nie przekrzyczala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znów ściany beda pękać :D:D:D:D:D Kruszyna u nas jest tak samo :) Chce się cały czas :) W grudniu to prawie codziennie było a teraz chce co 2 dzien i nie wiem czy się uda :D Mój mąż lubi działać ale nie lubi rozmawiać o starankach :O dobrze, że mam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a poza tymi przyjemnymi rzeczami, ani się nie obejrzałam a tu już minęło 7 miesięcy po ślubie :) Ale nic a nic się nie zmienia od ładnych paru lat, jest ze wszystkim dobrze i z tego się cieszę :) Gdybyśmy w zeszłym roku się nie pobrali to już chyba w ogóle by się nam nie chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, mój też o tym nie chce rozmawiać. Powiedział mi, że to by go stresowało i mogłoby nic nie wychodzić w tych starankach, więc trochę go rozumiem :) My przecież między sobą pogadamy i też będzie ok. A chłopów trza w spokoju zostawić, co by prężni byli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynamy juz tak samo myslec :) U nas jest tak, ze nie codziennie, ale ze 2-3 razy w tyg. Moj nie lubi za czesto, ale jak juz jest to sie dzieje :) W pierwszych latach zwiazku to bylo rano kilka razy, w poludnie, wieczorem i w nocy.... Teraz jest raz a pozadnie - chyba zabiegane zycie mamy i troche stresujace prace, w szczegolnosci on :( a stres raczej odpychajaco na niego wplywa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mnie bardzo zaskoczyl, bo od kilku dni wszystko chce wiedziec. Ja staram sie mu nie mowic, aby go nie stresowac, ale on mowi ze wszystko chce wiedziec. Powiedzial ze jak wyjdzie mi owu w testach to mam wieczorem do niego mrugnac i on juz bedzie wiedzial co robic :) rozbawil mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej widze ze niezły temat :) ja tez nie mam problemu z mezem on zawsze i o każdej porze, a i bardzo lubi być budzona jak o to chodzi:) także z tym nie mam problemu. Jutro mam wizyte u ginekologa ciekawe czy cos mi powie sensownego , czy poprostu prosze starac sie dalej. Kupiłam testy owulacyjne bobo plan bo czytałam ze sa bardzo dobra. oczywiscie nie bede rezygnowac z mierzenia temperatury ale chce byc bardziej pewna co do dnia owulacji.W tamtym mc po sluzie wychodziło ze mam owulacje 19 a temp mi podskoczyła dopiero 22, wiec teraz bede potwierdzac wszytsko testem:) bede informowc o wszystkim i napisze po wzycie u ginkologa co mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - dobre z tym mruganiem :) Mój tylko pytał o co chodzi z tą temperaturą, ale teraz cisza. Ja tam nie nalegam, żeby wypytywał, nie opowiadam. Jak będzie chciał to sam zapyta :) Teraz tylko czekam aż mi organizm przestanie fiksować, wykres wygląda jak góry, pagórki i doliny, więc nie za ciekawie, ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed moim az specjalnie chcialam ukrywac, ale sie nie dalo :) JA temp nie mierze, probowalam ale zawsze weekendy wypadaly i jakos dziwnie mialam bo prawie caly czes 37.3 wiec przestalam. Calkowicie sie zdaje na testy i kobieca intuicje :) Mam nadzieje ze zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te testy owulacyjne sie robi codziennie? ja tez chyba kupie w tym miesiacu, musze sprawdzić czy w ogóle mam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, codziennie rano. W sumie tak samo jak ciazowe. Ja mam elektroniczne i po jakis 30 sek pokazuje mi kolko, albo usmiechnieta buzke. Dzieki tym testom przestalam sie stresowac, a jestem bardzo podekscytowana. Jakos mi sie wydaje ze nie bede w stanie przegapic owu! no mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak kupie 5 tych testów to i tak mogę nie trafić :O Chyba kupie opakowanie 15 testów ale chyba są gorsze niż te pakowane po 5 bo cena taka sama ok. 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 7 w opakowaniu, ale pewnie bede musiala dokupic, bo dosc wczesnie zaczelam w 8dc, ale nie chce nic przegapic :) Teraz mam wszystko jakos szybciej przez te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w opakowaniu miałam 5 testów my tak często nie mamy bo mój mąż prawie stale w trasie a jak już przyjedzie to zmęczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×