Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Szefowa tak nas ciagle opuszcza i nie wspiera dobrym slowem ze zapomnialam, a nawet nie wiem kiedy ma @, musialabym gdzies na tabelke spojrzec.... Sylwinka znowu ukradlas stronke, Ty szczesciaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, plan super! Bede trzecia! mi to odpowiada, bo bedziecie mogly mi radzic jako doswiadczone, zaciazone :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............13............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................12............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............10.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_....................9...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........9..........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 9.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................6..............09/09/09....... .. .26...........??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka o zawal serca ta tabelka mnie przyprawila! Nie rob juz tak wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tam zawsze bede Was wspierac, wy zawsze mi pomagacie, Wiem jakie to wazne, miec oparcie, jak sie czuje nie pewnie czy to w trakcie staranek czy to tez jak juz sie ma fasolke i sie o nia boimy..... denerwuja mnie troche dziewuchy, ktore przychadza pisza o swoim problemie, oczekuja zaraz odpowiedzi itd, ale same nie kwapia sie do tego by pomoc tez innym, chocby jednym slowem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka czy Ty chcesz by moj plan legl w gruzach! Prosze sie tabelka nie bawic :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Znowu na stronke polujesz tak :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojowa Asia! Dobrze! To lubie! Ja was na pewno nie opuszcze, czy mi sie uda czy nie! Juz jestescie czescia mojego dnia! Nawet do pracy przychodze z 10 min wczesniej aby wszystko przeczytac z rana :) a jutro wczesniej wstane, aby sprawdzic wiadomosc od Sylwinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha bojowa...ja woalsnie zlagodnialam w ciazy, maz mowi ze jak nie ja, taki aniolek teraz, pyta sie ciagle gdzie moj diablo jest :) :) Ale co mnie denerwuje to powiem, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam na kapiel z babelkami :) Oczywiscie zajrze pozniej................. :) Sylwinka a Ty sie nie chowaj za nowa stronka... :) Tak sobie o Grazce mysle, super dzien pewnie dzis miala, ze slodka Emilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwinko, dawno nie pisałyśmy:) Weź mnie oświeć jesteś w ciąży????? Bo mnie ciekawość zżera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale zajęłam się robotą, bo zapomniałam że mam ważną rzecz do zrobienia i chyba się nie wyrobię. Dorka nie wiem czemu wróciło :( Jeśli możesz to podaj mi swojego maila a wyślę Ci pustego maila, to mi odpiszesz. ja zmykam. Będę jutro. papa Ps. Sylwinka jutro czekam na super wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ninam 🌻 nie wiem jeszcze czy jestem spóźnia mi się @ 2 dzień brzuch mnie dzisiaj bolał jak na @ ale nie ma jej i piersi mnie bolą jutro robię test o ile nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko, to już zaciskam kciuki za Ciebie!!!!!! Ostatni żadko zaglądałam na Kafe, ale pierwsze co zrobiłam to zajrzałam tu, żeby zobaczyć czy Ty już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety narazie nic nowego, bo po 3 cylkach starań odłożyliśmy staranka na parę miesięcy, ale chcę nakręcić męża, żebyśmy znowu zaczeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że to nie głupi pomysł:) ale poczekam troszkę bo jutro mam dostać@, więc dobry pomysł, dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwino uciekam, bo mała już się domaga mojej uwagi, ale jurto zajrzę, żeby zobaczyć co tam u Ciebie:) Jeszcze raz trzymam kciuki mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleżałam trochę, ale ze snu nici :/ Za bardzo mnie łepetyna boli :( Tym razem chyba mocno złapało - bolą mnie zatoki, uszy, a nawet tak jakby wszystkie zęby :/ Przepraszam, że tak marudzę :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Polusia, marudz sobie ile chcesz, masz prawo.... najwazniejsze zebys sie lepiej poczula, czego Ci zycze bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jutro się też tak źle będę czuła to idę do lekarza - niech się pomartwi trochę :P Może mi jakieś leki homeopatyczne poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Polusia! Mam nadzieje ze sie dobrze dzis wyspisz i jutro sie obudzisz jak nowo narodzona :) Sywinka trzymam za Ciebie z calych sil jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi, jupi, stronka moja! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka czemu mi zabrałaś stronkę co :P nie będę mogła w nocy spać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D już lepiej się czuję nic nie boli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×