Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka- właśnie dlatego cieszę się że mam Was i że wszystkie smutki i rozterki mogę napisać i nikt nie powie mi \"to nic takiego\" :) To bardzo pomaga, bo mężczyzna nigdy nie będzie w takiej sytuacji jak my, nie musi robić testów, badań na hormony, łamać się kiedy następna @ przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna co racja to racja :) ja od przyszłego miesiąca nic nie sprawdzam, nie mierze bo to bez sensu. Jak wyluzuje to moze sie uda :):) a jak nie to do lekarza na badania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, oj jakie tu smutki od rana :( ale rozumiem. Kruszyna mam nadzieje ze dogadacie sie z M i on zrozumie jakie to dla ciebie ciezkie i ze wlasnie teraz potrzebujesz jego wsparcia i cieplego slowa. Ale z drugiej strony to Ci faceci tez nie maj z nami najlatwiej... ciagle hustawki, zamartwiania, no i jakies reguly - co 2 dni. Oni moga myslec ze te staranka wszystko przyslaniaja... no i tak czasami jest... Grazka a Twoj pewnie stara sie Ciebie pocieszyc, w ten typowy meski sposob, ze przeciez nie ma czym sie przejmowac, ze bedzie dobrze! Dziwczyny, ja z moim nigdy o sluzach nie rozmawiam, i staram sie przy nim pozytywnie myslec, tylko mu powiedzialam ze jest owu. Ale sam mnie o to prosil. Dziewczyny bedzie dobrze! Na pewno sie uda! Grazka, a kiedy masz wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja chce zmienic lekarza i do nowego pojde moze w lutym pierwszy raz prywatnie i zobacze co mi powie bo ten mój obecny lekarz kazał sie starac do maja i jak sie nie uda to przyjsc na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Grazka idz prywatnie, i na pewno Cie dokladnie przebadaja i doradza. Mam nadzieje ze masz moze jakies wadliwe testy za malo czule i ze nie ma zadnego problemu, a jak pojdziesz w lutym to gin powie ci ze wszystko jest ok i ze juz jestes zafasolkowana! A ktory masz dzis dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem idealnym przykładem tego, że nie warto chodzić do bylejakiego lekarza na kasę chorych. Dzięki temu że poszłam prywatnie do dobrego lekarza wiem co mi jest, dlaczego się nie udało i co możemy zrobić. A to już połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
hej! czytalyscie link ktory przysłała zolasta? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna to juz ogromny sukces! Bylas w identyczej sytuacji jak ja! Moglybysmy sie starac latami i nic mogloby nie wyjsc... najwazniejsze ze juz wiemy co jest i wiemy jak dzialac aby bylo dobrze! A jak sie czujesz na tych wszystkich lekach i wywolywaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam 20 dc. zadzwonie dzisiaj do lekarza i umówie sie na wizyte, zobacze co mi powie jak do niego pojde ale wole nie czekac do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - od soboty czuję się fatalnie :( Tak jakby zaraz @ miała przyjść, taki ból brzucha. Jeszcze parę dni i będzie po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to moze jeszcze jutro przyjdzie... a jak nie to idz od razu, bo szkoda czas marnowac! Moze przez sam stras cos sie tam namieszalo... Kruszyna, jak boli, to dobrze, wiadomo ze dziala! Ja przez tydzien nie moglam spac i strasznie mnie mdlilo, a teraz juz sie przyzwyczailam i nic nie czuje :) tylko mnie od czasu do czasu zakluje jajnik :) ale przynajmniej cykle mam tylko 25dniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
halo? zerknęla ktoraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pojde po @ bo wtedy najlepiej robic jakiekolwiek badania. Stres to swoją drogą bo bardzo sie martwiłam jak testy nic nie pokazywały dlatego od nastepnego cyklu nic nie sprawdzam :):) Magda nie ma czym sie przejmowac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
Grażka w sumie masz racje:) Dziś zaczynam pamiary testami owulacyjnymi:) Mam nadzieje,że one pomogą zrealizować nasze marzenie....macie jakie srady odnośnie tych testow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, one tez ucza cierpliwosci :) Ja robilam w zeszlym cyklu, nie udalo sie ale wiem ze mialam owu :) Jak wyjdzie pozytywny to przytulaj sie w dzien testu i w nastepny dzien, ja sobie nastepny odpuscilam, bo nie mialam ochoty, no i moze dlatego sie nie udalo ;) Ja za tydzien znow zaczynam je uzywac, wczoraj juz sobie kupilam i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.... ja z centrum wracam, mialam troche papierkowych spraw do zalatwienia... Grazka, a ktory dc jest dzis?? Nie martw sie ze nie maialas owulki, moze jeszcze przed Toba, albo ktoras ze slabszych kresek byla owulka, ja dlatego nie stosowalam kreskowych testow, bo u niektorych diewczyn czesto nimi okreslic, zdecydowanie lepsze sa digital. Grazka czekaj do @, oby nie przyszla, bo najazniejsze ze sie czesto przytulacie. A jak przyjdzie to musisz isc do dobrego lekarza i zobaczymy co on poradzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzień dzisiaj zakręcony, jak każdy poniedziałek. Nie mam czasu pisać :(:(:( Coś mnie zbiera chyba, kości mnie bolą i głowa, jakieś grypsko chyba za mną chodzi. Zrobiłam sobie herbatkę z sokiem wiśniowym, pycha :) Wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak samopoczucie dzis Asia, nadal mleko ratuje od mdlosci? W sumie jak Grazka jest w 20dc to docs dobry czas aby pojsc na USG jajnikow, bo bede w stanie okreslic czy byla owu czy dopiero bedzie i co tam sie dzieje. Ja mam druga wizyte wyznaczona na 20-21dc. Mi tez sie wydaje ze te elektroniczne testy sa lepsze, bo niczego sie nie dopatrujesz, jest tylko jedna odp. A jak wyciagalam z czytnika to czasami byla lekka druga kreseczka, pomimo ze nie mialam owu. Grazka, trzymam ze wszystko jest OK i jutro bedzie druga krecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero nadrobilam czytanie, Grazka zatem masz 20dc, to jeszcze probuj, moze jeszcze byc przed Toba owulka, choc dziwi mnie ze mialas delikatna kreske przez kilka dni a teraz nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl z lekarzem teraz u Grazki.... Ja sie czuje dosc dobrz, popoludnia sa najgorsze, mdlosci... ale wszystko pod kontrola :) Mleczko pije na noc, wtedy nie budza mnie mdlosci i rano tez nie ma :) Ciesze sie bardzo Dorka, ze fajnie spedzilas weekend i ze masz takie podejscie do staranek :) I super ze ukochany tak Cie optymistycznie nastawia, wiem jakie to wazne moj maz wspieral mnie we wszystkim podczas naszych staranek, a teraz podczas ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mnie rozbawia do lez czasami :) powiedzial ze chcialby aby te staranka jeszcze chwilke potrwaly :) z jedenj strony planuje egzotyczne wakacje, a chwile pozniej urzadza sypialnie z lozeczkiem :) zabronil sie smucic i stresowac, no i ma racje! Ale testy chce abym robila, aby jak najbardziej wykorzystac kazdy miesiac. Ja na miejscu Grazki poszlabym jak najszybciej teraz, aby nie kazali czekac na nastepny cykl...bo na poczatku cyklu to trudno stwierdzic czy cos jest nie tak. dobrze Asia, ze mleczko pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto jakoś tutaj. Ja nadal choruję :( Cały weekend miałam wysoką gorączkę - do 38.5 stopnia nawet... Teraz na szczęście przeszła, ale nadal mocno kaszlę i katar mnie męczy :( Pani doktor zadecydowała, że dla dobra mojego i fasolki niestety musimy skorzystać z antybiotyku.... Jutro miałam iść na USG, ale będę dzwoniła do mojej pani doktor i powiem jej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super Dorka, dobrze ze Twoj mezczyzna ma rozne plany :) w zaleznosci co czas przyniesie... Ja uwielbiam to angielskie wyluzowanie mojego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, dobry pomysl z antyboitykiem, moj lekarz zawsze mowi nawet najgorszy lek jest lepszy dla fasolki niz chorowanie, a tak przynajmniej szybko wyzdrowiejesz i nabierzesz sil dla fasolki... Dbaj o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Polusia! miejmy nadzieje ze antybiotyk postawi Cie na nogi i juz to paskudztwo sie wiecej nie przyplacze! Asia, wiem o czym mowisz :) mi tez to bardzo odpowiada, bo zycie jest zbyt piekne aby sie denerwowac i psuc nastroj czyms na co tak do konca nie mamy wplywu :) Teraz jestem super wyluzowana i mam nadzieje ze tak mi juz zostanie i nie bede wyczekiwac tak jak teraz :) wiem ze nawet przytulajac sie w owu moze sie nie udac ;) Ja w tym roku mam 5 wesel zaczynajac juz od maja, wiec jak sie nie uda, to przynajmniej sie super wybawie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w tym roku 2 wesela, jak na razie o tylu wiem :) Pierwsze już w lutym :) Cieszę się bardzo, potańczymy, popijemy, fajnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×