Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hallo. Czy jest tu ktoś? Czyżby ja pierwsza dzisiaj? W pracy roboty sporo, ale o dziwo mam kiedy zjeść kanapkę nawet. Wieczorkiem mała impreza rodzinna - posiadówa z rodzicami, bratem i bratową. Jest tu ktoś? Czy wszystkie śpicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przylazla i dzis juz na dobre sie rozkrecila :( Wczoraj wrocilam do domu i ryczec mi sie chcialo ale chlopak mi nie pozwlil, powiedzial ze tak na prawde to byl nasz pierwszy miesiac takich staranek na powaznie i ze mam sie nie stresowac, tylko przygotowywac na nowe :) Cieszy mnie ze on tak spokojnie do tego podchodzi, to mnie uspakaja. no wiec uaktualniam tabelke :D STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............18.02...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krak ó w........23......0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............14............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................7...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka u mnie 3 proba byla udana i tego tez Tobie zycze...... A teraz relaksuj sie w ramionach ukochanego to zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas to w sumie byla taka pierwsza powazna, no i mialam owu, bo wczesniej nie mialam w ogole... no mam nadzieje ze moze tym razem sie uda :D znow zakupie testy i zupelnie nie mam zamiaru sie poddac :D zbieram silki na nowe staranka no i mam nadzieje ze po powrocie z PL akurat wcelujemy w owu. Moj juz sie cieszy, bo wie ze bedzie duzo staranek i sie smial ze sie w glebi cieszy, bo ten czas bardzo mu sie podoba :D:D:D kochani ci nasi faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz czesto wspomina okres starankowy :) :) az mu sie teskni i juz mysli jak to bedzie w przyszlosci jak bedziemy starac sie o nastepnego dzieciaczka :) Super ze Twoj ukochany tak do tego podchodzi, moj byl tez wyluzowany i sa efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............18.02...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krak ó w........23......0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............14............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................13............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................8...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/Tomek................................................ lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze jest wyluzowany i nie pozwala mi sie uzalac, bo oboje bysmy sie zalamali i plakali. Dla niego to zaden problem i mowi ze wie ze nam sie uda, wtedy kiedy czas bedzie odpowiedni :D Zabronil mi wyczekiwania, wyliczania itp. mam tylko robic testy, mrugnac do niego i on juz reszta sie zajmie :) wiem ze nam sie uda, wtedy kiedy bedzie odpowiedni czas, no i jezeli bedziemy sie starac jak w zeszlym miesiacu - powaznie a nie tak z doskoku :) ja sie ciesze ze oboje, jak sie przytulamy to jednak dla przyjemnosci i wiem ze nie bedzie u nas tak mechanicznie, tylko po to aby miec dzidzie :) A co Asia nie masz zupelnie ochoty teraz na przytulanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorka przykro mi, ale wszystkim na sie uda napewno:) choć wiem ze ci ciężko, ja przez prae godz jak zobacze @ nie moge sie pozbierać, a na owu musze długo czekac bo mam cykle 37 dniowe :/ u mnie sie dokładnie za tydz. w pon odbieram wyniki z hormonow tzn musi mi mąż odebrac bo ja w pracy bede. Tylko teraz tak sobie myśle czy jeśli przypuszczalnie jestem w ciazy to wynik może byc chyba większy nie? i boje sie zebym wynikow opacznie nie zrozumiała. Wszystko sie rozwiąże w tym tyg :) dzieki Grażka za trzymane kciuki, Dorka przesyłam ci mnustwo pozytywnej energi ktorą jeszcze w tym tyg mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokończyłam zdania:) u mnie sie dokładnie za tydzien okaze czy jest fasolka . o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna trzymam mocno! Jak bedzie fasolka, to nawet niech beda dziwne wyniki, juz wtedy to nie jest istotne :D no mam wielka nadzieje ze Ci sie udalo! Ja na szczescie mam tylko 25dniowe cykle wiec juz niedlugo bedziemy mogli zaczac znow staranka :D juz sie nie moge doczekac :D:D:D i ukochany rowniez :D Anna ten ostatni tydzien jest najgorszy, ale mam nadzieje ze szybko ci zleci i beda dwie wielkie krechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nic się nie martw widze, że nastawienie masz pozytywne, a to jest najważniejsze i przynosi efekty Mój mąż zawsze mówił kiedy @ przychodziła oczywiście niechciana zobaczysz już ja się o to postaram żeby na przyszły miesiąc nie przyszła Super, że masz takiego fajnego faceta dużo od nich zależy czy mamy w nich oparcie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś chyba aśka mówiła, że masz organizm jest tak mądry, że on sam wybiera sobie najwłaściwszy moment dla fasolki żeby urodziła się zdrowiutka Tak wziełam sobie to do serca, że właśnie tak myśle musi być ten właściwy moment i wtedy właśnie zafasolkuje to są bardzo mądre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak mysle Mery :) Ja podczas ostatniej owu bylam dosc chora, wymiotowalam caly dzien, wiec moze to nie byl odpowiedni czas :) Ukochany jest wielkim oparciem i wiem ze dzieki temu nam sie uda :) musimy sie tylko nauczyc cierpliwosci i bedzie wszyskto super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tez tak sobie tłumacze ze to nie był odpowiedni czas, ze jajeczko mogłobyc nie fajne i kijaneczki nie chciały wejsc do tego niefajnego. :) pozatym ostatni miesiac grudzien był dla mnie troche stresujacy przez prace wiec moze dlatego sie wtedy nie udało. W tym cyklu było inaczej troche wiecej ciepła mniedzy namii mnej stersu zobaczymy czy pomogło :) Wiem jedno, ze napewno nie odpuścimy !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna czekasz tak jak ja terminy @ mamy te same i nawet 3 podejście też zobaczymy czy się poszczesci Kiedyś rozmawiałam z kobieta, która starała sie 4 lata o drugie dziecko lekarze powiedzieli jej, że tylko cudem zajdzie w ciąże i wiecie co modlitwa którą kazał jej odmawiać ksiądz z Lichenia i wiara uczyniła, że stał się cud urodziła synka i po półtora roku córeczke :) Pamiętam jej słowa kiedy rozmawiałam z nia powiedziała wiara modlitwa i nie mieć zazdrości, że inna kobieta jest w ciąży i wiecie co ja właśnie tak robie choć nie jestem super wierząca raczej normalnie jak każdy mam w sobie wiare, że jeżeli pragnie się naprawde czegoś tak bardzo to musi się spełnić i jak czytam ,że któreś z dziewczyn się udało to naprawde się ciesze tak jak bym to ja sama była w ciąży:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie zazdroszcze, a ciesze sie ze innym sie udalo! To nawet bardziej napawa mnie optymizmem, bo wiem ze nam tez predzej czy pozniej sie uda, tylko musimy sie nauczyc cierpliwie czekac :D no i sie na pewno doczekamy :D Najwazniejsze to nie dac sie zwariowac, tylko nadal sie wszystkim cieszyc i przytulac z milosci a wtedy na pewno za ktoryms razem zaskoczy :D Ja zaraz ide zrobic sobie goraca kapiel z bombelkami a potem na imprezke z przyjaciolkami! Juz nie moge sie doczekac plotkowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A co tu taka cisza?? Kruszyna tak mi przykro :( po tym jak napisałaś, że jest delikatna druga kreska byłam pewna, że się udało. Dobrze, że trafiłaś na kompetentnego lekarza i wie, co Ci jest. Troszkę Cię podleczy i nawet się nie obejrzysz jak będziesz w ciąży, czego Ci z całego serca życzę. Sylwinka mam nadzieje, że plamienie ustało i wszystko oki z maleństwem. MERY, anna ja też czekam jeszcze tydzień i wszystko powinno być wiadomo :) A ja normalnie jestem przeziębiona, boję się czegoś brać, jakby się jednak udało, żeby nie zaszkodzić. Temp. mam 37,2 niby nie dużą, ale czuje się osłabiona. A jeszcze do tego mam mega stres w związku z tym projektem , który pisze. Normalnie w pt jak wróciłam z pracy to się poryczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo a co tu taka cisza... wstawać spiochy... bardzo mnie martwi nasza Sylwinka... jak ktoś ma wieści niech da znać... kawka, herbatka soczek na stole... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiam sama ze sobą...? ;( ok to idę jeść śniadanko.... i nie będę na Was czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lolcia. Ja już w pracy. Znów studenci atakują, na szczęście mnij niż wczoraj. Ja już po śniadanku, piję sobie malinową herbatkę właśnie. A po pracy jedziemy do teściów i na małe \"remontowe\" zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rośnie i nie wiem co to będzie później skoro teraz już go widac... masz przeczucie co będzie? chł czy dziew?? ja mam ze chł ale to się mam nadzieję już w lutym okaże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam, klienci. Pracuję do 15, ale to własny interes więc mogę siedzieć :) Brzusio rośnie, ale nie jest za wielki chyba. Dziś zaczynam 15 tc (niektórzy liczą jako 14tc i 1 dzień). Jak chcesz to zaraz wkleję mój brzusio z tamtego tygodnia. A Ty masz fotkę brzusia? W którym tygodniu będziesz w lutym skoro już płeć będzie można poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zobaczyłam w tabelkę, że Ty jesteś tydzień "za mną" tak jakby :) Czyli moja fotka brzuszka byłaby aktualna do momentu w jakim Ty obecnie jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oj co za wieczor spodkalismy sie z przyjaciolmi i okazalo sie ze kolejna para w ciazy ktora zawsze sie od tego wzbraniala i nikt nawet ich nigdy nie bral pod uwage ze sie zdecyjduja, jak nam powiedzieli to juz tylko my z paczki nie jestesmy zaciazeni.to byl koszmar mowie wam oczy wszyscy na nas nikt nic nie mowil nie pytal ale i tak sie dalo wyczuc ze czekaja na nas. myslalam ze sie porycze tam na miejscu,ciesze sie ze im sie udalo ale poprostu zal ,pustka i nie wiem jak to okreslic tylko my zostalismy jak jacys odmiency.dzis sie poryczalam mezowi :( jak sie tym razem nie udalo to chyba bedzie moje najgorsza @ :( najciezej bedzie mi sie znowu zmobilizowac .poprostu dol, mowie wam . sorki ze tak smece ,ale mi strasznie z tym ciezko, nie wiem jak te 6 dni wytrzymam,albo to rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj anna, anna 🌼 dla Ciebie. Wiem jak Ci przykro. Ale Wam też się uda w swoim czasie, a może już się udało. Poczekamy z Tobą na forum te 6 dni i jakoś szybciej ten czas Ci zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz mowi zebymnie chodzila taka smutna caly czas ale ja nie moge o tym zapomniec to byl dla mnie szok. jakbym patelnia w twarz dostala mowie wam. nie wiem ale ja nie potrafie zobie wyobrazic ze jestem w ciazy jakos dotyka to wszystkich naokolo ale nie nas. wam tez jest tak ciezko sobie to wyobrazic ze moze byc tak w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×