Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grazka, to tak jak u mnie, moim marzeniam jest dziwczynka, ale jak bedzie chlopczyk to tez bedzie przecudownie! oby tylko bylo i to zdrowe i juz wkrotce :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiac mi sie chce troche z mojego M bo jest taki przejęty :) Słodko sie zachowuje :) Kto by pomyslał, bo jeszcze niedawno w ogole nie chciał rozmawiac o starankach i dzidzi :D może się stresował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, ze faceci tez dosc duza presje czuja, bo chyba im sie wydaje ze bede musieli byc gotowi na zawolanie. Dlatego przyjmuja maske ze jak bedzie to bedzie ale nic na sile... ale czasem cos powiedza, albo zrobia ze latwo poznac ze im tez bardzo zalezy :) no a jak juz jest, to szaleja radosci! Moj brat juz nie moze sie doczekac jak bratowa bedzie miala brzuszek, bo zacznie to byc jeszcze bardziej dla niego realne! A kilka miesiecy temu na dzieci mowil generatory dzwieku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M tez chlopaka bardziej b chcial bo boi sie ze dziewcznke za bardzo rozpiesci, a jak bedzie starsza to bedzie zbt surowm ojcem :) :) A mi jest obojetnie.... Choc msle ze w brzuszku mam chlopczyka, bo wygladam inaczej, bardzo korzstnie, talie zawsze mialam 58 a teraz 56cm, a brzuszek rosnie taki wstajacy, wiec jak u chlopca, pamietam jak moja mama byla w ciaz z najmlodszm bratem, to chuda taka byla a brzuch wystajac, ze wglada ze sie zaraz przzewroci :) a ze mna to mowi ze miala taka oponke, czli bardziej okroglo tyla :) No zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że faceci z innej planety są ! :D:D:D zależy im ale nie umieją tego pokazac a może nie chcą zapeszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w mojej rodzinie sie mowi ze jak sie korzystnie wyglada to chlopak :D:D:D:D Oj beda same chlopaki - bedzie druzyna pilkarska :) A mnie dzis boli brzuch jak na @! a tu jeszcze tyle dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze czuja ze w sumie nie za duzo od nich zalezy, bo wszyskto sie w nas rozwija, i to nasze cialo tak na prawde ma ostateczna decyzje. To tez musi byc ciezkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój M dzisiaj powiedział że co będzie to będzie najważniejsze żeby było zdrowe ale i tak wiem że marzy o synku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja byłam u lekarza w 5 tyg i potwierdził ciążę a w 6 tyg jak robili mi usg w szpitalu widziałam jak bije serduszko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka, a ty myslisz ze w ktorym jestes? 3 tydz? Sylwinka, faceci to taki dziwny jakis wytwor :) nic nie chca mowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka licząc od pierwszego dnia @ to jest 4 tydzien i 2 dzien czy jak kto woli poczatek 5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Grażka nic się nie martw tym bólem brzucha... mnie też tak bolał na początku, że myślalam że umrę... raz to prawie zemdlalam, tak mnie złapalo... to niestety normalne... ale no-spa pomaga :) trzymaj się kochana przestanie boleć za kilka tygodni a jak nie przestanie to na bank będzie mniej bolało :):):):):):) obiecuje 🌻 dla Ciebie a dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja też sie nie umiem doczekac :D i zaraz za Dorką cała reszta :) i tebelka staraczek zniknie :):) Lolcia dzieki wielkie 🌻 dzisiaj wziełam no-spe i przeszło :) a w którym u Ciebie tyg lekarz potwierdził ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję Was czasem :P Rzuciłam się w wir pracy, więc nie mam czasu na te niedobre myśli i martwienie się. 10dc, dużo jeszcze czekania, len mielony pomaga, śluz bardziej wodnisty :D:D:D Pożyjemy. Zobaczymy. Przesyłam buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka tez tak wrozylam ze jak kolka to dziewczynka a wdol i w gore to chlopak,powroz mi tak,powiem Ci czy tak samo mi wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pojechalam do Polski na Święta.. to byl w/g @ 7tydz i 4 dzień a w/g usg 8 tydz i 2 dzień i dzidzia miala już 16 mm to jest to pierwsze zdjęcie co mam w stopce :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam wczoraj dwa body dla dzidzi taki śliczne nie mogłam się oprzeć.... i ciążową bluzkę na lato... fajne takie zakupki :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, no juz calkiem niezla dzidzia tam jest :) ja myslalam ze to jakis 3 tydz! Ja juz tez sie nie moge doczekac i mam nadzieje ze nam sie moze terazu udalo! Jak tak, to bylby to strzal w dziesiatke, bo w owu bylo tylko jedno przytulanko :) no nic nie wiedomo, zgadzalo by sie z wrozbami, bo i miesiac dobry no i pewnie chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA-MACHNELAM WLASNIE DLA cIEBIE I WYSZLO MI 2 DZIECI:DZIEWCZYNKA A POTEM CHLOPCZYK... powiedzcie mi,czy test odczytany po 4 godzinach moze byc wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakas przecznosc z tymi testami ;) bo niby mial byc chlopczyk, ale dziewczynka to jeszcze lepiej :D:D:D:D A jaki test SURI? Czemu dopiero odczytujesz po 4h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI< twoje wahadelko wybiera moj idealny scenariusz! Zawsze marzylam aby miec dwojke dzieci i pierwsza dziewczynke a drugiego chlopca :D no a moze pozniej, za kilka lat trzeciego maluszka, ale to zalezy od zdrowia i warunkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wyszła dziewczynka :) Ja tam w to nie wierze, ale fajna zabawa :):) Lolcia wychodzi 4 tydzien i 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj grazka a mi i mezowi chlopczyk a potem dziewczynka ... hihi czyli moze trzeba jednak naprawde z dystansem ;) aaa bo wiecie jakos dzisiaj dziwnie,wedlug cyklu jaki ostatnio mialam 23 dni dzis jest dzien miesiaczki i rano zrobilam test (nie przyznalam sie wczesniej ;) jakos tak za malo wazne uznalam ,rano ledwo na oczy patzrylam i widzialam jedna gruba kreche i zostawilam na pralce test w lazience,po paru godzinach maz wstal i mowi ze widzi druga blada kreske,ja dalej w tym swietle nie widzialam jej dopiero jak do okna podeszlam to faktycznie jest,ale jak dla mnie to niewazny raczej test bo odczytany po kilku godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia wyszedł chłopak :):) Suri jasne, że tego nie możemy na serio brac :) Mi dzisiaj wyszedł chłopak a Ty mi wywróżyłaś dziewczynkę :) Suri zrob test za kilka dni i jestem pewna że wyjdą 2 kreseczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem. Byłam u lekarza. Dał mi zwolnienie i kazał z niego korzystać. Dał też skierowanie na badanie morfologii i moczu. Zbadał mnie też ginekologicznie i pomacał brzuch. Zmierzył ciśnienie, zwarzyłam się i wszystko. Widzimy się za miesiąc. Przyjechałam do domu i taka zdenerwowana byłam że aż sobie popłakałam :( Podłamałam się tym, że remont w domu, mąż musi tam robić, ja muszę siedzieć w pracy i nie mogę odpocząć wcale. Rano zapierdziel w domu, wieczorem też :( Już bym chciała żeby ten remont się skończył i mogłabym siedzieć w domu i odpoczywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nic sie nie denerwuj, bo to nic nie pomaga... nie stresuj sie remontem! Jezeli nie masz sily i masz sie oszczedzac, to remont moze sie troszke przedluzyc! Najwazniejsze zebys sluchala lekarza i sie oszczedzala! Kochana musisz o dzidzie tez dbac i pamietac ze ona w brzuszku potrzebuje spokoju, a ty na pelnych obrotach. Kasia wszystko sie ulozy, nic sie nie martw! SURI, no to moze pierwszy maly znak... ja bym sie nie nastawiala jeszcze do konca, ale nigdy nie wiadomo! Ale byloby super jakby Ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale remont nie może się wydłużać bo ma być gotowe wszystko przed dzidzią. Obecnie śpimy na materacu w salonie i przeniesione są tam ze dwie szafki z ubraniami, reszta w pudłach. "Kuchnia" i "sypialnia" zaczęty remont. Wszędzie obijam się o wiadra, wiertarki, jakieś folie i inne śmieci. Maluszek nie może żyć w takich warunkach :( Mąż musi robić ile mu sił starczy, a ja niby nie mam tu w pracy wielu obowiązków, nie dźwigam, siedzę na tyłku non stop i pracuję na laptopie, ale czasem nie wyrabiam. Stąd ten wolny dzień spędzony z koleżanką. Potrzebuję takich więcej ale perspektyw brak :( Teraz znajomi krzyknęli, że planują wyjazd na 4 dni do Zakopanego. Niby mają tani nocleg i wszystko na 2 osoby ma wynieść 500zł tylko, ale wiem, że wydamy więcej a kasy brak. Totalne dno z finansami, ale z drugiej strony odpoczęłabym i ja i mąż. Nie wiem co robić. Narazie to mi smutno jakoś i się podłamałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×