Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

wiecie dziewczynki już czas na bliźniaki na naszym topiku no nie :D:D:D:D:D Dorcia ja z Madzią termin miałam na 13 marca a urodziłam 24 lutego i mój mąż się śmieje że znając mnie to urodzę w sierpniu :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ja wytrzeslas, jak nie mozesz spokojnie usiedziec :D Madzia pomyslala ze pewnie spokojniej jej bedzie w lozeczku polezec niz byc w latajacym brzuszku! Ale to chyba fajniej troszke wczesniej urodzic niz wyczekiwac po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzisiaj podobno biomet niekorzystny jest - może dlatego? Moja mama jak była ze mną w ciązy to miała termin tak jak ja, a urodziłam się 23 lipca :P A mieli wtedy po wyprawkę dla mnie jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie urodzilam kilka dni przed terminem 17 Lipca, polusia, to urodzinki prawie tak samo mamy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie wcześniej urodzić tylko wcześniaki na uszkach mają włoski później to znika i mój małżonek się śmiał co za wilkołaka urodziłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Madzia powiedziała mamusiu wyciąg dzidzie z brzuszka bo chcę się z nią pobawić :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D ten Twoj maz to niezly jest :D:D:D:D sie usmialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni przed terminem - fajnie. Ale miesiąc czy więcej przed terminem już nie tak fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze rak :) moj ukochany to lew... Madzia pewnie bedzie sie strasznie cieszyc jak juz bobas sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to ty jak mój tata :P Moje maleństwo będzie lewkiem - po mamusi :P:P:P I pewnie będzie równie uparte jak ja - już to widziałam na ostatnim USG, jak się nie chciało obrócić, żeby pani doktor zmierzyła przezierność :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, moja przyjaciolka to byk! Zawsze mi sie dobrze z bykami dogaduje :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie Madzia jest ryba ja skorpion i mąż baran :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Madzia już zapowiedziała że będzie kąpać przewijać i lulać dzidzię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, dwa lwy w domku... oby tylko nie walczyly :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to będzie dziewczynka - to będzie walka o ciuchy kiedyś :P:P Sylwinka mama mi opowiadała, że ja też chciałam przy siostrze pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem już. Obijałam się w tamtym tygodniu i teraz muszę nadrabiać. Mam do poprawienia 3 prace licencjackie, z czego do jednej muszę dopisać ok 20str tabel i wykresów - cały rozdział badawczy. Ale właśnie zrobiłam sobie przerwę i weszłam na chwilkę. Mój znak zodiaku to strzelec (3 grudnia), mąż waga (14 październik), a dziecko będzie chyba lew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, to Ty masz fajna mieszanke! Ja raczek, ukochany lew a dziecinka, to jeszcze wielka niewiadoma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem baran, M wodnik a dzidzia bedzie chyba waga :) Dorka ja jestem chetna na blizniaki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, ty tez blizniaki??? Poszalaly te dziewczyny :D:D:D:D A czemu byscie chcialy blizniaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO??? Moja kupelka chce blizniaki, bo mowi ze raz i z glowy, a wy dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie mam dzis @ zrobilam test i II w szokuuuuu jestem zaraz mi sie przypomnialo ze apap wzielam 1 tabletke i grzane piwo wypilam 1,chyba nie zaszkodze dzidzi co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego :) Ja bym w ogole chciała 3 dzieci ale mąż chce 2 i z wróżby wyszło że bedzie 2 wiec chyba M postawi na swoim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mężowie by byli dumni że potrafią strzelać i to od razu podwójnie :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednak te śląskie powietrze nam służy :):):) Dziewczyny przyjeżdzajcie na śląsk dzieci robic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI no to przecudownie! Rob zaraz nastepny test dla 100% pewnosci! Moze ten wczesniejszy test byl troszke za wczesnie! Ale CUDOWNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×