Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dorka absolutnie sie nie nastawiam:)zreszta pierwsza moja mysl to panika byla bo jak mnie ta glowa bolala to apap wzielam a wczoraj lampka wina hihi panikara ze mnie :p kasia-wiem co czujesz:(tez mielismy "superfachowca" w wakacje prawie 2 miesiace nam robil lazienke i ubikacje.porobil 2 godziny i wylazil na pol dnia,szkoda gadac na podlodze tez spalismy jak do reklamacji dalismy kanape,cos zgrzypiala nam od samego poczatku (i to nie z naszej winy ;) remonty niestety trzeba przetrwac i zagryzc zeby,pomysl jak potem ladnie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, rozumiem ze chcesz miec wszystko gotowe, bo byloby przecudownie przyniesc bobaska do pieknego gotowego mieszkanka, ale najwazniejsze jest Twoje zdrowie i malenstwa. Jezeli to oznacza ze remont nie bedzie do konca skonczony, to trudno, macie jeszcze troszke czasu, dzidzia nie rodzi sie jutro :) Kasia, ja bym sobie odpuscila wyjazd jak kazdy grosz sie liczy... 500zl to nie majatek, ale to pieniadze, ktore moglibyscie wykorzystac na zaplacenie fachowcowi za jakas robotke aby was odciazyl... Kasia, na pewno bedzie wszystko dobrze. Ja sie miesiacami urzeralam z fachowcami, remont zajal 3 razy dluzej, ale w koncu sie udalo! A pomimo ze wszystko nowe i tak ciagle cos nawala, wlasnie zaczela nam odchodzic farba w lazience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI ja tez sie dzis bilam z myslami czy wziasc cos na pecherz, bo nie moglam sie ruszyc z bolu... a moze mam dzidzie i nie powinnam... no ale nie dalam rady i wzielam ziolowe tabl... Tez jestem taka panikara jak ty, bo nie chce sobie nigdy niczego zarzucac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apap niby mozna ale czasem czlowiek przewrazliwiony ;) pocieszam sie ze moja kolezanka do 3 m-ca nie wiedziala o ciazy i jak cos ja bolalo tabletki brala,piwo pila a dziecko zdrowe:) zrobie test jutro albo pojutrze to cie okaze narazie uciekam,jade swietowac (bez% na wszelki wypadek) dzidzie brata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego swietowania i powodzenia jutro w testowaniu! Koniecznie daj znac i bez ukrywania juz :D:D:D:D:D:D:D:D Ja mam dwa tyg kiedy sie napije winka - to przed starankami, zaraz po @ i pozniej dwa zuplenie bez % jak wyczekuje wyniku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja poradze Ci to samo co Dorka :) Ja bym zrezygnowała z wyjazdu a może remont szybko sie skonczy i jeszcze sobie wyjedziecie odpocząć :) nie martw się niczym, samo wszystko się ułoży. Suri trzymam kciuki za dwie kreseczki 🌻 Miłego weekendu wszystkim życze 🌻🌻🌻 Ja bede dopiero w poniedziałek :) Papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, mi też rozsądek podpowiada, żeby nie jechać nigdzie. Zawsze to kilka stówek. A to dla nas dużo. Ale odpocząć musimy. Przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, odpoczniecie, zwolnij troszke i juz bedzie lepiej. nie wiem jak Ty, ale jak ja bym pojechala to bym pewnie myslala ze to teraz moglabym zrobic, a ta kaske na to przeznaczyc... my podczas remontu nawet wyjscia ze znajomymi ograniczylismy aby jak najwiecej zaoszczedzic i wydac na mieszkanko. A co Grazka bedziesz taka zajeta w weekend? Przeciez juz dzieci nie musisz robic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka idziemy na imprezke jutro a w niedzielę pewnie bedziemy odsypac :) nie wiem jak M ale ja napewno :D:D:D to papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri przepraszam ale nie moge sie zgodzic z tym co napisalas, z medycznego punktu widzeniania nie jest wskazane w ciazy branie tab p/bolowch itp bowiem powoduja u dziedzi nie wydolnosci w systemie krwiotworczym, dziecko oczwiscie urodzi sie zdrowe, ale poznie moze miec problem z krwia, szpikiem kostnm itd. Apap jest akurat lekiem bezpiecznym jak i inne paracetamole..w odpowiednich dawkach, i oczwiscie lepiej nawet dla dziecka zazc niz np miec pol dnia bol glowy ale nie wolno uzwac np ibuprofen oraz kwasu acetylosalicylowego.. I to ze kobiety w ciaz pija alkohol a potem sie ciesza uffff dziecko jest zdrowe to tez nie na tym polega, bowiem alkohol wplwa na system nerwowy, rozwoj mozgu itd, czli takie dziecko w przszlosci bedzie podatne na choroby psychiczne, latwo sie uzaleznialo, pozioom inteligencji mniejsz itd Wiec wszstko co robim, jemy i pijem bedac w ciazy, gdy ten malenki organizm sie buduje jest szalenie wazne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubnie jak tak nam mowisz! Powaznie, bo wydaje mi sie ze my poprostu sobie nie do konca zdajemy sprawe ze wszystkiego. Asia a urosept szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, bo wlasnie zakonczylam prace! Ide kupic prezent bratowej a potem spotykam sie z ukochanym i tesciami i idziemy na przepyszne chinskie jedzonko! hmmm juz sie nie moge doczekac!!!! buzka, milego wieczorku zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Dorka bo strasznie mnie drazni jak ktos mowi.. a wipilam tylko kieliszek czerwonego wina czy tam piwko, bowiem kazda ilsc alkoholu moze byc niebezpieczna dla malenstwa. Bowiem juz mala ilosc alkoholu wywoluje mutacje w genach plodu, a co dalej niesie swoje konsekwencje.. Nie istnieje bezpiczna dawka alkoholu i tyle.. Urosept jest czesto zalecan w czasie ciaz, jest bezpiecznm lekiem :) Zmykaj do domku i wypocznij, moze sobie zrob nasiadowke z rumianku, mi zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko jesli dzisiaj Twoje imieninki: to wszytskiego naj:) i dzidziusia:):):) pozdrawiam wszystkich zmykam:)mam gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udało sie...
miało sie urodzić ok 12 lipca...miało...moje dziecko:( juz minął miesiąc jak nie ma go we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia :) wszystkie jeszcze spią :P Ja jakoś dzisiaj wyjątkowo wcześnie się obudziłam. I teraz póki mój narzeczony śpi - siedzę sobię przy laptopku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polusia. Korzystaj korzystaj. Ja dziś kurcze nie wiem co robić. Pojechałabym gdzieś, rozerwała się, ale z drugiej strony posiedziałabym w domu. Ehh ciężkie jest życie niezdecydowanej ciężarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam :P Właśnie się zatanawiam czy wybrać się na spacerek koło mnie czy jechać gdzieś - taka piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też masz niezły dylemat :) Mi lekarz kazał odpoczywać więc może poleżę w domu, ale z drugiej strony szlag mnie trafi jak będę tylko leżeć i leżeć. Ehh... Wiem! Zrobię tak. Jak ktoś ze znajomych zadzwoni i zaproponuje coś na wieczór to jedziemy, a jak nie to sama się nie wychylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I problem się sam rozwiąże :P:P:P Ja poczekam aż mój narzeczony się obudzi i może on zadecyduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze śpi? No to masz śpiocha jak ja. Mój by spał i spał. Wstaje jak jest 10:40 a na 11 do pracy. Nawet cieszył się, że skoro chcę karmić piersią to on nie będzie musiał wstawać w nocy. Cwaniak jeden. Stwierdziłam, że skoro ja będę karmić, to on będzie mi przynosił i odnosił dziecko oraz przebierał w nocy jeśli będzie taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRAWIAM DZIEWCZYNY GORACO U MNIE PRZYSZŁA @ WIEC JESTEM PODŁAMANA I NAWET PISAC MI SIE NIE CHCE :O MUSZĘ SIE JAKOŚ POZBIERAC I ZACZĄC DZIALAC DALEJ JAK MI MINIE DOŁEK TO NATURALNIE KLIKNĘ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie spie od 8 rano i latam i sprawki zalatwiam, juz bylam na poczcie odebrac poduszki do kanap :) cudnie wygladaja, na zakupach na sniadanko :) Syla bardzo mi przykro ze przylazla, ale nie zalamuj sie, zle dni przejda i trzeba znow sie zebrac na staranka. mi znow dzis pecherz doskwiera, ale mam nadzieje ze urosept pomoze. Kasia a jak dzis humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorka. Jak humorek? No widzisz, że się śmieję sama do siebie :) Wiesz - hormony. Dobrze że Was mam i mogę się "wypłakać". Już jest git. A z pęcherzem to współczuję. Też się nacierpiałam swego czasu. Na szczęście w ciąży narazie nie przypałętało się to okropieństwo. Urosept pomaga, ale bardziej Furagin. Do tego należy zakwasić mocz. Wit C, żurawina jest super (suszoną do herbatki dorzucać albo jeść jak rodzynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×