Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No to chyba sie zabieram za bukowanie biletow na slask :D:D:D:D SURI pisz jak to wszystko przebiegalo! M juz wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano jak szlam do pracy nawet podpaske zalozylam,wieczorem wczoraj nerwowa taka bylam i jakos plakac mi sie chcialo,ale tak tez czasem przed okresem mialam, a tu krwi zadnej dzis,lekko jakby pobrudzony sluz tylko,ale tak to nic nie czuje M juz wie,do pracy mu zadzwonilam bo nie wytrzymalam:) kurcze dalej nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek stronki nie oddam :P:P:P:P:P Dorka koniecznie na ślask musisz przyleciec ale nie zapomnij przyszłego tatusia ze sobą zabrac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super SURI! No i co teraz z tym wahadelkiem :) jednak klamalo :D:D:D:D:D I jaka meza reakcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie oddasz to Ci zabiorę :P:P:P:P:P:P ja jeszcze 8 dni i się z Wami pożegnam na 3 dni :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka leć sama a chłopaki przywieź w słoiczku i na miejscu otwórz i powiedz do ataku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam 3 tygodnie wte 3 wewte,moze liczylo od diagnozy lekarza ;) nie mogl dlugo rozmawiac ale ucieszyl sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sie wybierasz Sylwinka??? No w sumie moze tak, niech to wahadelko sie nie myli lepiej, bo mi przepowiednia bardzo sie podoba jezeli o mnie chodzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI gratuluję :):):) Faktycznie wam to śląskie powietrze służy :) Mnie wystarczyło krakowskie :P:P:P Sylwinka pusto tu będzie znowu bez Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratulasy :) ale wogole to spokojniejsza bede po wizycie u lekarza no i wogole zeby dzidzia zdrowo sie rozwijala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, nie krzycz :(:( Zapomnialam ze jedziesz do kliniki, biedulo znow cie do lozna przykuja? Slaskie, krakowskie, mam nadzieje ze londynskie tez zacznie sluzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide troche odpoczac po tych emocjach,bede wieczorem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeszcze chwile poczekamy i zobaczymy czy nerwy i wydana kaska aby wrocic do ukochanego na czas przerodzi sie w dzidziusia! oj jakby sie udalo to bylyby fajne wspomnienia, jak bardzo sie spieszylam no i mialabym nawet zdjecie pecherzyka :D:D:D No mam termin @ dokladnie za tydz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri odpoczywaj, odpoczywaj :) Ja robię obiadek na raty :P Nie dam rady wystać w kuchni długo... Pokroiłam pieczarki - przerwa, pokroiłam fileta z kurczaka - przerwa, teraz przerwa przed dodaniem mąki, jajka i serka żółtego do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia znow Cie cos dopadlo jakies paskudztwo, czy fasolka domaga sie odpoczynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba fasolka - bo poza tym, że mi się robi słabo to wszystko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam obiad robic i poleze troche :) ja bede dopiero w srode lub czwartek bo mąż potrzebuje laptopa w pracy i mi zabiera :/ trzymam kciukasy dla staraczek i pamiętajcie o tym :) zaciązone prosze odpoczywac :):) Papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapapappa Grazka! Milych kilku dni! Wracaj do nas jak najszybciej mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam się położyć. Mój narzeczony wrócił z pracy i będzie kończył obiadek, a mnie kazał się położyć. Grażka bedzimy tęsknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Was zabiorę ze sobą do tej kliniki bo mi smutno będzie bez Was :(:(:(:(:(:(:( najbardziej się boję pobierania krwi bo wiecie ile mi siniaków narobili w szpitalu teraz mi zeszło ale wcześniej wyglądałam jak narkomanka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, my bedziemy z Toba myslami. A jak bede Ci robic siniaki to ich okrzycz! Szybko z tamtad wychodz, bo pusto bedzie bez Ciebie :( Tak jak jest pusto bez Grazki :(:(:( Ja juz w domku, a u nas jakies urwanie nieba, leje jak nie wiem! Czekam na ukochanego i bedziemy sobie obiadek gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Przepowiednia wahadełka: Dorka - luty jest Twój, termin porodu się zgadza :) Suri - tutaj już wszystko jasne, wahadełko oszukiwało :P Ja - jak wróżyłam sobie to wychodził uparcie luty, jak moja mama to kwiecień :( I 3 dzieci będę miała :) Wróżyłam też obrączką i też wychodził mi luty. Potem moja babcia spróbowała i też dla mnie luty jej wyszedł :) O kilka innych dziewczynek też pytałam, ale nie chciało mi odpowiedzieć... Oczywiście nie wierzę w to za bardzo, ale fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech ktoś przyjdzie.... Ładnie proszę :) I śniadanko podaję, tylko czekam na zamówienia :) Dla kochanej Sylwinki przesyłam 🌼 Grażka - dla Ciebie buziaki :) Dorka - pozostałaś mi jedną z nielicznych, z którą razem mogę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna:) ja bym chciala dla Ciebie ten luty:) razniej bedzie jak sobie wtedy wrozylam to wychodzil marzec,hmm ale moze jakbym linijke miala to moze by przechylalo na luty bardziej,sama nie wiem tyle ze potem zadalam pytanie i mi dziwnie wychodzilo ze jestem w ciazy;) aa o mnie pytalas to wahadelko?tak dla pewnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri pytałam :) Tylko miałam tak odręcznie narysowaną planszę z miesiącami, wychodziło coś koło marca - kwietnia, ale linijki nie miałam :) Najważniejsze że teraz się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×