Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna ja tam cal czas kciuki za Ciebie trzymam i nie puszcze poki w ciazy nie powiesz ze jestes.... Grazka, wielka szkoda ze nie bedzie Ciebie, ale najwazniejsze by problemy ktore masz sie rozwiazaly.... Dorka czyli weeken bedzie pelen szalenstw lozkowych :) :) Anna a ktory masz dzien cyklu ze test jeszcze nie pokazal owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri co do ogorkow to mialam ochote szalona na nie tak do 9 tyg, a teraz to zadnych zachcianek nie mam, raczej jem wszstko co i przed ciaza, no moze mniej, bo jakos ciasno mi w zoladku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakie problemy??? Co sie dzieje z Grazka? Prosze napisz, bo sie zaczelam teraz denerwowac! Grazka Ty nas wspierasz no moze my Ci teraz mozemy pomoc. Prosze napisz co sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Grażka na razie nie będzie pisać z nami bo ma powód ale jeszcze do nas wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwinka! Mam jakies takie wrazenie ze nam sie nasze forum coraz bardziej rozpada :(:(:( Wszyscy jakos mniej pisza, odchodza... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, jakos nas powoli dziwczyny opuszczaja, aga, novida teraz grazka :(:(:( Oj smutno bedzie bez niej! Mam nadzieje ze szybko sie tam u niej wszystko naprawi i zaraz do nas wroci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no troche sie sypie, ale to chyba normalne.... Niektore dziewczyny czuja sie zmeczone starankami i ciaglym pisaniem o tym... A ciezarne teraz sa bardziej ospale, cigle panikujemy ze cos nie tak moze jest z malenstwem i tez nie chce sie ciagle pisac tego samego... Ale najwazniejsze ze sie ladnie wspieramy jak sa smutki i tez cieszym z radosci.... Kazdy ma lepsz, gorsz dzien, tydzien, problemy itd, wiec czasami nawet dobrze sobie odpoczac od wszstkiego, nawet od kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - tez takie kupne ogory jadlas? ja chyba przetestuje z wszystkich pobliskich sklepow ;) bo jakos nie pomyslalam latem ze ogorkow mi braknie ja tam pisze z wami caly czas,po czasie pewnie fajnie to sie bedzie czytac jak pamietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri tylko kupne jadlam, bo w uk nie ma takich malch ogorkow by zalozyc sobie w domku w sloiki niestety, wiec kupowalam we woreczku w polskim sklepie, nie byly super ale najwazniejsze ze kwasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak samo uwazam. Nie wiem, jakos nie mialam ochoty od kafe odpoczywac... a za kilka lat jak sie wejdzie i bedzie sie to czytalo, to sie niezle bedzie mozna posmiac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez od kafe nie odpoczywam, bo pisanie z Wami mi sprawia wielka przyjemnosc, zaczelam jakos w pazdzierniku jak sie zaczely staranka, dol jak @ przchodzila, a potem ciaza i inne stresy.... Super sie ciesze ze Was mialam i mam :) Ale kazda z nas jest inna i rozumiem ze niektore dziewczny robia sobie przerwy od kafe, z roznch powodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez rozumiem, ale szkoda mi jak odchodza :( Ja taka sentymentalana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez smutno, szczegolnie ze Aga nie jest z nami czesto, bo super sie z nia pisalo i od poczatku, a teraz Grazka..... Ale Grazka odpocznie, i zateskni za nami, bedziemy ja myslami przywolwac :) Ide obiadek robic, kluski ziemniaczane i kapusta kiszona :) Jak post to post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze ze Was mam :) ja mysle ze grazka chwilowo tak, mam nadzieje przynajmniej!!! Grazka wspieramy Cie pamietaj!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - az mi sie oczka zaswiecily jak o tej kapuscie napisalas mniaaaam a Ty dorka pamietaj o jajkach zebys jadla, nawet bym tez zjadla takie w sosie musztardowym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jajka zawsze jemy w weekendy :) Juz sie nie moge doczekac weekendy! Zapowiedzielismy sobie ze nigdzie nie wychodzimy, nie odbieramy zadnych telefonow :) Mamy duzo fajowych filmow i bedziemy sobie gotowac pysznosci i ogladac filmy w salonie na rozlozonej kanapie pod kolderka :):):) Moze jakiegos szampana kupie i truskawki, tak dla jeszcze lepszego nastroju :D:D:D:D:D A ja dzis nie mam obiadu, chlopak w pile gra i bedzie pozno :( Pewnie bedzie pizza z zamrazalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dorka fajny pomysl tak,my w naszym ostatnim "trafnym" cyklu tez takie cos sobie urzadzilismy,kupilismy dvd i zrobilismy sobie seans filmowy + przytulanki of course :D lepsze jak pojscie do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam chodzic do kina, no ale w tym wypadku to raczej nie wypada :):):) SURI to idziemy w wasze slady :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy u was metoda sie sprawdzi, w kazdym razie przyjemnosci 100% :D haha to by bylo jakby takie sale kinowe z parawanami byly i lezankami,wogole jakie to filmy by tam puszczali :D uciekam narazie bo ide na posypanie popiolem do kosciolka papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI wesolo by bylo w takich kinach :D:D:D Ja mam jeszcze 1.5h pracy i bede zmykac do domku. Dzis pewnie troche posprzatam, wstawie pranie i bede sobie ksiazeczke czytala przed TV :) Juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 dc i w ost mc dostawałam w ten dzien owu, a teraz z tymi testami z allegro nic nie pokazuje :/ Dorka jak juz mi trzeba bedzie ten zastrzyk dać to sie bede pytac lekarza, pojde na usg i od razu wezme te zastrzyki, nie boje sie dac sama sobie takze spoko , nigdy nie robiłam sobie ani komuś ale zawsze ten pierwszy raz :) A ja dzis byłam w kościele i sie pomodliłam za łądnego bobnaska więc mam nadz ze zastrzykow nie bede musiała miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mam nadzieje ze modliwtwy zostana spelnione i i dzidzia wlasnie u Ciebie powstaje :) A masz moze jakas mala kreseczke druga na tescie? Moze Ci sie owu o dzien opoznia? Ja sie mojej spodziewac 11dc w ten pt :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:] ja wciaz czytam Was;] malo pisze, bo malo mam czasu:) ale zagladam czesto;] w pracy musze pracowac, wole sie nie obijac- jest kryzys;] fajnie, ze prawie wszystkim sie juz udalo:) Asia ma racje, ze te dziewczyny, ktore nie sa w ciazy jeszcze sa zmeczone i zawiedzione tez moge dodac, ze wciaz sie nie udaje;p, ale ja po prostu wole sobie poczytac...w wolnym czasie czytam duzo ksiazek i relaksuje si ena inne sposoby:) na temat staranek juz sie nei bede wypowiadac, bo w sumie nie widze takiej potrzeby, wazne, ze czuje sie dobrze i nie wpadlam w depreche:d buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Ty gotujesz te kluski ziemniaczane tak jak kluski slaskie, czy kopytka- to samo?? czy jakis innny przepis? tak z ciekawosci pytam;) Dorka- ja tez tak weekendy spedzam b. czesto gotujemy jemy i ogladamy filny- ja wlasciwie nei odbieram telefonow w weekendy, ale korzystam z internetu:] a prawdziwy szampan i truskawki jest swietnym dodatkiem dla poprawy nastroju:) tu sie z Toba zgodze:] Syla wracaj do zdrowia; Spoznione zyczenia dla Madzi:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka własnie to jest dziwne bo przedwczoraj widziałam juz cien drugiej kreski a dziś :/? no i bądz tu mądra ? jeśli chodzi o modlitwy to ja kiedys lubliłam chodzic do kościoła i sie pomodlic pogadac z Bogiem, poźniej czasu na to nie miałam , praca nadgodziny i tak i niedziele opuszczałam, ale w ta niedz wyciagnełam męża bo czułam taką potrzebe, dzis byłam sama i powiem ze mi sie tak lepiej zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w weekendy czesto jezdzimy jakis znajomych odwiedzic albo cos robimy dla urozmaicenia czasu. W ten mielismy tez jechac do znajomych pod londyn i zostac na noc, ale odwolalismy. Postanowilismy spedzic czas we dwojke :) My sobie czasmi kupujemy szampana, tak dla urozmaicenia :D:D:D oboje bardzo lubimy, a tu nie sa zbyt drogie ;) nagotujemy pysznego jedzenia i bedziemy sie nim delektowac :) to beda takie nasz mini wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×