Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja zjem tez kanapeczke z polskich rzeczy:D jestem wierzaca, ale jakos nei praktykujemy gorliwie....ja tez nei pije herbatki z mlekiem:) bleeeee lubie czarna z plaska lyzeczka cukru:) albo zielona bez;) Dorka milej zabawy, ja nie wychodze nigdzie nei chce mi sie jutro poza tym pracuje, bo mialam wolny poniedzialek;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka 4 kawki niezle Cie zaraz potrzesie:D chyba ze decaf pijesz;D i nie wiem gdzie Ty widzisz to slonce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze dzis, jutro.... a mialabym ochote zostac w domku i sie poprzytulac :) ale nie mamy wyjscia, bo to bliscy znajomi i nieladnie by bylo gdzybysmy nie przyszli. Zamierzam sie bawic przy winku a jutro spac :) Agi a co to za wisielczy humor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez Slonca brak i wyglada na to ze szybciej bedzie padac niz sloneczko w koncu sie pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzine i 30 min mam przerwe na lunch juz chce:D:) w ogole chce do domu i chce jzu Barcelone;D nie chce myslec caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mam przerwe.... i zaraz bede wcinala spaghetti Carbonara :) Agi szybko zleci i zaraz bedziesz w Barcelonie :):) Nic nie mysl, wyluzowalysmy juz przeciez, nie pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzowalam ale wciaz mnie to przesladuje, nie jest tak latwo sie uwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, mnie tez przesladuje, ale jak nie wyluzuje to oszaleje! Postanowilam sie mocniej starac i kiedys na pewno sie uda. Nie chce tylko o tym myslec, bo bez sensu sie doluje, a przeciez wszystko mi sie tak cudownie uklada i Tobie tez! Agi uda nam sie, tylko pamietaj zadnej telewizji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, ale ja lubie tv:D jeju jaka jestem glodna, jakbym juz chciala odpoczac:( mam dosc, swieci to slonce tam u Ciebie , bo tu nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pokusze na te placki ziemniaczane,na 2 osoby moze nie zedre palcow,5 ziemniakow wystarczy :p a co do chleba to moj tesc ostatnio szaleje z domowymi wypiekami chleba,kupl sobie specjalna maszynke i tam tylko wsypuje produkty i to samo za niego robi,tzreba przyznac ze pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mój teśc też się wziął za pieczenie chleba :D:D:D:D:D a ja wróciłam ze spacerku i jem banana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosc bananow;D dosyc:D jeju podziwiam tych piekacych chlebus:) ja moze etz si epokusze na te placki:) czemu nie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest piekne slonko, paki na drzewach - wiosna! Wlasnie zabralam sie za czytanie was, doszlam do 436 strony! Ale super sie czyta o zalamaniu kruszyny wiedzac ze juz ma malutka dzidzie w brzuchu! Doslownie czyta sie was jak ksiazke! Juz nie moge sie doczekac jak dojde do 31 marca i do testu :) Oj zjadlabym placuszki, ja to jestem taka nalesniikowa, pierogowa :D:D:D Jeszcze tylko 3h i wolne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj Dorcia, czytaj :):):) Napłodziłyśmy tyle stron że szok :P:P:P Ja już wychodzę z pracy, jadę po ten wynik bety, trzymajcie kciuki proszę !!!! Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :) Buziaki dla Was i miłego weekendu życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga banany są zdrowe i mają dużo witamin :D:D Dorcia niedługo wydamy swoją książkę o bandzie z kaffe i będzie ją można kupić w księgarniach :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAM KCIUKI KRUSZYNA!!!! :) ja wlasnie czytam ze ucisk w skroni w ciazy moze byc powodem niedotlenienie,wlasnie taki ucisk od rana mam,na cala szerokosc okna pootwieralam a o 17 na spacerek z M idziemy obowiazkowo:) jak ja lubie takie ciepelko i slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domku po egzaminie i niestety nie udało się. Miałam strasznie niesympatycznego egzaminatora. No cóż powtórka 18 maja. O ile zmieszcze się do autka, bo brzuszek rośnie :P:P:P śmiałam się, bo moja siostra mówi tak - a to 2 dni po Waszym ślubie. Ja mówie, że tak, ale przecież i tak nie będę piła na obiadku po ślubie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia jeszcze pokazesz staremu dziadowi ;) nastepnym razem sie uda!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze trafię na innego instruktora, ten to miał listę osób, które u niego zdawały i nikt przede mną nie zdał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ten egzaminator miał zły dzień bo w nocy żona mu nie dała i ciśnienie miał w spodniach :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna trzymam bardzo mocno! Wlasnie doszlam do tego jak wkleilas swoj wykres i napisalas ze bedziemy ciociami! No nie moge sie oderwac od czytania! Szkoda ze sie nie udalo zdac, ale nie przejmuj sie! uda sie za nastepnym razem! Obys sie tylko za kierownice zmiescila :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez klusi i pierogi na pierwszym miejscu stawiam:) Polusia szkoda, ze nei zdalas...ale zdasz i tak i tak Dorka duzo napisalysmy no nie;) teraz masz co czytac:) wiecej juz na tak dlugo nei wyjezdzaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nigdzie nie jade :):):) fajnie sie was czyta, w szczegolnosci jak sa takie super wiesci! Jeszcze 2h!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz stronke tylko my dwie cieszymy sie jeszcze ze zdobywania stronelk:D jeszcze 2h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doczytalam wszystko! troche tego bylo :D:D:D:D juz jestem na bierzaco :D:D:D oj nie napracowalam sie dzis ;) i to wasza wina!!!! bede musiala nadrobic w pn ;) Jeszcze 30 min i weeeeeekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×