Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dzieki :D:D:D Mam nadzieje ze humor mi wroci. Jakos mam dzis wrazenie, ze znow sie nie udalo, i to dlatego ze odpuscilismy w ten weekend... no ale juz po, wiec nie ma co narzekac. dzis wszystko mam jakies nabrzmiale i czuje sie jak gruba beka :) ale wlasnie wcinam rogala z czekoladka, i juz mi troche lepiej :) no i wyglada na to ze dzis duzo pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia Dorcia pamiętasz, wiosnę ze snów, gdy mówiłaś "nie udało się"... Dołek był i zmartwienie i humor padł by znów powstać w sile swej! Nawet bociek za oknem klekocząc wciąż denerwował, nie dawał sił... Ale przyszła już wiosna, zielone dni, i kapusta zakwitnie wnet :) W tej kapuście kochana prezent od boćka wierci się :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi blondynka do sex-shopu: - Chciałam zwrócić ten wibrator, który u was kupiłam. - Czemu? Co jest nie tak? - Powybijał mi wszystkie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna blondynka kupiła sobie w aptece podpaski. Chwilę po wyjściu zauważyła jednak, że opakowanie jest podobne lecz rodzaj nie zgadza się z tymi, które zawsze stosuje. Wraca do apteki i pyta... - Czy może mi pan wymienić? Młody farmaceuta, zaczerwieniony po uszy odpowiada: - Pani wybaczy ale nigdy tego jeszcze nie robiłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie wizyty u dentysty dzwoni komórka pacjentki, która nie może rozmawiać. Kobitka bezradna. Dentysta w końcu sie zlitowal. Bierze komórkę: - Halo... Kto mówi? - Jak kto, kto mówi?! MĄŻ! - Aaaa... Mąż... OK., zaraz kończymy.... Żona tylko wypluje i natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) poczytalam, nawet niemalo napisane przez weekend:) ja zakupy robilam, ale srednio zadowolona, za to moj maz pieknie sie obkupil jak zwykle mu latwiej:) ale obiad u znajomych same pysznosci;) polski niedzielny obiadek na emigracji to cudooo:) wrocilismy pozniej, moj maz w stani ebardzooo wskazujacym:] ale dzis ja niewsypana a on nawet nie ma kaca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to nie wyzucaj tego clo , ja mam jeszcze na nast mc clo , ale potem mogłby mi sie przydac, wiec mogłabym ci zwrocic kase za nie, chyba ze masz komu dac a wogule to mam nadz ze nie bede musiała brac od ciebie :) Dorka my tez mielismy 3 dni przerwy i z mogego wykresu juz nic nie moge wyczytac wiec nie wiem czy zle zrobilismy czy bez znaczenia . trudno jak ma byc i bog tak by chciał to i tak sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze nic z tego w tym cyklu:) wiem to:) mam intuicje i sie nie myle:) ale bedzie dobrze, jeszcze sie uda:) dzisiaj pracuje do 16:30 i chcialabym zjesc w domu cos pysznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna musisz cały ten link skopiować i wkleić w przeglądarkę :) Taki test ciążowy z jajem :P Clo nie wyrzucam, spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌻 za szybko minął mi weekend :O w sobotę pojechałam z mężem na zakupy i miałam taki zły humor, że się z nim pokłuciłam :O trudno mi było z samą sobą wytrzymac, całe szczęście mąż się śmiał z moich humorków zwalając winę na hormony :) obiadu nie zrobiłam i zamówiliśmy pizze po której humor troszkę mi sie polepszył. wczoraj byliśmy na chrzcinach i było bardzo fajnie :) od trzech dni czuję w dole brzucha takie jakby motylki, czy to dzidzi? Aniu mam nadzieję, że żadne tabletki nie bedą Ci już potrzebne :) temp się nie martw bo wszystko może ją zakłucić, nawet wypicie troszkę wina :) trzymam kciuki :) Dorka, Agi a ja coś czuję, że Wam już fasolki w brzuchu rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna super ten Twój psiak :) wygląda jak maskotka :) Sylwinka szkoda, że nie poznałaś płci jeszcze, ale najważniejsze, że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka chcialabym sie mylic i abys Ty miala racje, ale ja wiem ze mi nic nie rosnie :( No uda sie moze w nastepnym cylku... zobaczymy... A jak nie, to za dwa miesiace bede robic zastrzyk, chociaz strasnie nie chce :( Jakos mam dzis tego wszystkiego dosc! Chyba by mi bylo latwiej jakby nie wychodzilo ale bylabym zdrowa, a nie sie chemia szpikuje... No ale co tam, nie bede wam marudzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna samopoczucie już lepsze a Ty jak się czujesz? :) Dorka nie zamartwiaj się na zapas, gdzie te Twoje pozytywne nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, Dorcia nas tu zawsze podnosiła na duchu, sama coś o tym wiem :) Głowa i cycki do góry, nie dołować się bo zaraz procę wyciągnę i strzelę :P:P:P:P Grażka - mnie w sumie tylko kłuje w brzuchu, takie szpilki jakbym tam miała i spać się chce po południu. A ogólnie - super :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem gdzie sie podzialo! Gdzies ucieklo! To do mnie az nie podobne, chyba musze sie dzis wtulic w ukochanego i najesc czekolady to mi przejdzie :) Kruszyna a jak ty sie czujesz najnowasza ciezarowko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala brzydko mowiac miec to z glowy:( dosc mam tylko mojego podejscia:) no trudno...nic nei wkrecam sobie, ale mysle....i jesli mialo by dojsc do zagniezdzenia to juz powinnam cos odczuc, albo miec plamienie... a ja nei mam nic, a kazda kobieta to raczej ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis czuje sie cala napompowana! Boli mnie caly dol! Agi ja cie rozumiem, ja tez mam dzis podejscie ze chcialabym juz miec to z glowy! Ale musze to sobie szybko wybic, bo to jest okropne! Wiem ze mi przejdzie ten wisielczy humor! Agi moja bratowa do prawie 6 tyg zupelnie nic nie czula! Oczywiscie sie zorientowala jak jej sie @ spoznila o 3 dni, zrobila test i byly dwie krechy, wiec poniewaz nic nie czujesz to nie znaczy ze sie nie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozee...ale powinien sie zmienic sluz, czy cos...ale ja wiem, ze nei wyszlo;/ znowu!!!!!!!!!!! juz mi sie nie chce;/ odechcewa mi sie chciec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to obie mamy takie same humorki :(:(:( Jeszcze na 100% nie wiadomo, ale ja wierze w intuicje, ze chyba my tak podswiadomie wiemy.... tzn mamy jakies przeczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja Ci powiem, że ja nie miałam jakichś specjalnych objawów. Dopiero wtedy jak miałam @ dostać to biust mi się zaczął robić większy i taki tkliwy. Ale poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zupełnie nic nie czułam !!! Dopiero od 2-ch dni mam wrażliwe piersi a to już 6tc wg ostatniej @ !!! Śluz nie u każdej jakoś się zmienia, ja mam taki jak w niepłodne dni tylko bardziej wodnisty i tyle! Żadnych plamień implantacyjnych nie miałam :) Gdyby nie test to myślałabym dalej że @ się spóźnia i zaraz przyjdzie :):):) Także głowa do góry!!! Nie smutać się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×