Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

anna Ty się nie zastanawiaj za długo, co by było gdyby ...., bo zwarjujesz tak jak ja ;) Dorka widzę, że niestety @ przylazła, hmmm a już miałam nadzieję, że bocian do Ciebie doleciał, a to ptaszysko znowu gdzieś zabłądziło po drodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dorka mam nadzieje, ze ten kolejny test z promocji przyniesie Ci ta upragniona przez nas wszystkich ciaze. Ja sie czuje jak na razie ok. Oprocz wiekszych piersi i napompowanego brzuszka nic nie odczuwam. Temperatura mierzona przed wstaniem rano waha sie w granicach 37 stopni. Jutro mija 4 tygodnie od @ a pojutrze 3 tygodnie od zastrzyku. Mialam go robionego w 9 d. cyklu. Anna a Ty sie nic nie lam tymi zastrzykami i mysl pozytywnie, ja nawet raz nie pomyslalam, ze moze sie nie udac, a wrecz przeciwnie caly czas sie nastwialam, ze teraz to juz musi sie udac i jak widzisz mialam racje, wiec trzymam kciukasy. I po zastrzyku trzeba sie przytulac min. 3 razy: po 12 h, po 24 i na dokladke po 36 h, wiec zorganizujcie sobie z M troche wolnego czasu na najblizsze dni. Trzymka wszystkie brzuchate i starate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D wstawać śpiochy :P:P:P:P:P mam banany :P:P:P Ania masz myśleć pozytywnie :) uda się bo bociana już wysłałam tak więc to ataku :) Magda pisz mi szybko co się dzieje :) Novida fajnie że jest wszystko dobrze i nie masz mdłości :) dziewczynki wstawać nie róbcie sobie jaj :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! magda, co sie dzieje? jak gin, co powiedzial? Anna jak sie nie uda za pierwszym razem to sie uda za drugim! nic sie nie smuc, na pewno bedzie dobrze! trzeba myslec pozytywnie, bo inaczej mozna zwariowac!!! sylwinka, ja najewiekszego banana poprosze! u nas znow dzis slonko! Wczoraj zakupy prawie udane, bo znalazlam sukienke, ale musze sie jeszcze zastanowic, bo jest strasznie droga, ale cudna!!!! ja wcinam rogala z czekoladka i popijam herbatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czołem :) Ja już zjadłam 2 bułeczki :) Od rana ostro pracuję, dziś pobudka była jak zwykle o 6 rano :( Anna - głowa, uszy i cycki do góry :):):) Magda - ściskam mocno! Napisz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - smacznego banana :D:D:D:D Sylwinka podziel się, ja też chcę banana :D:D Wczoraj miałam "na żywo" a dziś chcę do jedzenia :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, pisz co Ci gin powiedzial! Kruszyna, to apetyt wrocil? Super! Ja bylam wczoraj na dzicinnych zakupach i ciezarnych z bratowa! Ale sa cudne ubranka, normalnie oszalalam w sklepach, a bratowa powiedziala ze ciaze sa zarazliwe i mnie wczoraj zarazala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia banan XXXL leci do Ciebie (_______________) Kruszynka ja miałam dzisiaj "na żywo" banana :P:P:P:P nie słyszeliście żadnego krzyku :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam straszna ochote wczoraj na zywego, ale musze jeszcze kilka dni poczekac :( Ale za to jaka bedzie ochota! Nie moze sie tylko szybko wypalic - musi trwac 3 tyg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego tak pozno wpadlas na Kafe i od razu w takim swietnym humorze! Magda, pisz co sie dzieje! Mialas dac znac po wizycie u gina co powiedzial. Mam nadzieje ze jest OK!(troche sie o nia martwie...) Jej jak mi sie dzis chce spac.... Pyszny banan! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na waszym miejscu bym nie wymieniala szyb, bo nie dam wam spokoju przez wiele, wiele dni - tygodni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zresztą lato idzie po co nam okna wystarczy jak firankę powiesimy :D Kruszyna podsłuchiwać a jeszcze najlepiej podejrzeć może czegoś się więcej nauczymy od naszej Dorci :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem jak dzieci się robi wiem jedno trzeba wejść i tak długo siedzieć na bananie aż będzie dzidzia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no dobra, to ja sprobuje tej techniki w tym miesiacu, ciekawe czy zadziala :) Kruszyna, a ty jak zrobilas swoja dzidzie, to jak sie nie uda to Sylwinki, to twoja zastosuje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam akurat orgazmiczny miesiąc w którym zaszłam hihi :):):) Każda mozliwa pozycja była testowana :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet kilka :D:D:D:D zawsze sie przyda :D:D:D no ja zamierzam miec kolejny szalony cykl, w wakacyjnym nastroju, z koktailami i szampanem :D:D:D:D oby tylko byla ta durnowata owu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiem że na chłopca jest najlepsza pozycja od tyłu i to jeszcze z zaskoczenia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×