Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 7/8.06.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................27............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............25..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid z tym terminem porodu to teraz mi na usg cos wyliczyli na 10.10, ale zostaje dalej przy tym terminie liczac od ostatniej @ dziewczyny uwazajcie na drogach,jak slysze o tych wypadkach bo ludzie sie spiesza na dlugi weekend to az mnie ciary przechodza dorka - szczesliwej podrozy :) i baw sie dobrze w pl, pogoda od jutra ma byc super u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sek, przy okazji tabelke zmienie STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................27............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............25..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid Dorka baw sie dobrze:)! i milego lotu tam i spowrotem:) Anna a gdzie Ty sie wybierasz z funciakami:)???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki SURI, juz sie nie moge doczekac! Anna w zeszlym cylku mialam 16dc no i dzis mam 16dc :( Smiesznie bo czekam na ta owu doslownie jak na poz test :):) zueplnie sie nie smuce, bo w koncu moje cialo wie najlepiej i moze potrzebuje sie zregenerowac po ostatnich przejsciach... zobaczymy. Dzis planuje romantyczny wieczor z ukochanym :) a kiedy nastepny to nie wiem, bo troche bedzie wariactwo jak bedziemy w pl no i dzielimy pokoj z kuzynka.. wiec po weselu chyba bedziemy grzecznie klasc sie spac. no podobno na wybrzezu pogoda jest okropna :( tylko 10 stopni i pada :( Zazdroszcze wakacji! pakuj sie i odpoczywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( coraz gorzej się czuje :( chyba nici z naszych wakacji w bieszczadach bo juz w niedziele mamy jechać a tu i ja i mąż się zle czujemy :( właśnie mąż ugotował rosół i jem już drugi talerz bo śniadania nie jadłam. Suri nie wiem ile w 30 tyg kosztuje to usg ale chyba też koło 200 zł. Dorka udanego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece do szkocji juz za 1,5 tyg :) szkoda ze wtedy nie wypada nam owu bo by sie działo, ale za to wypada @ z jednej str dobrze bo jesli przyjdzie to moze w chwili gdy bede na wakacjach nie przejme sie tak:) ale z drugiej str wakacje i @ to nie jest super rozwiazanie Dorka ja juz nie wiem tez choc ufam usg, bo bol jajnika mam sluz to nie powiem bo teraz sie codziennie przytulamy :) i mam PN , ale temp niska i test owu juz drugi neg ale jesli na usg było ze peka to peka i w to wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla wszystkich 😘 Grazka kuruj sie, wygrzewaj i pij duzo! Dorka udanej zabawy. Moze faktycznie Twoj organizm wie co robi, i daje Tobie odpoczac w tym cyklu..... U mnie przepiekna pogoda wiec znikamy na dzien caly, jeszcze nie wiem gdzie bo mezus tajemniczy,... Tymczasem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze male zmiany :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............25..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja już w pracy oczywiście. Od samego rana oprawialiśmy i drukowaliśmy pracę. Jeszcze mi na jutro jedna została i teraz tylko będą odbierać i pieniążki dawać :P W końcu zobaczę owoc mojej pracy :) Grażka niestety Wikuś nie będzie miał narazie swojego oddzielnego pokoju. Będzie z nami w sypialni, a mebelki zamawialiśmy na allegro. Dokładnie coś takiego: http://www.allegro.pl/item653209498_sypialnia_maximus_promocja_hit_meble.html Komoda, którą składał mąż jest dokładnie ta, co na fotce. W tym samym kolorze itd. Dorka miłej zabawy :) A dla reszty jak zwykle 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka biedulo kuruj sie! Dobrze ze maz sie Toba zajmuje! wyspij sie i moze pojedziecie za tydzien :) najwazniejsze abys szybko wracala do zdrowia! Asia caly weekend ma byc slicznie, wiec korzystaj :) no i napisz gdzie mezulek Cie zabral :) Anna szalej i co ma byc to bedzie! Mnie do tej pory testy owu nie zawiodly. bo jak mialam to wychodzily poz... a teraz nie mam sluzu, bolow nic... no trudno, nie ma tragedii :) i tak dzis poszalejemy dla zabawy! Ja i tak zupelnie sie nie nastawiam na ten cykl, bo moze to byc za duzo dla mojego cialka :D:D:D Ale Anna za Ciebie mocno trzymam! Super jakbyscie sie dowiedzieli w Szkocji! Pieknie! A gdzie jedziecie? do Edynburga? no i oczywiscie trzymam za wszystkie staraczki a ciezarowkom zycze duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co jest poznikaly wszytskie??? ja juz nie moge wysiedziec w pracy!! nuda!!!!!!! chce do domu i kapiel! albo nie najpierw pobiegam sobie a pozniej kapiel i kawalek czekolady:) jutro praca, a pozniej wyjdziemy do znajomych zapewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale ładna sypialnia :) ja właśnie wstałam i jakoś żyje choc dokucza mi katar strasznie :( mąz przed chwilką pojechał na chwile do pracy i ma po drodze jakies drobne zakupy zrobic ;) Dorka jak teraz nie pojedziemy to juz w ogóle bo tylko nastepny tydzien mój M ma wolny :( no ale zobaczymy jak jutro bedziemy wyglądać ;) oby dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te mebelki to nie dokładnie takie same. Chodzi o zestaw o nazwie Maximus. Jest tego multum, można składać sobie segmenty jakie się chce itd. Mamy część mebli z tej fotki, w tym kolorze, mamy też inne szafy, szafki, półki itd. Można sobie po prostu dowolnie składać. Komoda jest dokładnie ta, co na tej aukcji. Łóżko inne akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza dzis straszna! Ja normalnie chyba bede tu nocowac aby wszystko zrobic! Agi jak Ci sie nudzi to wpadaj do mnie, przydalaby mi sie pomoc! Ale niech sie pali i wali wychodze o 17 bo musze jeszcze isc na male zakupy, spakowac sie, no i choc chwilke odpoczac aby jutro byc swierzynka :D:D:D Jak juz do was nie zawitam to milego weekendu wszystkim zycze!!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) tak pusto na kafe to chyba nigdy nie było :O ja wygrzałam się wczoraj i dziś juz lepiej się czuje więc jutro jedziemy i nie bedzie mnie tydzien :) ale bede o Was myśleć i trzymać kciuki za staraczki :) papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowilam,. ze jest pusto i cicho. moze to efekt dlugiego weekendu w Polsce, Grazka udanych wakacji zycze:) ja dzisiaj siedze w pracy:( ale bede sie troche obijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :))) Agus trzymaj sie dzielnie i ony czas szybko w pracy Ci zlecial... MY dzis swietujemy urodzinki meza no i jedziemu na usg, wiec dzis mnie nie bedzie... Buziaki i super weekendu.... a pogoda piekna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Suri nie martw się wszystko będzie dobrze u Dawidka :) Anna trzymam kciuki musi się teraz udać :) Grażka miłego wypoczynku :) Kasia ładne mebelki :) Dorki miłej zabawy :) Magduś i Neti napiszcie co u Was słychać :) u nas w czwartek byli znajomi z dwójką dzieci jak zobaczyłam że młodsze bierze przykład ze starszego to się przeraziłam tym wszystkim ciekawe jak u mnie będzie to wyglądać w piątek nie miałam ochoty pisać na kaffe a dzisiaj od rana byłam w sklepie zakupy zrobiłam posprzątałam wyprałam i ryby w occie zrobiłam bo małżonkowi się zachciało i teraz czas na odpoczynek :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............26..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid i zmiana w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey :) Odpoczywamy dzis w ogrodku, pogoda pieknawiec suuperowo. Wczoraj usg bardzo owocne. Mamy na 100% synka :))))))))))) Obejrzelismy \"klejnoty\" naszego Nicponia i piekna buzke, ktora tak pieknie sie usmiechala :) Moj maz stwierdzil ze najpiekniejsze urodziny jakie mial, a wszystko za sprawa Malenstwa :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................26.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............33........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............31............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ..26........Tomek Sylwinka25.............26..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swietnie juz poniedzialek a tu caly czas nikogo nie ma:( Asia gratuluje synka, widzialam jaki zniego przystojniak:) ja spadam, moze za tydzien zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo aska :D ale suuuuuuuuuuper, chlopczyk bedzie!!!! :) i taki fajny prezent na urodziny Twojego Dave'a :) wszyscy pewnie odpoczywaja po dlugim weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D Asia Gratuluje synka :D:D to u mnie będzie na pewno dziewczynka czuje to :) dzisiaj byłam u fryzjera obcięłam włosy na krótko i po drodze weszłam do sklepu kupiłam ogórki małosolne pyszne były a jak mój maluszek zaczął się ruszać po ogórkach aż brzuch podskakiwał :P:P:P Suri jak się czujesz :) a gdzie reszta dziewczynek :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - jak ogorki to chlopczyk bedzie!!! :) nawet dobrze sie czuje,oczywiscie bez kawy rano to bym nietomna byla,ale po sniadanku juz ok :) ide zaraz do mojego gina na wizyte, powiem mu o tym bialym punkciku u dzidzi,ciekawe czy tak samo wyjasni jak tamta lekarka a Ty jak sie czujesz sylwinka?? jeszcze troche i Twoja wizyta u gina,wtedy juz napewno Ci plec powie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka do Edynburga lecimy :) takze bedzie co zwiedzac , juz to moj brat nam zapewni , czeka na nas i szuka po necie co mozna by było zobaczyc , tak sie ciesze na ten wyjazd, tym bardziej ze jemu bedzie strasznie fajnie ze ktos go odwiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas działamy od 4 dni , wczoraj przerwe sobie zrobilismy i oboje padlismy,ale dzis nie odpuszcze ,temp najpierw dwa dni temu podskoczyła o 0.1 i dwa dni taka była a dzis juz o 0,2 , czyli tak jak czytałam temp moje pokazac wzrost nawet dwa dni po owu dlatego trzebna tyle dni obstawiac, jajnik mnie boli a ja sie ciesze ze boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja miałam bardzo udany weekend:) Troche na łonie natury, trochę ze znajomymi , trochę przy pysznym jedzonku i ....winku a najważniejsze z Małżonkiem. Potrzebny nam był taki weekend. W końcu bez pośpiechu pogadalismy sobie tak szczerze i M doszedł sam do wniosku ze musimy udac sie na zalegle badania:) i bardziej w koncu zajac sobą niż tym co się z innymi dzieje , bo to nasze zycie i musimy je razem po swojemu przezyc. A zatem wracamy do staran , ale chyba bardziej luzniej , choć do konca nigdy się nie da wyluzować ...stawierzdam to po prawie 1,5 starań. Pozdrawiam wszytskie Dziewczyny!! Agi.......szczegolne podziękowania ! TY wiesz za co.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam wolne jade z mama kupic sukienke na wesele w niedziele . jeszcze tylko 4 dni w pracy i urlop :) jeju nie moge sie doczekac , zostawiam telefon słuzbowy z racji tego ze jade za granice jednej z pracownic i spokoj , boze nie moge sie doczekac , cisza i nikt do mnie nie zadzwoni z problemami :) nie miałam tak od 1,5 roku bo jak szłam na urlop to byłam w polsce i jeszcze dzwoniły do mnie z pracy z czyms pilnym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda to super najwazniejsze wyjasnic sobie wszystko ja tez miałam rozmowy z mezem i chciał sie nawet z kumplem spodkac w ten wekend , a jego zona pare tyg do porodu i ja powiedziałam ze czuje sie oki i nie chce tego psuc idac na takie spodkanie znowu doła bym załapała , no i o dziwo mąż odpuscił chociaz wiem ze ciezko mu było my juz jestesmy bo badaniach męża nasienia , troche ja mam porobionych i wiemy na czym stoimy , wiem magda ze to zadna przyjemnosc ale warto zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Magduś wreszcie się odezwałaś a miałam już Cię szukać :D:D najważniejsza jest szczera rozmowa z mężem zrobicie badania a później starania będą i dzidzia sie pojawi :) Suri ja się dobrze czuje choć nie raz po południu mnie zgaga znowu męczy a na wieczór biorę sobie Rennie :) no już za 9 dni się dowiem lub nie :D:D:D:D oj Ania nie odpuszczaj trzeba zalewać foremkę i pomęczyć banana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×