Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja poprosze duzego! Co prawda wczoraj wykonczylam banana calkowicie :D:D:D:D:D:D:D:D Dziwnie, bo wczoraj test owu znow jakby byl poz... beznadziejne sa te paskowe! Wiecej ich nie kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy... ja mam taka mala niedzieje :) Sylwinka takiego duzego to nie dam rady... ja malutka jestem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy... dzis moze byc ciezko :D:D:D:D On biedny jest tak padniety po pracy ze przy obiedzie zasypia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda - powodzenia!!! :) dorka - moze w weekend bedziecie miec wiecej sily,ale wazne ze dzialacie :) o bolu glowy mi nawet nie mow,znienawidzilam bol glowy w ciazy z calego serca a tfuuu moze kawe sobie strzel ja dzis na kontrole do dentysty i zaraz sie zbieram, no i od przyszlego tygodnia na basen bede chodzila,juz sie bylam pytac, 10 min odemnie mamy basen to przynajmniej nie bedzie wymowki ze auta nie mam ;) a plywac to uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. magda to super urlop się szykuje :) Też bym gdzieś pojechała i się wygrzała znowu na słoneczku :) mery bardzo się cieszę, że z maleństwem wszystko ok. Pooszczędzasz się troszkę i plamień więcej nie będzie. No i chyba kolejny chłopak się szykuje. Sylwinka musisz mieć dziewczynkę - będzie miała w kim wybierać :) Dorka ja też się dziś źle czuję. Popracowałam wczoraj do późna. Mąż do 2 w nocy oglądał TV, a ja usnąć nie mogłam, a dziś o 8 rano pobódka i migiem na badanie krwi. Oczywiście już od godziny jestem w pracy i walczę z przepisywaniem i poprawianiem. Zmykam na 2 łyki kawki, bo zaraz otwieram, a już biedni studenci czekają pod drzwiami. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj z przyzwyczajenia obudziłam się o 6 rano, tak jak w szpitalu :P I sobie leżę i obijam się ;) A właściwie próbuje się zabrać za naukę, ale nie chce mi się :P Na 15 idę do mojego gina dzisiaj, a potem na chwilę do mojej siostry, bo miała urodziny i mojego taty bo ma dzisiaj imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie dzis dzien sprzatania i sprzatania, musze wiele rzeczy pozmieniac w pokojach i okna pomyc, dopoki moj maz jest w pracy bo inaczej skopie mi tylek jak zobaczy ze to robie :) Mery czyli wyglada ze wszystkie sie postaralysmy o chlopakow :) Ja mialam taki sam problem z lozyskiem, ale teraz jest podniesione i odslonilo ujscie, po 24 a potem po 28 macica sie przemieszcza jeszcze wiec zycze by sie lozysko podnioslo. Magda super fajnie ze urlopik sie szykuje, relaks jest Wam bardzo potrzebny. Dorka jak bol glowy, przeszedl?? No i jak milo sie czyta ze przytulanki byly :) My sie za bardzo nie zdziwilismy ze bedzie chlopiec, bo ja nie wierze w odczyty usg szczegolnie takie 80procentowe, ale na tym usg kobitka pokazala nam miejsca intymne naszego chlopca i ukryc sie nie da ze jest boy :) Mamy nawet zdjecie potwierdzajace :) Bedziemy w przyszlosci pokazywac przyszlym dziewczyna naszego synka..hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z tym że ja już mam dziewczynkę to teraz mógłby być chłopak no ale cóż co zrobiliśmy to na pewno będzie :P:P:P:P:P Asia jak jesteś na topiku to wejdź na gg bo mam pilną sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mam zwariowany, zalatany dzien!!!! Ale ja lubie :) Glowa juz troche przeszla, zrobilam sobie mocna kawke i wzielam proszek bo inaczej bym nie dala rady... Przytulanki byly :) dzis moze przerwa, dam ukochanemu odpoczac i jutro zaatakuje banana :D:D:D:D no i co ma byc to bedzie :D:D:DPoczekamy, zobaczymy :) No na prawde same chlopaczki! Ciekawe co kruszyna ma, ona chciala dziewczynke... Fajnie jakby sie odezwala... Ja zaraz bede miala przerwe i bede wcinac spagetti a w sobote jedziemy na zakupy roslinek do ogrodka, bo dzis nam firma konczy prace w ogrodku! Juz sie nie moge doczekac! Mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam chwilę przerwy. Tzn wszyscy studenci wyszli więc muszę coś zjeść i się napić herbaty. Od 11 jak czekali pod bramą do teraz był zapierdziel na 4 ręce (moje i męża). Mąż miał jechać do domu z remontem działać, ale musiał zostać a i tak ledwo się wyrabialiśmy. Powiedziełam mu, że ja tak mam od 2 tygodni i niech się nie dziwi, że przynoszę spowrotem kanapki do domu. Nie mam kiedy nawet do łazienki iść, a co dopiero usiąść na spokojnie i zjeść coś. Dlatego korzystając z okazji, że wyszli zmykam coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatane :) teraz plotek w ogrodzie maluje, chcialabym dzis skonczyc bo pogoda dosc dobra :) Wiec mala przerwa na jogurcik bo synus jest glodny i kopie i kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to masz malego pomocnika! Super! Kasia dziewczyno podziwiam ze tak pracujesz! Na prawde jak sie dzidzia urodzi to bedziesz miala chwile odpoczynku.... Ja zaraz zmykam do domku! Mam nadzieje ze chlopak wroci w dobrym humorze i sobie poszalejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja się tylko przywitam i zmykam przepisywać pracę. Wczoraj siedzieliśmy z mężem do 23 w sklepie u nas i kończyliśmy z tymi pracami, żeby dziś zostało mi \"tylko\" to przepisywanie. Oczywiście nie wiem jak się wyrobię, ale jestem dobrej myśli. Po prostu muszę to napisać i już. A na nogach jestem od 5:30. Dziś chyba wypiję mnóstwo kawy. Buźka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia podziwiam Cię - ja ledwo mam siłę na cokolwiek i leżę. Po wczorajszej wizycie u mojego lekarza mam takie zalecenie - pozwolił mi tylko na egzamin w sobotę iść i to tylko dlatego, że nie jest stresujący... Ale dla synusia wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja z jednej strony dziękuję Bogu, że mam tą siłę i czuję się całkiem dobrze, a z drugiej chętnie bym już odpoczęła. Niestety w pracy mamy gorący okres, a że kasa też się przyda to pracuję ile mogę. W tym tygodniu przesadziłam z obowiązkami, ale w przyszłym już nie będę taka chętna do pracy. A Ty czemu masz leżeć i odpoczywać? Coś nie tak jest? Mi na ostatniej wizycie lekarz dojrzał, że skraca mi się szyjka macicy. Zrobił USG dopochwowe i okazało się, że jest wszystko ok na szczęście, bo też bym już leżała. W poniedziałek idę do gina więc zobaczymy jak jest teraz. Mam nadzieję, że szyjka jest nadal długa i zamknięta. Zostało nam 1,5 tyg do skończenia 8 miesiąca. Chociaż tyle muszę wytrzymać. Potem niech się dzieje co chce. A Ty masz jakieś bóle? skurcze? czy inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia i tak juz do konca bedziesz musiala lezec? Odpoczywaj i sluchaj lekarza, egzaminy, wszystko poczeka! Kasia a Ty to chyba masz energi za 10os! Tak pracowac! Ja wcinam sniadanko, u nas piekne sloneczko i juz nie moge sie doczekac weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorka. Ja od zawsze dostawałam pierdolca z braku obowiązków :) Teraz przesadziłam, wiem. Ale dopiszę tylko tą pracę i obiecuję wszystkim i sobie, że zwolnię trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Kasia Ty się koleżanko nie przemęczaj za dużo :O Dorcia masz ochotę na banana :D:D:D Polusia a Ty leż i odpoczywaj bo inaczej Cię do łóżka przywiąże :P:P:P:D:D:D:D:D:D:D Asia dziękuje Ci wiesz za co już teraz jestem spokojna 👄 ja odebrałam wczoraj wyniki badań moczu i się wystraszyłam ale dzięki Asi jestem już spokojna okazało się że mam infekcje dróg moczowych kurczę z Madzią ani nie miałam ciąży zagrożonej ani żadnych infekcji a teraz w tej ciąży miałam już wszystko :O STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............34........23/27.07.2009......... ..27.......Wiktor Polusia86...............32............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................28............06/09/09.......... ..26........Tomek Sylwinka25.............27..........18.09.2009........ . ....25...... ...??? MERY27.................22............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............22...........5/14.10.2009........ ..24.......Igor S.U.R.I..................21............22.10.2009....... ......30......Dawid i tabelkę poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusi..............32.........08.08.2009........ ....22..........syn aska.osa...........28........06/09/09.......... ....26.........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............22.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............21.........22.10.2009.............3 0........Dawid no teraz jest dobra tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............27.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusi..............32.........08.08.2009........ ....22..........syn aska.osa...........28........06/09/09.......... ....26.........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............22.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............21.........22.10.2009.............3 0........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zmienić tabelke i wszystkie dziewczyny pozdrowić STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........34.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusi..............32.........08.08.2009........ ....22..........syn aska.osa...........28........06/09/09.......... ....26.........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........22..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............21.........22.10.2009.............3 0........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam termin @ bo owu była pozniej ja zalatana przed tym weselem i wyjazdem ,dzis ost dzien w pracy:) złapał mmnie dzis jakis dół rano , chyba to ten przed @ kurcze jak ja nie lubie tego czekania z 1 str jest oki bo bede w szkocji i moze lepiej to zniose, a z drugie kurcze!!! był pecherzyk na usg było widac ze pekł , tyle jeszt % szansy , ale wiem ze to nie wszystko , 1 moj cykl taki ze wszystko było tak łądnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×