Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Madzia tak jak SURI nie chce zapeszac, ale takie bole to dobry znak... Czekamy z Toba i mnie tez sciska w brzuchu jak tylko o was mysle! musi byc dobrze i pisz nam od razu!!!! Do mnie wlasnie dzwonili od lekarza i powiedzieli mi ze bede miala pierwsze usg w 15tyg a moze nawet troche pozniej! No chyba oszaleli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - w Anglii to oszczedzaja na usg.a bedziesz do tego czasu w pl?tutaj by Ci od razu zrobili. ja do dzisiaj wspominam sobie wizyty z usg i teraz patrze na mojego Dawidzia to jakos podwojnie zwiazana sie z nim czuje od kropeczki go podgladalam,strasznie fajnie sie to wspomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie znam osobiście angielskiej służby zdrowia, ale mam w Anglii troszke rodziny i niestety nie słyszalam super opinii na jej temat. Może prywatna opieka medyczna?? Ja u nas w Polsce nie wyobrażam sobie opieki nieprywatnej w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym pracowala to pewnie prowadzilabym ciaze prywatnie, a teraz musimy uwazac na kaske... bo jak nie znajde teraz pracy, to jednak da nam to po kieszeni... mialam juz w pl jedno usg robione, slyszalam serduszko, wiec jestem spokojna... szkoda tylko ze tak dlugo bede musiala czekac na kolejne. Najbardziej to moj chlopak sie zdenerwowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zawsze ta kasa.... nić się nie martw Dorka :) skoro jesteś spokojna , bo słyszałaś serduszko to okej. Który teraz dokładnie tydzien masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych mlodych i starszych kobietek od Tomcia :) Madzia mysle o Tobie 😘 Dorka, no tak niestety u nas jest, ja tez jakos w 15tyg mialam scan, zazwyczja robia jeden do 27 tyg i potem drugi jest po 20 tyg i to wszystko, ja jeszcze bylam na jednym u polskiego lekarza i na 3/4D prywatnie :) Suri, mysle ze Dawidek potrzebuje juz wiecje pokarmow jak jablko, marchew, dlatego tak jest, dzieci zaczynaj sie budzic wlasnie wtedy pokazujac ze sa gotowe na stale pokarmy, wiec nie boj sie rozwijaj malemu diete :) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny:) żołądek mam w gardle ,a serce już mi z piersi wyskakuje.... serio. Co do kasy Dorka to ostatnio my tak poplynęlismy ,że szkoda gadać, no ale trzeba sobie jakoś radzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA ja też miałam ból na @, kłucia okropne w jajnikach itp. Mam nadzieję że u Ciebie to tylko DOBRY znak!!!!!!! Oj denerwuję się razem z Tobą, a nawet nie wyobrażam sobie Twojego zdenerwowania! Dobrze że razem z mężem się dowiecie w jednym momencie :) A ja tu chyba palce obgryzę i będę czekać na wiadomość :) Dorcia - no cześć mamuśka :) Życzę żeby wymioty i mdłości Cię opuściły jednak, strasznie to wymęczy. Z tym usg to ja teraz wychodzę z założenia żeby nie robić więcej niż trzeba, choć chęć zobaczenia dzidzi jest ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dzis zaczelam 9tydz, a termin mi wyliczyli na 16-go pazdziernika - przez tel :) Ja tez nie chce miec co wizyte usg, bo moja gin powiedziala ze to w jakis malenkim stopniu denerwuje dzidzie i dlatego pozwolila mi tylko sluchac serduszka doslwnie przez 2 sek :) ale wolalabym usg wczesniej nic 15tydz, aby moc sie dzielic radosna nowina ze wszystkimi i od razu pokazywac zdjecie. No nic zostalo mi czkeac. Madzia juz chwilka zostala, az mi sie rece poca ze zdenerwowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dzwonic o 13 tylko czekam na męża. myśle że bedzie chwile po 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Aniu 🌻Gratuluje i czekam na zdjęcia Darii :) Magduś trzymam mocno kciuki ja to jestem pewna że się udało 👄 Polusia nic mi nie mów o @ bo tak samo mam jak Ty na wszystko się wkurzam oprócz dzieci :P:P Suri daj małemu kleik nie bój się krzywdy dziecku nie zrobisz :) próbuj cały czas z tym smoczkiem moja na początku też pluła smoczkiem nasze dzieci wolą cyce niż gumę :P:D:D:D Kruszyna jak małej smakuje Nan to odstaw ten Bebilon Novida super że wszystko jest ok i odezwij się jak będziesz po usg :) Kasiu dużo zdrówka dla Wiktorka :) Dorcia dobrze że mdli przynajmniej wiadomo że ciąża super się rozwija :) Magda beta daje 100% pewności a testy lubią się mylić :) a i muszę to powiedzieć ja się umówiłam z @ żeby na te 9 miesięcy Cię opuściła a do mnie przyszła no i mnie posłuchała więc na pewno jesteś w ciąży :) dziewczyny dziękuje za całusy dla małej Aleks 👄 Igorek 👄 no i dla mojego zięcia Dawidka 👄👄👄 moja mała obudziła się o 3 i 6 kupiłam jej wczoraj kubek nie kapek i pije ładnie z niego a dzisiaj mały piernik leżała we wózku i się podniosła i rozglądała się dookoła :D:D:D:D dobra lecę sprzątać wpadnę później przeczytać wieści od Magdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzwonił mąż będzie ok 14... siedze jak na szpilkach. Dobrze,że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA dzielna mamo :) Dziś Hania dostała 2 posiłki na nowym mleku, jutro będą 3 itd i zmienimy całkiem :D:D:D:D:D:D:D:D A pani dr niech sobie w tyłek wsadzi dobre rady, przez nią mała niepotrzebnie piła pepti tyle czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a my siedzimy na tych szpilakch razem z Toba!!! Ale sie denerwuje! Ide sobie zroboc zielona herbatke na uspokojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę karmić małą, potem zajrzę i mam nadzieję że zobaczę MAGDA Twój wpis że jest dobrze!!!!!! Boże jak mocno ściskam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś no to czekamy do 14 :) jesteśmy z Tobą :) Kruszyna każda z nas jest dzielna wszystkie dajemy radę z macierzyństwem :) najlepiej jak byśmy wszystkie się spotkały i zaczęły nam dzieci płakać to dopiero by była orkiestra dęta :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi sie rece trzesa jak sprawdzam posty! Madzia tak strasznie mocno za Was trzymam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta Madzia, no przeciez zaraz na zawal z tych nerwow padne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam i czekam. ach jakie nerwy. mam nadzieje ze nie pisze bo cieszy sie z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zaraz rozbeczę, MAGDA słońce mam nadzieję że wiadomość sprawiła że cieszysz się teraz z mężem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie szaleja razem i zaraz nam wszystko opisze! nie widze innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×