Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dziewczyny @ jest juz w miare normlana, znaczy sie krwi jest sporo tak jak przy mniej obfitej miesiaczce, nie ma sensu robic testu... Trudno nie udało sie, po skonczeniu @ zaczniemy od poczatku :) moze w tym miesiacu zaskoczy kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to prawdziwa @ to szkoda:) ale na pewno sie uda jzu wkrotce:) ja jeszcze godzine w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie łudze sie ze to ciaza :) wydaje mi sie ze jak na ciaze to krwi jest za duzo :) tez mam taka nadzieje ze wkrotce sie uda :) ja zaraz wychodze :) mykam spiewac, trzeba swoj glos wycwiczyc :)) Dzisiaj juz raczej tu nie zajze, ale za to jutro zerkne co tutaj napisałyscie :) mam nadzieje ze nie bede miala duzo do czytania :P hehe :) No nic 3majcie cie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie:) ja tu bede chyba czesto jutro kolejny nudny dzien w pracy, a tak to skacze po forach, sprawdzam czytam:) czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie mam zadnego szcegolnego, czytam sobie raczej:) juz w domku:) odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobmy tabelke starjacych sie i zaciazonych:) jak to zrobic>>>??? pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
hej dziewczyny:) udalo sie po 7 miesiacach staran, w koncu zobaczyam dwie kreski:) jutro sie jeszcze upewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daninja:):) wooow:) witaj:) !!! Moje gratulacje:) dlugo czekalas i masz zasluzony prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ ivett26....07.10..........?........1......Londyn........ ..26 Sylwinka25..09.10......?........1......Jarocin...........25 dziewczyny dopisujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro rano się dziewczyny dopiszą co jeszcze nie są w ciąży i te co już są a no czas na nas szybko zajdziemy zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia:) i bedzie fajnie:) jak dla mnie to za wczesnie na jakiekolwiek objawy, pozostaje mi czekac:) na pewno jakies 12 dni:) a teraz spac💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem wam co odkrylam - szok
@ dostalam 6.09. trwal 5 dni, cykle 28 dni. owulka powinna byc 20.09. - wtedy tez dostalam bolu jajnika co znaczylo zawsze dla mnie owulke. bo i czasowo sie zgadza... w tyn nuesiacu pierwszy raz zaczelam stosowac testy owulacyjne i dwie kreski pojawily sie dopiero 22.09 i 23.09 co oznacza ze owulke mam 24.09 czyli 4 dni pozniej niz ten bol!!!!! szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem wam co odkrylam - szok
mial byc pazdziernik a nie wrzesien... ale wiadomo o co chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam co odkrylam---- wiesz co dzieki temu, co piszesz ja kupie testy owulacyjne, bo u mnei bol tez jest zawsze 14 dniu i przytulamy sioe dzien przed 14 i po 14 i to jest pierwszy cykl staran, ale jesli nei uda si eto zmeiniam taktyke hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ ivett26....07.10..........?........1......Londyn........ ..26 Sylwinka25..09.10......?........1......Jarocin.......... .25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki pisac wpisywac sie :) gdzie sie podzialyscie ;) cholewka jasna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:)fajny pomysl z tabelka mozna obserwowac kto juz zaciazyl a kto jeszcze czeka. dziewczyny pozwolcie mi wpadac czasem na ten topik bo fajnie tu u was:)my z moim mezem postanowilismy wczoraj, ze wstrzymamy sie ze staraniami do stycznia, moze grudnia. uswiadomilam sobie, ze bede musiala na siebie uwazac, nie bede mogla ani lampki szampana wypic na sylwestra, a jeszcze idziemy na wesele w swieta:Ogdyby udalo nam sie za pierwszym razem to musialabym bardzo uwazac, nie pic itd. a gdyby do tego wszystkiego doszly mdlosci to juz w ogole kaplica:O no wiec poczekamy jeszcze te 2 miesiace, to niedlugo w sumie, a potem do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa{kwiat] no Ty musisz tu sie pokazywac , ja Ci nakazuje a nei pozwalam:) no dobra, madra decyzja:) i pewnie ja tu wciaz bede do nowego roku, a jak si euda tez bede:) wiec bedziemy wszyscy sobei zdawac relacje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ivett26...........07.10..........?........1......Londyn........ ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin.......... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barlinek..........30 ja też się dołączam, póki co jestem najstarsza ale mam już 4 letniego synka,pragnę zajść w drugą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn... ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin..... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barlinek... .......30 ZACIążONE:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×