Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Syla fluidki......................................🌻 żeby była mała Sylwunia :) ja już do poczęcie synka jestem gotowa banany wcinam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a może banany posiadają męskie plemniki i przez żołądek do macicy przejdą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak bedziesz odpisz:) sorry znowu Ci truje na temat ang sluzby zdrowia:) jesli chce zrobic sobie smear test to czy mam czekac az mi przysla to 'zaproszenie' czy moge do nich sama sie zglosic i zrobia mi bez problemu??? bo kiedys bylam w Gp i mowili, ze wysla mi list w okolicach moich urodzin, a jest juz 20,10 miesiac od urodzin....moge zrobic sobie to w Polsce albo tutaj prywatnie, ale nei wiem czy nie lepiej korzystac skoro place NI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, bez problemu powinni Tobie zrobic, idz do GP i powiedz ze potrzebujesz i ze nie dostalas zaproszenia, a ostatnie badanie bylo kilka lat temu, i nie powinni robic zadnych problemow.. :) Nie ma sensu placic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka brałam i jadłam banany a co w nich było to nie wiem :D:D:D:D:D:D:D:P tato napisałam bo mi się ten topik przypomniał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja po pracy... padam!!! objawów nie mam żadnych tylko troszkę mnie piersi bolą... nic z tego raczej :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja po pracy... padam!!! objawów nie mam żadnych tylko troszkę mnie piersi bolą... nic z tego raczej :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, z tymi objawami to wiesz jak jest, ja np tam jakies mam, ale czy to na ciaze czy na @ tego to nie wiem :( Nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u lekarza jestem wk**wiona na maksa bo siedzialam sobie na poczekalni z misiem a tam dwie pielegniarki z lekarzem zaczeli mnie obgaywac co to za matka ze dziecko do niespelna 2 lat 5 razy w szpitalu, ze u wielodzietnych rodzin tego nie ma , ze jestem za mloda , ze nie posiadam jakies porytej karty szczepien itd.... a wczoraj tlumaczylam jak krowie na rowie ze my takiego czegos nie mamy ze do ksiezeczki dziecka wpisuja szczepienia i miala sobie przepisac to ciezko ksiazeczke trzyma juz 2 dzien jutro po nia pojde.... poszlam do lekarza pomimo tego ze dalam wszystkie wypisy ze szpitali, kserokopie karty zdrowia to on do mnie z tekstami a ile dziecko lezalo w szpitalu itd, wkurzylam sie i mowie ze przeciez rozmawial z paniami pielegniarkami i wie. on nawet mnie sie pytal kiedy pierwsza duszcznosc w zyciu byla jak ja bym to pisala, normalnie wk**wilam sie na maksa, lekarz sie zmieszal i w koncu zaczl normalnie, i w koncu stwierdzil u misia zmiany na oskrzelach ma antybiotyk i inhalacje z nubulizatora, pytal sie czy mam nubulizator i wogole..... skoro jestem taka wyrodna matka to czemu posiadam caly sprzet dla niego skoro to przychodnia powinna mu robic...... jestem zła na maksa, a rano ide po ta ksiazeczke bo nie daj bog przyjdzie weekend a bez ksiazeczki jak by cos sie dzialo nigdzie mnie nie przyjma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca30
Ja też zaczynam starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK WSPOLCZUJE NIESTETY TAKA JEST sluzba zdrowia......moja mala zasnela zaraz po wzciagnieciu jej z wanny.....wieczor wolny musze poszukac prezentow na swieta.....mezulekwroci o 22.30---trzeba cos zadzialac...jesccze w klawiaturze mi sie cos poprzestawialo jak chce litere z to jest y i na odwrot......niezle jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa wariaty bo to nie jest moja wina tyle co ja sie po lekarzach nalatalam z nim to jeszcze zle, nikt w zlotoryi mi nigdy tak nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja czuje że nic z tego nie wyszlo... tylko pyt dlaczego... bo tak sie staralismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lublin.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988....................................2.......Gd ań sk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdań s.k.......25....0 Kasia.T21........15-17.11...................2......ok. W-wy.....26.....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.ś ląskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święt oszów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia ja im blizej tym tez czuje ze nic nie wyszlo, ze to cos tam czuje np piersi to na @... wiec robie wszytko by nie myslec, testowac chce za tydzien w dzie @, ale nie wiem czy wytrzymam :) Koteczek to juz jest ze sluzba zdrowia, wszytko od szczescia zalezy na kogo trafimy..niestety :( A juz w swoim zyciu tyle rzeczy widzialam co dzieje sie w szpitalach ze szkoda gadac... dlatego warto mniec swoich sprawdzonych, zaufanych lekarzy i pigoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorowa pora... Wlasnie zadzwonila do mnie pani dr ginekolog i powiedziala, ze z moich wynikow wynika, ze mam mala niedomoge progesteronu , hormonu waznego w II polowie cyklu odpowiedzialnego za podtrzymanie ewentualnej ciazy, i ze mam zaczac uzywac testy owulacyjne celem monitoringu cyklu i po takim dodatnim tescie mam zaczac stosowac progesteron w formie zelu (podobno dostane jakies dofinansowanie na niego, jesli zakupie jego zapas na 4-miesieczna kuracje) a poza tym poprosilam o Vagifem (Estradiol) na poprawe jakosci i ilosci sluzu. Na moje pytanie o wiesiolek odpowiedziala, ze to dobrze, ze go bralam, choc - cytuje \"niektorzy lekarze nie wierza w jego magiczna moc i podchodza do niego sceptycznie, ale niektore pacjentki sobie go chwala, mowia, ze im pomaga\" i jak zaczne teraz jeszcze brac Castagnus to on tez mi nie zaszkodzi a nawet pomoze jezeli w ta ciaze zajde. Tak wiec jutro z rana udaje sie po recepty, do apteki i zaczynam nowy cykl staran. Stad jeszcze moja prosba do Was o podanie strony internetowej, za posrednictwem ktorej zakupilyscie swoje testy owulacyjne. Wiem, ze ta droga sa duzo tansze od tych w aptekach, gdzie mozna je nabyc tutaj w Bootsie w niebagatelnej cenie 36 Euro za 7 testow - zdzierstwo... Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida, ja jeszcze nie kupowalam, dostalam 3 od brta narzeczonej, zamierzam kupic na grudzien ale poczekam czy przyjdzie @ czy nie... Aga kupowala przez neta, wiec musisz ja zapytac jak wroci z kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aska.Osa tak mi sie wlasnie wydawalo, ze to Agi tak niecierpliwie niedawno na nie czekala... Sprawdzalam na allegro, ale tam sa jakies dziwne - same paski papieru a nie tak jak wczesniej uzywalam. tamte przypominaly raczej strumieniowe testy ciazowe z plastikowa obudowa. :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko sie wyjasnilo tempa spadla czyli ciazy nie ma czyli czekamy na @ ale to kwestia klku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola a kiedy powinnas dostac @? ja postanowiłam ze od nastepnego cyklu tez będę mierzyć temperaturkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa wiedzialam, ze tak bedzie napisalam na pol strony bez podania nicku:) i zniklo😠 oki powiem tak, wlasnie wrocilam:) bylo milo i pysznie, batrdzo lubie tych znajomych, jedyni, z ktorymi jestem tu tak blisko:) Iwonka pysznie gotuje:) takze jestem wniebowizeta po tejpysznej lasagnii:) co do tej strony to zaraz ja wyszperam-dzialaja tanio i szybko:) te testy na pewno dzialaja:) tylko, ze zuzylam je za szybko:) bo owulacj mialam wczoraj;) w natepnym tygodniu wybieram sie do tego GP w koncu Asiu - powiem jak poszlo:) zycze ciazy! caluje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kawka podana :) Mi dzis temp wzrosła więć zaczynamy staranie :) Za godzine ide odebrac wynik cytologii :o Milka jak poprzestawiają Ci się Z z Y to naciśnij shift i ctrl razem :) Sylwinek widze, że pisałas do mnie na gg :) szkoda że mnie nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka kawa mniam palce lizać nie ładnie tak koleżankę olewać na gg :D:D choć mnie olałaś to i tak Cię lubię :) a jak tam banany zjadłaś :D:D:D:D:D:D dziewczyny dzisiaj jak będzie coś słychać to znaczy że Grażka w sypialni już jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja popijam kawke ale w pracy:) moj maz wciaz obolaly:( biedny:) mam nadzieje, ze do nastepnego miesiaca wyzdrowieje;) tutaj mial dzisiaj spasc snieg, ale sie raczej nei zanosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslo maslane zgadzam sie:) tak to podobno wyglada;) owulacja wystepuje w spadku temperatury, ale ja sie tym nie sugeruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×