Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

to podobnie jak ja! Ja uwazam ze nie jestem w ciazy i przez samo myslenie wszystko mi sie przesowa... Oczywisie chcialabym aby bylo inaczej i gdzies w podswiadomosci mam mysl ze moze... A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 48min i dom! Wlasnie dojechal do pracy alkohol, jak co piatek, i pytanie pic czy nie... :) Lyczek wina nie zaszkodzi chyba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
tez sie nakrecam nie wiem ale chyba nie jestem w ciąży bo to byla końcówka dni płodnych :( eh nie wiem ale nie miałam obia jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam jeszcze z 10 dni i jak nie dostane @ to bede robila test ale do tego czasu postanowilam sie nie nakrecac i nie dopatrywac... bo juz prawie mialam wszysktie objawy - nudnosci itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
he he ja też dziś wymiotowałam ale test pokazał inaczej a @ nie ma i nie boli mnie brzuch a zawsze na @ mnie bolał masz męża czy chłopaka ile masz lat ja 23 w 2007 brałam ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wymiotowalam, ale calymi dniami mnie mdlilo... ale test negatywny :( Ja mam 28 lat i mam chlopaka juz od ponad 4 lat, ale jakos do slubu nam sie nie spieszy - problem - inny jezyk, inna kultura itd - on jest szkotem :) Tez sie niedawno zdecydowalismy na dzidzie, on uwaza ze nie ma co sie stresowac, jak bedzie to bedzie, ja myslalam ze tak samo bedzie ze mna, ale jakos strasznie jestem niecierpliwa i chce JUZ :) A wy jak dlugo sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
kilka mc ale trudno nazwać to staraniem raczej tak się nie nakcałam do tej pory bo zawsze miałam okres w terminie a teraz się spoźnia eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Dorka Twoj maz jest Szkotem, a moj mazto Angol :) Zawsze jemu mowie, ze najwieksza i chyba jedyna jego wada jest ze jest Anglikiem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj nie maz ;) ale Szkot :) Ja juz chyba sie przyzwyczailam, choc wolalabym zeby byl Polakiem, chyba jest latwiej utrzymywac tradycje polska w szczegolnosci za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki raz jeszce za urodzinowy klimat :) Naprwde bylo mi bardzo milo.... Dorka mialo byc przyszly maz :) Moj skarb zrobil mi niespodzianke i wrocil z pracy wczesniej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo Sylwinka :) :) Dorka ja tez bym wolala zeby byl Polakiem, ale juz sie przyzwyczailam ze nie jest :) I nie widze zadnej roznicy :) Moi bracia i znajomi mowia ze moj maz jest bardziej Polakiem niz Angolem...hihi...i on wtedy taki dumny jest... Moj skarb kocha polska tradycje i chyba jest bardziej polsko tradycyjny niz ja czasami :), tez jest nam latwiej bo on jest tez jest katolikiem jak ja, wiec latwiej nam to wsztytko pogodzic.. :) Ale co tam to najwspanialszy czlowiek na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie narzekam :) moj ateista, ale to nie najwazniejsze! Mi tylko szkoda ze po polsku nie mowi, a poza tym z dwoma tradycjami jest dosc wesolo, wybieramy sobie najlepsze rzeczy z obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta... net już działa więc wróciłam...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem chora mam coś z zatokami... tak mnie bolą że nie mogę głowy schylić... w aptece pani mi pow ze mogę tylko paracetamol... jeden wzięlam ale juz na razie nie biore... muszę chyba na dół tabelki się przepisać co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie, czy ktoras z was uzywala strony 28dni.pl? wlasnie przypadkiem na nia weszlam i bardzo profesjonalne wykresy tam robia i obserwacje. polecam artykuly, interesujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia no nareszcie :):) i kuruj się koleżanko a do tabelki na dół to już dawno powinnaś się wpisać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
hej nie wytrzymałam zrobiłam test i nie jestem w ciąży :( przykro ale @ też nie mam już mam dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie zalamuj! Ja tez test negatywny i @ ani widu ani sluchu :) moze na test za wczesnie jeszcze? a moze przez cale nerwy i nakreacanie przesunelas okres o kilka dni... Glowa go gory! Dzis PIATEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
ale jakos tak ja się nastawilam że bedzie łatwiej a tu nic ani ciąży ania @ a ja już chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009...............26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musi byc super uczucie zmiany pozycji w tabelce! Anulutka, musimy sie nauczyc cierpliwie czekac! dla nas tez nadejdzie ten dzien! A jak wyczekany to jeszcze wieksza radosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wyczytalam ze trzeba placic i troche sie zdziwilam... zaraz sprawdze to twoja strone! super dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie co podałam przez miesiąc ma się dostęp do wszystkiego, a potem ewentualnie, jak się chcę mieć dodatkowe opcje VIP to trzeba płacić. Ale mi te opcje Vip jakoś nie są specjalnie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to Dorka L witaj nie zdążyłyśmy się poznać.... u mnie akurat przeniesienie się w tabelce to ogromny strach... poroniłam i teraz boję się czy wszystko będzie ok... mam nadzieję że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×