Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ktos cos mowil o TORCIE:D????????? mniam, dziekuje, taki kawalek tortu to wspaniala pociecha w tak szarym i pracowitym dniu:) dziekuje, Twoje zdrowie:) i za kawke tez dzieki, ciesze sie, ze karteczka sie podobala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus kretczka fajna, a moj pies zaatakowal monitor, zaczela spiewac, wiec smiesznie bylo :) Weekend wolny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znaczy, ze prawdziwy z niego pies;) atakuje koty:D nielze:):):) jak Twoja@ w porzadku??? ojej ale pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide szybko po kawusie i bede atakowac moj tort! Dzieki wielkie - dosc duzy kwal mi sie trafil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestes z niej zadowolona w ty iesiacu, bowiem jest normalna, wiec nie artwie sie ze cos tam nie tak :) Hehe..teraz bede mu puszczac ta kartke jak bedzie niegrzeczny :) Moj psiak nie lubi wysokich dzwiekow, telefon, dzwonek do drzwi..hehe wkurza sie niesamowicie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam problemy z moim m na klawiaturze...wiec czasem jak moja wypowiedz jest zaszyfrowana znaczy ze m tam brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam pieska jest na naszej klasie ale to taki nie grzeczny pies że ostatnio teściowa zapomniała prania ściągnąć to wzięła i i pogryzła jedną bluzkę Aga będziesz na gg bo mam pytanie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha..Sylwinka pies niegrzeczny jak jego pani :) :) Moj to najlepiej calymi dniami by spal, a najlepiej to na kolanach, tylko ze nie wie chyba ile on wazy :) Moj M mowi ze tak rozpiescilam tego psa, ze wydaje mu sie ze jest moim dzieckiem, taki mamisynek :) ale co tam niech sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie! Ja mam pieska z rodzicami w Polsce, i tam mi brakowalo jakiegos zwierzaka w domu, ze kilka tyg temu kupilam sobie kroliczka miniaturke! Jest przecudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zawsze pies upodabnia się do właściciela :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam psiaka boksera pręgowanego :) Tez by sie tylko przytulał, jest grzeczny ale bardzo nie lubi kotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trzy pieski w domku w PL, wiec tak mi sie tesknilo, ze w koncu sie zdecydowalismy kupic, teraz ma roczek ten nasz PIWO :) Moj pies tak sie ode mnie uzalenil, ze moj maz czesto jest zazdrosny :) Jak sie kapie to czeka pod drzwiami, a jak spie to czesto siedzi i mnie obserwuje, maz mi mowi :) zabawny jest :) bardzo przyjacielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka bokser, fajnie lubie te ich mordki :) Moj to staffordshire bull terrier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam gazete :D juz zdjecie mam w porfelu :) moj Tyson jest tez bardzo przyjacielski i najlpsze jest to, że chrapie i pierdzi :P Normalnie idzie się fajnie pośmiać a ma 5 lat. Własnie koło mnie śpi w legowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w Londynie troche ciezko jest miec psa... przynajmniej tak mi sie wydaje. Krolik jest nie jest tak super jak piesek, ale i tak zawsze jest razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja mojemu paszport wyrobilam wiec odiwedza z nami rodzicow, zreszta moja mam jak wnuka go traktuje wiec musze go ze soba przywozic czy bym chciala czy nie... :) :) Grazka moj tez chrapie, nie raz musze go w nocy budzic bo nie moge spac przez niego :) Teraz spi z glowa oparta na klawiature :) Tylko w nocy grzecznie spi w swoim legowisku, a tak to byle byc blisko nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnego masz psiaka, widziałam go na nk :) I Sylwinek Twój tez jest fajny. Ja w ogole bardzo lubie psy i chcieliśmy jeszcze suke bokserke kupic ale jakos nie umiemy sie zdecydowac a Tyson już ma dziewczyne Sarę :D a jak idzie spac to w legowisku musi miec wszystkie swoje zabawki :) Normalnie nasze takie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam moje panie. Chyba dzisiaj ciasto upiekę, jakoś mnie ochota naszła po waszym torcie czekoladowym :) Do zobaczenia jutro, oczywiście odezwę się z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, trzymamy kciuki! Mam nadzieje ze sie uda i jutro wszystkie bedziemy sie cieszyc twoimi dwoma kreseczkami! :)X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko, czy jest duza roznica pomiedzy wiarygodnoscia testu rano a wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zależy jaki masz test ciążowy, ja mój mogę zrobic o każdej porze dnia ale najlepiej każdy test wykonac rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim bylo napisane ze moge w kazdej porze, ale jezeli jestem przed @ to test powinnien byc wykonany rano. Ja oczywiscie zrobilam wieczorem, bo juz nie moglam wytrzymac i do konca nie wiem kiedy mam dostac @. Zastanawiam sie jaka w sumie jest roznca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
hej ja tez myśłalam z mężem o dziecku i jakoś tak ostatno postanowiliśmy że co ma być to bedzie i się kochalismy bez zabezpieczenia 26 powinnam była dostać@ ale moge mieć nie regularny cykl więc może jeszcze 27- 28 test zrobiłam 26 i była jedna kreska ale okresu nie ma co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×