Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

na miotle przylecę to będzie szybciej i już umyję te okna bo Ty zajęta tymi wróżbami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabletek - pocieszyłyście mnie, też mi gin powiedział że od razu powinno się udać i za jego radą staramy się od razu. Tylko nie zauważyłam podczas tego cyklu typowych płodnych dni, tzn śluz jakiś inny. Parę dni miał tam jakąś ciągliwość, a teraz jest taki białawy, wodnisty. Może ciążowy już hehe :D A tak na serio, to kupię testy ciążowe chyba hurtem, zrobię jutro - jak nie wyjdzie to za parę dni i tak do okresu... albo i nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i umówiłam się na wtorek do gina. Niech mnie prześwietli swoim bystrym wzrokiem :) i USG niech zrobi, bo ten ból jajnika nie daje mi spokoju. Wolę się jeszcze upewnić, że to nic innego jak zbliżająca się @ albo fasolka (w zeszłym roku miałam cystę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że ciuszki to mi moja mama schowała, że będą dla mnie, bo mam malusiego brata! Taki prezent sobie rodzice zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mówi, że najbardziej ze słodyczy to schabowe lubi :D Kruszyna fajnego masz brata a ta malutka księżniczka to siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz musi byc chlopak :) Po odstawieniu tabl zawsze jest troche inaczej, niz jak sie bierze, wiec nic sie nie przejmuj ze nie zaobserwowalas typowych objawow. Znam duzo par, kiedy dziewczyny braly tabl przez dwa, trzy miesiace aby odstawic i od razu sie starac! No zycze dwoch kresek! Podziwiam ze tak mozesz wytrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a ja myślałam że to Twoja córka śliczną masz siostrę i ślicznego brata :) ciekawe gdzie nasza solenizantka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Grazka, ale chyba nie.... no chyba ze nie dostane okresu przez nastepne 2 tyg :) Miejmy nadzieje! Kruszyna pisz ode, powiesze kolo lozka, jak wieczorem bede zmeczona aby sie zmobilizowac do przytulania jak nie mam ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, ze mnie to diabeł wcielony jest raczej, bo mogłabym rano, w południe i wieczorem się "przytulać" :P Co do mobilizacji... Hmmm mój M po pierszym razie bez zabezpieczenia stwierdził "zobaczysz, zmajstrowałem właśnie syna" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja diablem bylam jak nie podjelam decyzji i dzidzi. teraz jakos inaczej na to zaczelam patrzec, ale musze to szybko zmienic i powrocic do dawnych nawykow :) Dlatego nie chce sie nastawiac i wyczekiwac, jak bedzie to bedzie (lepiej szybciej niz pozniej oczywiscie :) . i cieszyc sie samym procesem staran, ale o tym nie myslec. Mam nadzieje ze moja wypowiedz ma sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuję, że coś jest nie tak, to znaczy wydaje mi się że się udało. Takie jakieś przeczucie dziwne. Ale pojawiło się dopiero teraz, jak prawie drugi tydzień mnie brzuch boli. Nawet rok temu, jak nie brałam tabletek 3 m-ce to nic takiego się nie działo, takie uczucie mam pierwszy raz. I przestałam z dnia na dzień palić papierochy!!! To już w ogóle jest dla mnie wyczyn! Wczoraj była też dziwna sytuacja - poprosiłam M żeby przyglądnął się moim piersiom - obwódka wokól sutków jest ciemniejsza!!! Nie mówiłam mu nic na co ma zwrócić uwagę, zeby nie sugerować, ale sam to zobaczył. Jak dla mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że Kruszyna będzie miała swoją Kruszynkę :):):) Tylko muszę się upewnić, a tu na test i wizytę na USG za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze to chyba jest tam fasolka! A myslisz ze kedy zmajstrowaliscie fasolke? W sumie czytalam ze testy juz sa wiarygodne i wykrywaja ciaze dwa dni po planowanym terminie @. Ale mialabys niespodzianke dla M na swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam i ściskam was mocno i popiszę po tem bo kupa roboty mnie goni :o👄 GRAŻKA- dzieki za zaproszonko sliczna kobieta z ciebie 👄 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żebym to ja wiedziała kiedy :P Możliwe że w 11 dc, możliwe, że w 18dc. Śluz był od początku cyklu dziwny, przez sporo dni miał tzw. "płodne cechy". Ale niestety zbyt późno zaczęłam mierzyć temperaturę, żeby teraz wiedzieć coś bliżej. Teraz temp jest między 36,8 - 37,0, a normalnie mam 36,4 lub 36,5. Więc teoretycznie jak nie spadnie, to... :) Spróbuję jutro zatestować, może akurat :P A wtedy od razu dam znać! Eeetam, to nic że za wcześnie, spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem kochane, nie wiem jak podziekowac wszytskim za zyczonka...dziekuje, dziekuje, dziekuje, dziekuje, dziekuje :) Wzruszyla sie niesaowicie...i taklie ciepelko mile mi dalyscie.... Sylwinka i Grazka piekny spiew, Rynkowski sie chowa :) Sylwinka roze pachna przepieknie........ :) Agunie, piekna wirtualna karteczka :) No to stawiam torcik i kawke... Mowic mi zaraz jaki smak torciku sobie zyczycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj probowalam! Oj jaki stres! Mam nadzieje ze u Ciebie pokaze dwie kreski! Fajnie jak wam sie uda juz za pierwszym razem! A te fajki, to bardzo dobry znak! Podobno odrzuca calkowicie jak tylko zapalisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chrześnica i siostra wyszły dzis ze szpitala i sa juz w domku :) a ja za chwilę ide kupic dziennik zachodni bo Emilka jest tam na zdjęciu :) Bo zawsze w piątek są zdjęcia dzieci które przyszły na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekoladowy dla wszytkich Pan :) Swieczki zduchnelam i zyczonko moje by kazda z nas w najblizszym czasie ujrzala dwie kreseczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×