Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Lolcia;) nie zapeszysz;) trzymamy kciuki👄 nardzo sie ciesze ja juz podchodze totalnie spokojnie do sprawy, ale skreca mnie jak widze kobitki z brzuszkiem to nie da sie opisac tego, co czuje;) moja przyjaciolka rodzi w styczniu pieknie wyglada, dzisiaj dodala zdjecie na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItma Lolcia! Nic sie nie martw, teraz bedzie dobrze! wszystkie bedziemy trzymac kciuki i piekna dzidzia bedzie! Uwazaj na siebie! Lece, bo ukochany do domu wrocil :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki... kochane jesteście.... z takim wsparciem to musi być dobrze ;) całuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wszystkiego najlepszego dużo zdrówka spełnienia marzeń i dwóch kreseczek na teście przesyła Koteczek kazała Ci przekazać życzenia bo jej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki raz jeszcze za zyczonka , jestescie kochane :) Lolcia trzymaj sie cieplo, bedzie piekna dzidzia i o tym mysl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulutka
hej dziewczyny ja mam niestety @ i płacze od rana jakoś tak mi zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulutka ne przejmuj się, bedzie dobrze w przyszłym miesiącu, głowa do góry :) Milka super, że zrobiłaś kawke, pachnie cudownie :) My za chwile jedziemy do mojej siostry. bede pozniej, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kawka dobra;):) mniam👄 🌻 dzisiaj idziemy na zakupy:) mam wolne:] czyli cal dzien slodkiego lienistwa i przepychania sie miedzy kolejkami i tlumami na ulicy i w sklepach;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. ja też dziś z wami kawkę piję :) I zajadam pączka z serem :). Wracając do staranek to dziś 23 dc i temperatura 37C. Nie wiem czy to cokolwiek znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja tylko na chwile. :( zaczeły mi się plamienia ;( W poniedziałek bedę dzwonic do ginekologa, który prowadził mi poprzednią ciąże. Może przepisze na słowo Luteine i mama by mi ekspresem wysłała. Ale mam stracha.... Z przeniesieniem na dół tabelki to ja sobie jeszcze troche poczekam :( Lolcia wychodzi mi taki sam termin ;) Asia zaległe życzonka. Sto LAt!!! I upragninych II kresek na teście ❤️🌻 Pozdrwaiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ranne ptaszki! DOdlaczam sie do kawkowania! Oj jakbym takiego paczusia wciagnela! Ja jak Aga - zakupy swiateczne dzis mnie czkeaja. Jeszcze dwa tyg i jade do Polski na 2 tyg! hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey dziewczyny do mnie lozko nowe dotarlo z rana, wiec porzadki robilam, lozko super, jak sie skonczy @ to bedziemy probowac :) :) Gaga dzieki za zyczonka i trzymaj nam sie, relaksuj i odpoczywaj zeby wszystko bylo dobrze zycze, choc napewno bedzie, bo wszytkie kciuki trzymamy... Agus i Dorcia ja tez na zakupy musze sie wybrac a tak mi sie nie chce jak sobie pomysle ile ludzi bedzie dzis w miescie :( Do Polski jedziemy 23 i bedziemy do 2 stycznia, wiec suuuuper :) :) A gdzie Sylwinka i Grazka....halllllllllllooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie zabralam za sprzatanie - wszystko aby odlozyc zakupy - ze mna chyba cos nie tak, bo strasznie nie lubie zakupow ;) Asia to w nowym lozku, malenstwo raz dwa powstanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my od dzisiaj zaczynamy starania:) i tak co pare dni :)mam nadzieje ze tym razem nie skonczy sie tak jak w poprzednim miesiącu i bede mogła sie dopisac w tabelce na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia! Mam nadzieje ze od razu sie uda :) Ja dzis strasznie rozdrazniona jestem, mam straszne kucie w prawym jajniku, jakby ktos mi szpile wbijal. @ ciagle brak... niech albo dwie kreski albo @ przyjdzie, bo czuje sie zawieszona w prozni... Mam nadzieje ze wszystko jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też tu pustki halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo no to sobie pokrzyczałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja dzisiaj mam bardzo pracowity dzień. Byłam na zakupach rano, póżniej u siostry bo juz wyszła ze szpitala wczoraj, jak przyjechaliśmy to umyłam auto i teraz skonczyłam sprzątac całe mieszkanie :) Jestem wykonczona. Dzis temp miałam 37,3 i nadal boli mnie brzuch. Nie podniecam się tym, bo w tamtym miesiącu też tak miałam i temp spadła w dzień @ :o Zaraz powiesze jeszcze pranie i się wykąpie - o niczym innym teraz nie marze :D No i chyba się już położę do łóżeczka, bo mąż mi obiecał barabara dzisiaj :P Więc Sylwinek możesz słuchać i się uczyć :P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś... No i nic z tego... Mam od dziś kosmiczny @.... W życiu nie miałam aż takiej@ i to w 25 dc dostałam! Ech, idę się położyć, jutro znów uczelnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka a jaką pozycje wymyśliłaś bo ja wszystkie znam już wiem jaką na banana :P Kruszyna przykro mi :( myślałam że nie przylezie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Fajnie, że znalazłam wasze forum :) Zacznę od tego, że w sierpniu przestałam brać tabletki anty i z narzeczonym staramy się o maluszka. Do tej pory nic... Ale w tym miesiącu jest jakoś inaczej. Tzn. jakieś 4-5 dni po tym jak miałam owu zaczął mnie pobolewać brzuszek ( a w tych dniach oczywiście starania był wzmożone) i boli do dzisiaj. Trochę tak jak na @. Czasem mocniej czasem słabiej. A dodam, że nigdy tak nie miałam. Owszem bolal mnie brzuch, ale najwcześniej w dniu, w którym dostawałam @. Poz tym ciągle bym tylko spała. Zobaczymy w poniedziałek, bo wtedy mam zamiar zrobić teścik :) Tak, żeby był równy miesiąc od ostatniej @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać śpiochy bo zaraz przylecę i wszystkich wyrzucę z łóżka :P No Grażka po wczorajszym bara bara jeszcze śpi jak niemowlę :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D:D:D Sylwinek wstałam juz 2 godziny temu ale już przyszykowałam sobie wszystko na obiad i jedliśmy śniadanie a na kompie siedział mąż i nie miałam wcześniej dostępu :) dzis mam zamiar przeleżeć pół dnia w łóżku bo nie mam siły na nic :/ jak mnie kusi żeby test zrobic w srode :D a nie sobote :P Normalnie nie wiem jak przeżyje do 6 grudnia :P Sylwinek ratuj!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×