Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość lamajra
Hej kobitki, Wczoraj powinnam dostać @, ale nie dostałam, dzisiaj rano temp. 37 Właśnie zrobiłam test i są dwie kreseczki :) kurcze dziwnie się czuję troche, może za wcześnie żeby sie cieszyć. ta druga kreseczka jest jasna, ale jest, nie mam przywidzeń. Czy juz mam się cieszyć? :):) Czuje sie jakbym się naćpała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wspieraniem to tak różnie bywa, ja wczoraj miałam doła i jakoś nikt nie zauważył mojego posta :(. No ale cóż nie każdy może siedzieć przy kompie pół dnia i aktywnie uczestniczyć w pisaniu. Jednych się zauważa innych nie. Zmykam i już nie zamierzam dłużej smucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra:) super:) ciesze sie bardzo z Twoich kreseczek i Ty sie ciesz:) bo jetses juz w ciazy:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dzięki Agi Na razie nie dopiszę się na dół tabelki, poczekam az zrobie betę ;] Póki co jestem troche w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti ja tez wczoraj pisalam ze robilam test nie kazdy ma tyle czasu aby przeczytac wszystko a z reszta wczoraj cos z kafee na poczte bardzo długo szły wiadomosci.... lam.... gratulacje.... grazka to byl 8 cykl ja mam już dosc, ktos powie ale masz juz jedno, ale ja marze o drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszytkim, Ja dzis pozno dolaczam, bo caly dzien na treningu - nudy i brak komputera... i tak az do czwartku! Polusia, lamajra i majka GRATULUJE! Bardzo sie ciesze i oczywiscie zazdroszcze! Aga nic sie nie martw ciezarnym gosciem w weekend. Mojego chlopaka siostra juz drugie ma w drodze! Za dwa miesiace rodzi, no i dodam ze tylko rok ode mnie starsza... Wszystkim, do ktorych nadszedl @ prosze sie nie smucic, tylko myslec jak to fajowo bedzie za kilka dni jak sie starania zaczna! no i bez stresu :) (wiem latwo pisac). Ja okresu ciagle nie mam, dzis glowa mi peka, piersi bola jakby mnie ktos pobil. Juz chce aby @ przyszedl bo sie zaczynam denerwowac ze nigdy nie przyjdzie i ze cos nie tak. PS w weekend staralam sie przyeczytac wasze pierwsze posty, jeszcze troche mi zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie opuszczaj nas bo mi będzie przykro :( nie poddawaj się jak nie teraz to w kolejnym miesiącu się uda nie odchodź proszę Cię dłużej Cię znam niż resztę dziewczyn i chce żebyś tu została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie w domku :) Coz tu dzis tak smutno... Syla dzieki za buziaka.... :) lamajra GRATULUJE, dbaj o siebie i wspieraj nas, bo widze ze wszytkie zrezygnowane.... Koteczek, ja sie stram 3 cykl i juz sie wkurzam a najgorsze ze denerwuje sie ze cos ze mna nie tak i ze nigdy dzieci nie bede miala...Ty dluzej sie starasz wiec nawet wyobrazic sobie nie moge co czuc mozesz..w Twojej sytuacjo widze kilka optymistycznych stron, Twoj synus i Twoja sila walki, dzielna kobieta jestes i dasz rade, trzymam kciuki za Ciebie i reszte dziewczyn.... DAMY RADE A CO.... WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Sylwinka dzieki za rybke :) :) ale tych piersi marynowanych tez bym sprobowala :) Czas na kapiel teraz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziwczyny glowy do gory! Wszystkim sie UDA! teraz zima jest, noce sa dluzsze... wiec damy rade! Ja pisze w tym roku list do mikolaja by mi dzidziusia sprezentowal! ciekawe czy wyslucha! Wiem ze nie jestem z wami dlugo, ale straszna podpora jestescie wszystkie i latwiej mi wiedzac ze nie jestem sama i dzielic sie z Wami moimi obawami! Daje mi to nadzieje ze bedzie dobrze! smaka mi narobilyscie na rybke - chyba sobie zrobie salatke z krewetkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dzieki dziewczyny i nie dzięki jednoczesnie :) zeby nie zapeszyć. aska.osa to był mój 3 cykl staran, mam nadzieje ze ostatni (póki co ;) Jutro chciałabym zeby sie to potwierdzilo. Ale jestem dobrej mysli :D Czulam gdzies tam pod skora ze cos bedzie Robilam test w piatek i nic, ale i tak czulam, ze cos bedzie wiec miejmy nadzieje, ze to nie urojone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka zostane dla ciebie. wiecie co bylismy w wekend u wujka i taki zawodolony cieszyl a zaraazem sie chwalil ze kuzynka ma dziecko w wieku mojego i ze karmila tamtego 2 lata i ze teraz rodzi w maju a we mnie az zazdrosc pietnowała , wiem ze to grzech komus zazdroscic ale ja naprawde pozazdroscilam kuzynce nastepnej ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny taka zazdrosc uwazam ze jest piekna! Przeciez nie zazdroscimy rzecy materialnych, ale stanu ciazy! Ja zupelnie nie czuje winy ze zazdroszcze komus dzieci albo stanu ciazy, uwazam ze to znaczy ze sama jestem gotowa i bardzo tego chce! Ja postanowilam ze jak nie wyjdzie przez jakies 6 miesiecy to kupie testy owulacyjne, ale ukochanemu nic nie powiem... aby nie czul zbednaj presji :) Wystarczy ze my sie denerwujemy i wszystko przezywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
29 dc Wczoraj powinnam miec @ bo mam cykle 28 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lam, jak przeczytalam twoje posty, to zrobilas test przed @ i byl negatywny i teraz zrobials dzien pi @ i jest pozytywny? Ciekawe... ja robialm test w zeszlym tyg i byl negatywny, a okresu ciagle brak... Nie chce znow robic testu, bo mam przeczucie ze bedzie negatywny... wiec czekam na @. Ale nie czuje sie dobrze, ciagle mdlosci itd, ale to moze byc sugestia... Chyba czekam do konca tyg z drugim testem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
No robilam przed @ i nic nie wyszlo, teraz wyszla slaba kreska, czyli (jesli to ciaza) wzrosl nieco poziom hormonu :) aj hołp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra, to znow dalas mi nadzieje ze moze... ale raczej sie nie nastawiam! Myslalam ze po pierwszym negatywnym tescie @ zaraz przyjdzie a tu nic, spoznia sie jak nic! Juz z jedenj strony bym chciala aby przyszla abym starania zaczela a nie w prozni byla zawieszona...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
no generalnie od juz dłuzszego czasu czuje ze cos tam na dole w jajnikach sie dzieje, teraz mam sluz taki ciągnący biały. Piersi lekko nabrzmiałe i skora na piersiach wrazliwa troche jak przy przeziebieniu, taka boląca skóra . Tak poza tym to juz niewiele, przynajmniej na razie nie czuję jakis dolegliwosci. Widze tez ze mam trroche zasinienie dolne ;] ale nie pamietam czy przed okresem tez takie cos sie zdarza. A no i jakos sikam troche wiecej, ale nie wiem czy to objaw czegokolwiek, czasem tak jest jak zimno na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dorka, moze u Ciebie te hormony wolniej wzrastaja czy cos. Moze powinnas zrobic badanie z krwi. Ja sama jestem ciekawa co mi wyjdzie, czy cokolwiek wyjdzie. Ale nie ma się co łamać, ani też lepiej nie nastawiac. Miałam ostatnio kilka takich szalonych dni, ze myslalam ze wyjde z siebie, jak nie zajde w ciaze, ale w koncu stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie i zaczelam normalniej funkcjonowac i jestem bardziej produktywna w pracy ;) grunt to znaleźć zajecie i nie myslec o tym zbyt intensywnie, to pomaga znaleźć rownowage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra rada :) Ja w sumie juz troche wyluzowalam po ostatnim tescie, ale strasznie zle sie czuje, dzis glowa mi pekala i sama bym chciala wiedziec co jest. Chcialam lyknac tabletki przeciwbolowe, ale oczywiscie sie wstrzymalam, bo moze... Juz chcialabym @ aby wiedziec ze wszystko OK i od nowa zaczac starania, bo to calkiem mila czesc w calej tej ukladance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Dobrej nocy dziewczyny, ja dziś juz uciekam Jutro dam znac, jak wyszła beta, bo chce zrobic w enel-medzie a tam wynik jest tego samego dnia ;) Kolorowych snów dla przyszlych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja przez prace nie moge sie codziennie wtracac do rozmowy ,ale chociaż czas szybciej leci.Przeczytać to wszystko chociaz po 1 dniu :) jest tego troche:) my po 2 dnich odpoczynku znowu dzis starania :) Dziewczyny pisałyście o zazdrości u nas z 3 znajomych par 2 spodziewaja sie dzidzia, duzo trzebya mi sił zbierac gdy sie z nimi widzimy.A najgorsze jest to ze jedna para sie nawet nie starała zbytnio , cziesze sie ale smutno:( i te pytania : jestes w ciązy? jak wasze starania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dlatego postanowilismynikomu nie mowic ze sie staramy, aby nie bylo presji i ciaglych pytan... tak nam latwiej, ale z drugiej strony nie moge sie dzielic z przyjaciolkami moimi obawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×