Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A ja i tak wiem, że przynajmniej u jednej, która czeka na @ będzie radość, bo @ nie przyjdzie :P W taką wróżkę się bawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sprawdzic bo może wczoraj w totka przynajmniej wygrałam :D zawsze jakies pocieszenie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna:D to mnie rozweselilas:D powiesz o ktora Ci chodzi???? ja wiem, ze to nie ja, nie z udawanej skromnosci:D albo, ze szefowa jestem:D ale wiem, ze ja @ bede miec dzisiaj po poludniu na bank:D co do tego nei mam zludzen:) ale ja tez mam kogos na mysli, oprocz juz tych testowanych:D ja mam na mysli 2 osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam powiem przyznam się wygrałam w totka i kupiłam banany :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bierzcie pod uwagę!!! ja mogę sie założyc o 30 kg bananów. Wiem że dostane, to się czuje! Agi Ty bierzesz wiesiolek? w totka nawet nie wygrałam, jak pech to pech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Ja też muszę muszę sprawdzić mój kupon totka! Ale w domu zostawiłam, to dopiero wieczorem... A jakbym wygrała to... Wybudowałabym dom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Hej dziewczyny, Odebrałam wczoraj bete - pozytywna ale jakos nie wiem czy się cieszyć, bo jakaś niska wyszła ta beta 37,08 i troche się martwię czy pzypadkiem nic się nie dzieje. Idę dziś do lekarza ciekawe co on powie. Pewnie będę musiała powtórzyć betę i zobaczyć jak wzrasta. Mimo to martwie się. Mój chłop cały rozpromieniony od wczoraj, już rodzicom swoim powiedział. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, ale jestem pełna obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka bralam wiesiolek od ostatniegio cyklu, do owulacji tak mniej wiecej:) teraz od dziasiaj bede tez brac:) j atez musze sprawdzic mojego totolotka;) jak wygramy to dokonczymy dom szybciej:) lamajra bedzoe dobrze:) nei powiem kogo mam na mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aga to ja dzisiaj kupuje wiesiolek i czekam na @ i zaraz polykam :) Lamajra jeszcze raz gratulacje :) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To przyznać się, która następna w kolejce? :D Ja się w miarę czuję, dalej się obijam. Dobrze, że mąż ma wolne w piątek to cała chatkę pieknie wysprząta :) Teraz z wielką nadzieją czekam na listonosza i paczuszke z lekami, ale pewnie będzie dopiero jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś stopka mi nie wychodzi hmmm... link cos mi nie wchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Sylwinek musiałam :D:D:D:D:D:P Ide do sklepu i tez bede robic:D juz ryba sie rozmraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba po japońsku 1kg płatów rybnych 1szklanka mąki 1 jajko z tych składników zrobić ciasto naleśnikowe 1 szklanka wody 1 łyżeczka Vegety 2 cebule 1 słoik ogórków konserwowych } wszystko kroimy w kostkę 1 mały słoik papryki konserwowej Zalewa 2 szklanki wody 0,5 szklanki oleju przecier pomidorowy 4 łyżki keczupu 4 łyżki cukru 4 łyżki octu sól do smaku Wykonanie Rybę pokroić posypać vegetą otoczyć w cieście i usmażyć na gorącym oleju i układać warstwami ryby na to cebula ogórki i papryka aż do skończenia składników. Teraz zalewa wodę zagotować dodać wszystkie składniki i gotować 3 minuty.Zalać gorącą zalewą zimne ryby i odstawić na 24 godz Smacznego !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy dalej delektujecie się bananami :D Ja zupelnie na nie ochoty nie mam... za to mandarynki, kiwi i jabłka pożeram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa ja też nie jem już bananów tylko tak w żartach napisałam wczoraj pożerałam pomarańcze ale świetna stopka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam na treningu :D jakie nudy,...... boszzz ale godzine prace w plecy:P chyba zrobie te rybe ale ja nei wiem czy kupie pange, jak jest panga po angielsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×