Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzień dobry śpiochy :D Pyszna kawka czeka na Was :) Cześć Maju :) Jak fajnie, że do nas dołączyłas :) Może to jakiś dobry znak bo staram się o Majeczkę :) Co do Twojej ciąży to myśl pozytywnie a bedzie dobrze :) Trzymam kciuki żeby było :) Sylwinek ja nie bede robic wcześniej testu, posłucham Ciebie i bede grzecznie czekac do 6 grudnia :) Mam nadzieję że Mikołaj przyniesie mi II kreseczki :P Ale możemy się związać do konca grudnia :P Bo ty masz duuuuzo bananów :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam... Ech weekend był ciężki. W sobotę przyszła mega @, musiałam być na uczelni, w niedzielę też. Pierwszy raz w życiu miałam tak krótki cykl: 24 dni. Ale widocznie tak miało być :) Z drugiej strony wygodne miejsce dla fasolki musiało się przygotować :) Teraz już czuję się ok i zrozumiałam co to znaczy siła psychiki i wyobrażanie sobie rzeczy, których nie ma. Dlatego spokojnie rozpoczynamy 2 cykl staranek :) Pozdrawiam baaardzo serdecznie i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła u żadnej staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlaśnie zrobiłam teścik i pojawiła się druga kreseczka, choć bardzo blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dzięki i cieszę się że się nie załamałas :o Szkoda, że ta @ przyszła do Ciebie, no ale uda się następnym razem! Nie ma co się nakręcac bo nigdy nic nie wiadomo :o ale uda nam się wszystkim, zobaczycie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Polusia 🌻 Gratulacje 🌻 Grażka ciekawe co na to Twój mąż na te związanie powie bo wszystko razem będziemy musieli robić jak będziecie bara bara to ja koło Was usiądę ale cicho będe siedzieć obiecuję:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy to będę mieć szeroko otwarte :P a w sobotę byłam na zakupach w Poznaniu w Auchanie i była ryba panga w promocji i mój mądry mężulek kupił 20 ka bo mówi że na święta już będzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Madzia jak zobaczyła żywego karpia to kazała mi go łapać :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka zrobiłaś mi smaka na rybkę :p A kawki z wami niestety nie wypiję, bo sam zapach mnie drażni :( Ale mogę herbatkę z ciasteczkiem :p Nie wiem jak ja dzisiaj wieczorem w pracy wytrzymam z tymi zapachami - pracuję w KFC,a w koło pełno innych knajpek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek a gdzie schowasz 20 kg pangi? bo ja mam troche miejsca w zamrazalce to mozesz mi dac na przechowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mojej teściowej się zmieściły rybki ale jak chcesz to Ci podrzucę jeden karton ryb tylko jak będzie lecieć karton to się schyl bo limo Ci zrobię pod okiem :P:D:D:D:D:D ja zapraszam w środę na rybę po japońsku bo będę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś ma ochotę na pierogi jeśli tak to zapraszam a wczoraj robiłam filety z kurczaka w zalewie octowej ale trzeba poczekać bo są dobre po 2 dniach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) ale jestem rozczarowana:D wy @@@@@ ani me ani be ani kukuryku i czesc:) wredoty:D jak mozecie sie z rana z szefowa nei przywitac:) a gdzie moja kawka.....:) Polusia:) 🌻 gratulacje;) Maja witaj wsrod nas:) ja caly weekend mialam na wariackich papierach...probowalam zrobic zakupy, mialam gosci, ciezarna zone naszego swiadka, zamiast lapac fluidy ciazowe to ja emanowalam zazdroscia al enei pokazywalam tego, tylko moj maz kochany to zauwazyl( on bedzie chrzestnym) i mnei pocieszyl, moze teraz zacznie sie bardziej starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szefowa :D:D:D:D:D Kawkę Ci zrobiłam :D Nie martw się, Wy też bedziecie miec dzidzie. Ja też z zazdrościa patrze na duze brzuszki :P ale to chyba normalne jak się bardzo chce zajsc w ciąże. Ja chyba mam goraczkę :o jeszcze tego brakuje żebym chora była :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie pocieszy, dopoki nie bede w ciazy:) ale @ mam w srode:) i od tego zaczac trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia wolne dzis masz:)??? kawka na stole:) ja w pracy:/ porazkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 16:30 albo 17:30....mam w planach wyjsc wczesniej dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×