Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

My tak samo, jak Ty Dorka nikomu nic nie mowimy, bo potem pytania i presja wieksza. Chodz i tak wiem z emoi rodzice maja wielka nadzieje ze w najblizszym czasie bede w ciazy. Zeby nie liczyli ze bede w ciazy w tym roku, jak wczoraj do PL dzwonilam i z mama rozmawialam to powiedzialam ze mam problemy z moim @ jest krotki i skapy, wiec 29 ma lekarza, przynajmniej nadziei nie bedzie miala ze bede w ciazy na swieta.... Ale brakuje mi pogadac z mama i z przyjaciolmi o tym co przezywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamie to na pewno nic nie powiem, bo przeciez bardziej by przezywala niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie razniej i z Wami dziewczyny.... Oj, mama gdyby wiedziala ze sie staram a mi nie idzie to by sie przejela, sama miala problemy, wiec wyobrazam sobie, poki w ciazy nie bede (w koncu chyba byc musze kiedys :) ) to nie wspominam tego tematu i bede udawac ze dzieci narazie nie chce i tyle....choc ciezko bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za radą Grażynki właśnie zrobiłam test. Jest pozytywny!!!!!!!!!!!!!!! POZYTYWNY! DWIE KRESECZKI! Boże, jak ja się popłakałam!!! Druga kreseczka wyszła od razu, jest bledsza, ale dobrze ją widać :) Poszłam do łazienki zaraz jak M wyszedł do pracy, ale byłam przekonana, że nie wyjdzie nic, bo przecież @przyszła, a tu taka niespodzianka!!!! Łezki mi się jeszcze leją, jestem taka szczęśliwa! To jednak nie była tylko moja wyobraźnia, tylko prawdziwe przeczucia:) Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie dobre słowa. Ostatnio umówiłam się do gina, żeby sprawdzić, czy wszystko u mnie ok, idę za tydzień, ale już po to żeby mógł potwierdzić fasolkę:) Od dnia ostatniej @ to teraz jest 4 tydz, więc za tydzień powinien zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna 🌻Gratulacje🌻 jednak jesteśmy dobrymi wróżkami :D:D wstawać śpiochy pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kawka na stole i pączek z budyniem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra gratulacje 🌻👄 jednak pierwszy test się pomylił :)Cieszę się że sie udało :) Kruszyna fajnie, że się udało :) Dobrze, że zrobiłaś test, ja też bym zrobiła na Twoim miejscu :) Gratulacje kochana :) 🌻👄 ja chyba zaczynam byc chora, boli mnie głowa, jest mi słabo i niedobrze :o teraz nie wiem czy moge wziac jakąś tablete bo test za kilka dni robie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, Apap chyba nie zaszkodzi :) A choroba podobno na początku ciąży często się zdarza, także trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamjra 🌻gratulacje🌻 Grażka ja wiem co Ci jest jednego jestem pewna to na 100% nie jest choroba :D:D a koleżanki to już nie widzisz :(:(:( Kruszyna a Ty jak się czujesz :) GaGa proszę Cię odezwij się bo zaczynamy się martwić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
dzieki dziewczyny już mi upuscili troche krwi i popołudniu się okaże kurcze, mam nadzieję, że się potwierdzi, bo będzie mi smutno jak nie wyjdzie. Boli mnie brzuch, ale @ się nie pojawia jakby co, wiec miejmy nadzieje, ze sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, wielkie gratulacje! Nawet nie potrafie sobie wyobrazic Twojego szczescia! Ja mam ten sam problem, coroba mnie jakas bierze, a co siegne po lekarstwo, to ze w ciazy nie mozna... Nie to zebym byla, chyba, ale @ jeszcze nie nadszedl, wiec wole nie ryzykowac. Ja dzis znow na kursie caly dzien, wiec dolacze sie wieczorkiem! Bede miala co poczytac :) mielgo dzionka i kawkowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja nie chce kawki a herbatę z cytryną, zrobisz mi? Na objawy ciąży jest za wczesnie ale dzisiaj się przeraziłam jak wstałam :o tak mnie boli głowa że zaraz zwariuje :o ale juz mi nie jest niedobrze bo zjadłam sniadanie a własciwie się zmusiłam do zjedzenia śniadania :o Lamajra bedzie dobrze :) Dzisiaj masz wynik bety? Jak tak to od razu nam napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja mialam przeczucie, napisalam notke, ze to zagniezdzenie, ale ja usunelam:) a pozniej cos tam napisalam, ze to moze ciaza, ale inni pisali, ze to tabletki:) hehe bardzo sie ciesze tak czy inaczej:) ja juz chce urlop..moj maz ma problemy z plecami, musimy isc w Polsce do lekarza;/ swietnie:) jest po prostu przepracowany...biedulek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, czuję się dobrze, cały czas czuję jajniki, tak na zmianę jeden i drugi, ale teraz to już wiem dlaczego :) Aga - Czytałam trochę że jak jest zagnieżdżenie to można plamić, ale ja mocno krwawiłam, dlatego mi się wydawało że tym razem się nie udało. Jak widać każda może mieć inaczej :) A jutro idę na betkę, chcę wiedzieć kiedy nam się udało wstrzelić:) Jak mawia mój mąż, małe wojowniki muszą dotrzeć do celu :) A ja tego wszystkim pragnącym dziecka serdecznie życzę :) Uciekam do pracy, wielgachne buziole dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna gratuluje :) Dziewczyny normalnie ledwo żyję dzisiaj. Wczoraj wróciłam po pracy tak zmęczona, że od razu usnęłam. No i nie wiem czy nie poprosić mojej pani doktor o zwolnienie - strasznie mnie wczoraj bolał brzuszek - 8 godzin stania za kasą plus zamknięcie restauracji (czyli sprzątnie). Jeszcze rano mnie pobolewał :( No nic dzisiaj zadzwonię, żeby się umówić :) Już wam nie będę dzisiaj marudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) Grażka paracetamol weź jest najbezpieczniejszy.... gratuluję kruszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koelzanki teraz musza sie wypisac z tabelki staraczek i dopisac do zaciazonych:) fajnie, ze sie zapelnia po woli, ale jednak:) co nie>>??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja to chyba czytać nie umiem ja przeczytałam że musisz się wypisać z tabelki staraczek do tabelki zaciążonych :):) teraz doczytałam dobrze że koleżanki muszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka wróciła cała i zdrowa :D:D może Ty droga koleżanko masz małą fasolkę w brzuszku i przez to się źle czujesz co:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie :( Jakoś tak mi to na grypę wygląda :o w sobotę myłam auto w samej bluzie - też mądra jestem :o no ale wygrzeje się i bedzie dobrze :) A jak bedzie fasolka to się nie obraze :P:D szefowa ma racje, mozecie sie przepisac do tabelki zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Podczytuje Was, ale ostatnio weny do pisania nie miałam :( Gratuluje zaciążonym 🌻 Co do tabelki na dole to ja się chyba nigdy nie przepisze :( Dalej mam plamienia, a czasami dużo przybrudzonej krwi ze śluzem, np. po wysiłku tak jak wczoraj droga do lekarza i spowrotem. A moja pierwsza wizyta w tym temacie śmiechu warta.... Pan Dr zmierzył cisnienie, zapytał czy zażywam folik, która to ciąża. Na pytanie o moje plamienia odpowiedział, że organizm czyści macice i przygotowuje się na dzidziusia. Nic z tym sie tu nie robi, rzadnego leku, taka profilaktyka. Jak o USG zapytałam, to powiedział, że nie ma wskazań na tak wczesne USG, a pozatym zajmuje sie tymi sprawami midwife.... jeśli coś zaczeło by sie dziac, zwiekszenie krwawienia, mam jechac do szpitala :( Kuźwa jaka rozczarowana wyszłam z tego gabinetu... Nawet siusiu mi nie kazał zrobić, żeby sprawdzić czy aby napewno w ciąży jestem... Doszłam do wniosku, ze pewnie dlatego, że nie jestem pierworódką ;) Ale byłam troche zapobiegawcza i zadzwoniłam do mojego gina w Polsce. Przepisał mi duphaston i luteine. Moja mama była po recepte i powiedzial jej praktycznie to samo co tutaj lekarz, odnosnie plamienia.... Oby to tylko to oznaczało. Teraz codziennie będe mysleć o fasolce, czy dobrze się rozwija i czy bije jej serduszko.... aż do USG koło 12 tc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż nic nie wie jeszcze, jest w pracy, a przez telefon nie chce mu mówić :) Ale spodziewam się okrzyku radości hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa o nic się nie martw, bedzie dobrze, musi byc! Staraj się dużo odpoczywac. Może jednak lekarz ma rację, zobacz nasza Kruszyna też miała plamienia i to mocne i dzisiaj dwie piękne kreski :) Tak widocznie sie dzieje:) Ja mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Kruszyna to my jako pierwsze dowiedziałyśmy się o II kreskach :D SUPER!!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUSZYNA- GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![👄👄👄 GAGA- kochan leniuchuj na całego i zero stresu zobaczysz że wszystko będzie ok 👄 SYLWINKA- no ja to ostatnio mandarynki kilogramami wcinam :)👄 GRAŻKA- a nie mow hop :p bo to własnie może przez dzidzię ci niedobrze :)👄 ja jeszcze mam @ choc juz się nie mogę doczekać kiedy się skończy aby uruchomić staranka :o Jakos nie wiem czemu ale bardzo bym chciala aby mi sie w grudniu udało :o dzisiaj jadę na przyjecie niespodziankę ( okazało sie że kumpela ma bliźniaki a nie 1 dzidzię i jej mąż robi inprezkę niespodziankę dla niej ) cieszę się że sa szczęsliwi bo długo na dzidzie czekali choć boję się że jak zobaczę jej brzucho to łezka się w oku zakręcie :o 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×