Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

jak mi się uda to też ucieknę ;) właśnie zrobiłam jeszcze jeden test...2 GRUBE krech jak wół..... :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policzyłam sobie że tamtą ciążę straciłam w 42 dniu... dziś u mnie jest 33 dzień...Boże, ale się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia nie martw się na zapas, bedzie dobrze. Moja kuzynka też poroniła w 5 tyg, i zaszła w ciąże i urodziła chłopczyka 4 kg, który teraz ma 3 latka i jest przesłodki :) Rozumiem Cię ale teraz spokój jest najlepszy dla Ciebie :) ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka-80
czesc dziewczyny, Nie wytrzymalam,zrobilam rano test - oczywiscie jedna wielka krecha i nic wiecej!mija dzis 40 dzien i @brak,nadzieja juz byla bo brzusio tak dziwnie pobolewa,sluz bialawy,czuje wokol siebie jakies dziwne zapachy jakbym miala wrazliwy nosek i co najdziwniejsze w sobote upilam tylko luk piwa i ...nie chcialam,a to juz jest cud bo piwko uwielvbiam!Noale nic z tego,teraz czekam na @a po odrazu kupuje testy owulacyjne i ostro z mezulkiem do dziela:)Przeczytalam ze najwieksze szanse sie ma jak kocha sie co 2,3 dzien.hmn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka-80
Czytam teraz ksiazke "wojny plemnikow"robina bakera,swietna,polecam wam,i przypomnial mi sie tekst ktory kiedys slyszalam podczas wywiadu z jakims znanym ginekologiem,ze okres to sa krwawe łzy zawiedzionej macicy ze nie jest w ciazy,heh dobre co?wracam do pracy,eh ak ja nienawidze poniedzialkow a i Polusia wielkie gratulacje dla Ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak my płaczemy że brak ciąży to macica w tyle nie zostaje tylko też płacze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Grażka będziesz na gg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak z Wami jest jak ja wrócę to Wy uciekacie aż taka straszna jestem :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja w tamtym misiącu kupiłam dwa testy i mam jeszcze jeden :D Boli mnie podbrzusze ciągle i juz zaczynają troche bolec cycki, wiec @ chyba przyjdzie :o dzisiaj jedziemy na basen wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jadę z Tobą na basen muszę Cię pilnować żebyś nie zrobiła tych testów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i nie mów że przyjdzie@ bo może inaczej być a podbrzusze i cycki bolą jak jest się w ciąży i na @ więc wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mocno trzymam kciuki za każdą z Was! Moja @ się spóźnia prawie tydzień. Idę dziś na badanie krwi bo jakoś test coś tam łapie, ale tak niewyraźnie, że nie chce mi się wierzyć i.....jak będę miała wyniki to dam znać, czy dołączam do grona Dzidziusiów 'lato 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABOLKI KOCHANE :) Ale napisałyscie :o więc ja się witam i zmykam was czytać :) bo trochę sie tego uzbierało ja mam jeszcze @ ale po tem to iskry się posypią jak będę działać mam tylko nadzieję ze wyrka nie zjaram :p LOLA- Ja już GRATULOWAŁAM ale jeszcze Bardzo się cieszę ż II kreseczek i wszystkiego naj, naj dla Ciebie i Perełki pod serduszkiem 👄 uciekma nadrabiac zaległosci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey you... ja wpadam i zaraz wypadam z domku, wiec zycze wszytkim dnia milego... Grazynak plywania mokrego :) Agus i tak jestes dzielna ze nie bylo po Tobie zazdrosci widac, ja to chyba bym sie rozryczala w takiej sytuacji, tak bardzo chce miec dzidzie, wiec jak widze kobiety w ciazy to mi sie lzy same naplywaja :( Sylwinka dla mnie tez ryba po japonsku...prosze :) Trzymac sie mi dziewczyny...moj @ zakonczony :) Za 4-5 dni bierzemy sie do roboty, choc jakos nie wierze ze sie uda, bardziej zyje wizyta u gin pod koniec grudnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,ja wlasnie obiadek zrobilam i majac chwile zajrzalam tu.Nie moge sie doczekac 8.12 gdy zobacze na usg potwierdzenie mej ciazy i co najwazniejsze bicie serduszka mej pociechy kochanej.Cos czuje,ze ten tydzien bedzie mi sie ciagnal strasznie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dla Ciebie wszystko rybka będzie na pewno i dla szefowej też bo jeszcze mnie wyrzuci z pracy :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, proszę was o radę... Pisałam że dostałam @ w sobotę, 25dc, na początku plamienie niewielkie, a potem krwawienie. A dziś już nic nie ma. Nie rozumiem z tego nic. To była @ czy nie? Mam zrobić test mimo wszystko, czy nie? Już się pogubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka będzie dobrze! Mojego kuzyna dziewczyna ( Angielka zresztą) dowiedziała się, że dzidziuś w ogóle się nie rozwijał od 1 tygodnia, ale była już wtedy w 11 tygodniu! Organizm nadal reagował jakby była w ciąży. Dopiero jak byli w Polsce na wakacjach dostała krwawienia, pojechali do szpitala i niestety :( Ale tam robią USG dopiero w 12 tygodniu podobno... Teraz nie mam za bardzo możliwości kontaktu z kuzynem, więc nie wiem co i jak. Dziewczyny zmykam do pracy :( Choć wolałabym się położyć i zdrzemnąć - normalnie nie mam siły totalnie. I cały dzień mi się kręci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że bez tabletek mój okres trwał 7 dni i był zawsze obfity przez 4 dni. A cykle miały mniej więcej 32-37 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna może @ miałaś taką krótką po odstawieniu tabletek, albo jestes w ciązy. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła test, najwyzej wyjdzie negatywny a bedziesz wiedziała na czym stoisz. Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, co taka cisza jka jestem w pracy:( za duzo nei pogadam wiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUSZYNA- to najprawdopodobniej po tabletkach :) LOLCIA- apeluje mówimy NIE czarnym myślą i cieszymy sie IIkrechami 👄❤️👄 GRAZKA👄 SYLWINKA👄 AGI26👄 ASKA OSA👄 KOTECZEK👄 DORA👄 GAGA👄 I cała reszta staraczek 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA- :D mandarynkowy 👄 hihii bo wcinam mandarynki nie mam niestety bananów bo bym przesłała ci bananowy :D znajac twoje ostatnie zamiłowanie do Bananków;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla dzięki za calusa 👄 Koteczek skąd takie mysli :( Kochana nie opuszczaj nas bo musimy sie wspierać i kiedys nam się uda zajsc w ciąże. Ja też mam dzisiaj zły dzień, jakos czuuje ze nic z tego w tym miesiącu :( ale Ty nas nie opuszczaj bo my to już jesteśmy jak jedna wielka rodzina :) Nooo głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×