Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

u nas starania tez ida pełną parą i musze powiedzieć że mąż się w tym miesiącu bardziej stara :) bardzo to miłe bo widze jak bardzo i ona chce dzidzie:) po naszym triki taki (:) )mój mąz do mnie no to teraz nogi do góry i szukajcie drogi :) szok tym bardziej ze ja mu takich rzeczy nie mowiłam :) za tak sie robi :)milusio i mam nadz ze bedzie milusi prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mój lepszy dzisiaj mi powiedział żeby chłopaki nie wypłynęły na zewnątrz tylko do środka to mam na rękach chodzić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... wczoraj robiłam test. Wiadomo wyszedł negatywny:( A miałam robić tak jak Graża 6 grudnia wrrrrr. Zrobie jeszcze raz może jednak się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie dawałam nóg do góry ale jak teraz się nie uda to bede podnosic :P Sylwinek już się związałam :D gdzie reszta? dzis kawusi już nie piją z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mi powiedział, że nie ma leniuchowania dzisiaj i idziemy na spacerek. Nawet lepiej bo pies się wybiega :D Jordan mogłaś poczekac :( Ja narazie nie robię choc mnie kusi ale Sylwinek mi ręce związała :) Powtórz test w mikołaja jak nie dostaniesz@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i same widzicie jak jest wcześniej robicie i nie wychodzi i jesteście zmartwione i po co to najlepiej poczekać i zrobić w dniu spodziewanej miesiączki o ile nie przyjdzie czy nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwinek to ja Ciebie posłucham tylko pożycz mi Twojej cierpliwości :D Ja zmykam na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tacje ja w tamtym miesiącu robiłam pare testow przez spodziewaną @ a po dniu spodziewanej zaczeła sie pojawiac ta druga kreska (niestety była i nie ma) ale wiem co to znaczy czekać , moze jeszcze jednen dzien , potem ze w sobote , a potem i tak robiłam wczesniej.Mam nadz ze w tym mc poprostu nie bede miała czasu na myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwonka a tej cierpliwości to mi dożylnie chyba musisz zapodać :) bo bardzo by mi sie przydała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam z Madzią w ciąży to nie robiłam testów tylko poszłam do lekarza wtedy byłam już w 7 tyg daje wszystkim swoją cierpliwość........................................................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D cieszę się że Cię widzę jak się czujesz :) GaGa odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinek ogólnie to dół brzucha mnie wczoraj mocno bolał ale to normalne ponoć, i piersi mocno bolą... ale to też dobry znak :):):) mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jakiej tabelki? Ja dopiero niedawno wstałam :p Ale ostatnio bym ciaglę spała. Rano mnie troszkę brzuszek pobolał, a teraz cisza. No i @ nadal nie ma. Widzę, że wy tu kawkę popijacie :p Ja na kawkę nie mogę patrzeć jakoś ostatnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) do tej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 Polusia86.............29.11..................4.......Kraków.........22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, hey dziewczeta :) :) Sylwinka dostaje ode mnie pochwale za cierpliwosc, brac przyklad prosze :) :) Sylwinka racje masz lepiej zaczekac, wczesniejszy test i tak prawdy moze nie powiedziec a potem tylko rozczarowanie i mnostwo mysli, ze moze jednak test klamal i takie tam.... Ja z mezem wczoraj zabalowalam :) Bylismy na urodzinowej kolacji i szampan....i teraz glowa troche boli :) Ale milo bylo... :) Moja @ juz sie skonczyla, wiec za kilka dni zaczynamy dzialac na maxa... :) :) Lubie ten przytulankowy okres jest the best :) Ciekawe jak Dorka, oby temp sie trzymala i nie spadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a ja Tobie dam medal za cierpliwość bo zawsze czekasz cierpliwie :) a nie mówiłam żebyś za dużo nie piła bo potem się głowa kiwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka ino mi zrobisz test przed 6 grudnia to będziesz przywiązana do mnie do końca roku :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja dzis tylko na chwile... Temp nadal sie trzyma, jajniki kuja na przemian, ale nie caly czas... Okresu brak - termiin ze dwa dni temu... ale nie nastawiam sie, raczej sie boje ze cos jest nie tak... Jak bede w Polsce, to szczegolowe badania robie! Mam nadzieje ze wszystko OK> Testu nie robie, chyba ze @ nie przyjdzie w przyszlym tyg... Trzymajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dziś 29dc, od wczoraj delikatne plamienie :(, dziś już troszkę większe :( Wczoraj temp 36,85 a dziś 37. Mam już dosyć :( niech sobie spada ta tempka w dół, a @ niech się rozkręca. Nie mam już nadzieji, niby się w tym cyklu nie nastawiałam, żeby potem mniej bolało rozczarowanie. Ale niestety nie umiem przyjąć tej porażki bez emocji. Wczoraj byłam już rozdrażniona, a dziś popłakałam się. Na szczęście mąż mnie bardzo wspiera. No cóż czekam, aż @ przyjdzie w pełni i rozpoczynam 4 cykl starań. Tym razem z wiesiołkiem i nowym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Ja na chwile dzisiaj mamy gosci zExeter:) Nasz swiadek z zona:) Zona w ciazy- 6 miesiac;/ znaczy ja sie ciesze\":) ale w srodku rozpacz:) Moj maz to widzi, ale postara sie cos na to poradzic mialam odpoczac, a tu zakupy, obiady, ide piec ciasto:) bede jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 Polusia86.............29.11..................4.......Kra ków.........22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×