Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

huuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! tak sie czailam :) no i sie udalo! Jeszcze tylko musze zaciazyc w tym tyg i plan na tydzien wykonany :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co teraz nikt nie chce juz pisac, bo jak na razie nie ma szans na poczatek nowej stronki? Oj cos nie moge dzis w pracy wysiedziec. Jakas rozmarzona jestem! A co tam u AGI? Ktos ma jakies przecieki? Pewnie nic do nas nie pisze, bo starankami jest zajeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane :) widze ze humorki dopisuja a to najwazniejsze :) Grazka sluchaj sie Sylwonki wiesz ze dobra z niej wrozka :) Poczekaj sobie jeszcze z jeden dzien i testuj i sie nic nie boj.... Dorka niech luby zbiera sily na Twa owulke a teraz niech sobie jeszcze szaleje na boisku :) bo potem bedzie szalal w sypialnii.. :) Ide jakies sniadanko przekasic teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oszczedzam ukochanego jak na razie, ale mu nie przepuszcze w weekend :) sam jeszcze nie wie biedak co go czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj strasznie jajnik kłuje, wczoraj ten śluz płodny, dzisiaj sprawdzę wieczorem bo wczoraj przytulaki były - czyżby zwiastuny opóźnionej owu...? :) A do lekarza wezmę mój wykres, może mi coś mądrego powie pan doktor :) Dorka - w takim razie weekend będziesz miała baardzo udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to sie nie obijaj i dzis tez atakuj :) No mam nadzieje ze weekend bedzie dosc produktywny... tak sie nastawiam wiec pewnie nic z tego nie wyjdzie bo gdzies bedziemy musieli isc albo jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotowa to zawsze jestem :) gorzej z tym moim chlopem, zawsze zalatany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak mogłaś zabrać mi stronę 😭 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D widzisz Grażka powiedziałam że Asia jest w ciąży i co miałam rację tak więc Ty na pewno jesteś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, tak to jest jak odchodzisz od kompa! Chwila nieuwagi i prosze! Z tego co zaobserwowalam to Sylwinka dobrze wrozy, no wiec kiedy na mnie kolej? bo nie wiem czy mam sie tak strasznie starac w ten weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu test zrobie w piątek jak nie dostane @. Dziś mam 32 dc więc jeszcze mogę dostac. Zastanawiam się czy to spóźnienie może czasem nie jest przez wiesiołek :O Ja nie mam żadnych objawów ciąży, nic, zero. Nawet spać mi się nie chce. Dorka a Ty w weekend nigdzie nie wychodz tylko do roboty :) Kruszyna Ty masz na pewno dni płodne :D teraz Ci się uda, trzymam kciuki :) Sylwinka a Ty jeszcze jesz te banany dobra moja wróżko?:D:D:D Ja Tobie też wróże dzidzie :) Do Ciebie też ta wredna @ ma nie przychodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - Dzięki :) Wiesz, Sylwinka to tak nas tutaj rozśmiesza, podtrzymuje na duchu, ale za to my za nią z całych sił kciuki trzymamy nie? :) I ani się obejrzymy a będziemy już o objawach ciążowych rozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Sylwinka to taka cicha woda, odwraca wszystkich uwage i nas zaskoczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, ojawow sie nie dopatruj bo do kazdej przychodza w innym czasie, czasami pierwsze dopiero w 7-8 tyg. Mi sie bardzo spac chcialo ale bylam po 24 godzinnej jezdzie samochodem, zmiana klimatu, bo jak wyjezdzalam z UK bylo +14stopni a jak do PL wjechalam to -5, a potem z kazdym dniem zimniej.... Z tego co zauwazylam to nie bylam nerwowa tak jak zawsze przed @, taka lagodna i spokojna bylam, zauwazylam tez delikatne zabrazowienie sutkow, tak wokol, wiec mialam swoje podejrzenia :) Ale to wszystko to po dniu spodziewanej @... Kazda z nas jest ina i kazda ma inaczej, ja trzymam za Ciebie Grazka kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asia 👄 :) Ja też trzymam kciuki za Was staraczki:) Asiu a jak Ty się teraz czujesz? Mam nadzieję że ból brzucha już ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha woda brzegi rwie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja to wolę z zaskoczenia :):) Asiu a o mnie zapomniałaś 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, nie ma zadnego zaskoczenia! Jak na spowiedzi prosze pisac, kiedy ma byc owu kiedy @ (niby) ma przyjsc, bo wiemy ze nie przyjdzie!no i kedy M w domu bedzie abys mogla atak przeprowadzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja się teraz naczytałam trochę na necie, jak to jest z cyklami i temperaturą po odstawieniu tabletek. Pierwsze cykle mogą być totalnie rozchwiane - tak jest u mnie. I podobno objawy płodności świaczą o tym, że w każdym momencie może owulacja nastąpić :) Dlatego baardzo często się przytulam, nigdy nie wiadomo :) Chociaż M chciałby w owu trafić bo mu się synek marzy :) A dla mnie to obojętne, byle by wszystko dobrze było :) Jak się @ nie pojawi do 16.01 to zrobię test, bez względu na temperaturę. Podobno różnie to z tym jest. A ja PTC mam zazwyczaj niską bo między 36.0 a 36.5, więc 36.7 już może o ciąży świadczyć :) Póki co 26dc i dziś 27dc mam płodny śluz :P Ale się podbudowałam normalnie szok :P M zamówił mi testy ciążowe na allegro, całe 10 sztuk, wczoraj przyszły, zapas mam hehe :) Mogę się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, po co ci taki zapas :) zaraz zaskoczysz jak sa regularne przytulanka. Ja po odstawieniu tabl mialam wszystko bardzo nieregularne z rozpiatoscia od 25 do 39 dni! meczylo mnie to bo nie moglismy wcelowac wiec lekarz zapisal mi jakies tabl na wyrownanie wszystkiego. Jak Sylwinek radzi na synka wcinaj duzo bananow :) Moze zamiast tylu testow ciazowych powinnas sprobowac te testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za kazda z Was trzymam kciuki, ale wszytko idzie wg tabelki, wiem kiedy ktora ma miec @ i wtedy wysylam wzzmozona ilosc fluidkow, dlatego teraz czas na Grazke :) Oh, nawet nie wiecie jak bardzo bym chciala zebyscie zaciazyly, BARDZO, BARDZO BARDZO, BARDZO, BARDZO, BARDZO.... Czuje sie dobrze, brzuszek czasami pobolewa ale po bokach, a moj doktor mowil ze to spokoi i tak bedzie, niebezpieczny jest bol podbrzusza na srodku zlokalizowany, jak mialam w weekend, ale przelezala i luteina i przeszlo i oby juz ne powrocilo. Luteiny juz drugi dzien nie biore i oby takze potrzeby nie bylo. Teraz mysle o moim malenstwie by bylo zdrowe i o Was dziewczyny, bo teraz czas na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mówię bo Kruszyna już za mnie powiedziała :D:D:D:D:D:D:D:D więc tak powinnam dostać 13 stycznia chociaż nie wiadomo bo mam nieregularne a dni płodne to nie wiem czy miałam bo mnie jajniki nie bolały ani śluzu nie miałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Stronka się szykuje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - testy owu bardzo chętnie, ale jak mam tak wszystko rozregulowane to musiałabym ze 25 dni w cyklu testować i kryzys finansowy bym chyba na męża sprowadziła :) Poczekam do wizyty i doktorka, może luteine zapisze albo duphaston. 2 lata temu miałam przerwę w tabletkach na 3 miesiące i bez duphastonu nie było @, a potem od razu ciąża była (utracona niestety). Ale teraz @ jest, rozregulowana, ale jest, czyli coś tam we mnie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwika ja w tym cyklu gdy zaszlam tez sluzu nie mialam :) A jajnik mnie bolal ale testy pokazaly pozniej owulke niz ten bol. Najwazniejsze to sie czesto przytulac dziewczyny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×