Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a swoim mężom zaśpiewajcie tak a teraz chodź tu do mnie ściągaj szybko spodnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna :P:P:P:P:P hehehe jak ktoś nas poczyta to powie, że dzieci chcą mieć dzieci :P Tak walczymy o to kto pierwszy bedzie na nowej stronie :D:D:D:D:DZabawne to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ukochany raczej sie skupia na sciaganiu moich :) a jak ja sie za jego zabieram to juz ich dawno nie ma :):):):):):):):) No wlasnie to czeste przytulanie jest problemem, bo u nas nie ma tak regularnie, dlatego sa testy :) Wlasnie kupilam bilet do PL na poczatek lutego na kolejne badanie i akurat wychodzi w owu :( jak teraz sie nie uda, to znow miesiac przepada :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka znów śpiewasz? :D:D:D hopsa hopsa sa :D Dorka a nie mogłas biletu kupic na tydzien przed owulacja? Mam nadzieję, że miesiac Ci nie przepadnie bo już bedziesz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczycielka pyta dzieci: - Jaki jest największy przedmiot, który można wziąć do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek... Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa! - Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło? - Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- To, że przychodziłeś do mojej żony, gdy byłem w pracy, mogę ci wybaczyć. Ale za to, że pokazałeś jej, że można dwa razy to obiję ci gębę! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet odwiedza swojego kolegę I widzi dziwną maszynę, stojącą po środku jego salonu, pyta: - Co to jest? - To jest sex maszyna - odpowiada kolega. - A jak to działa? - pyta znów facet. - Po prostu wsadzasz w nią swego wacka wrzucasz ćwierć dolara i tyle - instruuje kolega. Więc facet chce od razu wypróbować maszynę, kolega się zgadza i mówi mu, że będzie w kuchni. Nagle kolega słyszy krzyki dobiegające z salonu, wbiega z powrotem i pyta się: - Co się stało, czy wrzuciłeś ćwierć dolara? - Nie - odpowiada facet - nie miałem ćwierć dolara, więc wrzuciłem dziesięć centów. - O, ale za dziesięć centów to tylko ostrzy ołówki - wyjaśnia kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna para postanowiła wyjść wieczorem. Przygotowując się do wyjścia sprawdzili gaz, wyłączyli światło, wyrzucili kota za drzwi itp. Kiedy przyjechała taksówka, kot wskoczył z powrotem do domu. Nie chcieli, aby kot został zamknięty w domu przez cały wieczór. Więc żona poszła do taksówki, mąż próbował wypędzić kota na dwór. Żona nie chcąc wyjawiać kierowcy, że dom będzie pusty powiedziała, że mąż poszedł na gorę, żeby powiedzieć mamie do widzenia. Kilka minut później mąż wraca, wsiadając do taksówki mówi: - Przepraszam, że trwało to tak długo, ale ta stara cholera schowała się pod stołem i musiałem szturchnąć ją wieszakiem, by wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kawały :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robotnik wykonuje swoją pracę w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tę samą pracę wykonuje w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień, a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego, gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wpada do domu, a tam żona z kochankiem w łóżku. Wzburzył się i wrzeszczy, wskazując na faceta: - A co on tu robi?! A żona z zachwytem: - Cuda, cuda! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona: - Kochanie co ty robisz?!! Mąż na to: - Nie chce ch*j stać, to nie będzie leżał na miękkim! :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpada facet do apteki i krzyczy: -Ludzie! Przepuście mnie bez kolejki! Tam człowiek leży i czeka! Ludzie poruszeni przepuścili, facet podbiega do okienka i krzyczy: -Dwie prezerwatywy proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracającego późnym wieczorem do domu męża wita żona z wałkiem. - Ty łajdaku, masz na twarzy szminkę! - To nie szminka, to krew. Potrącił mnie samochód. - No... masz szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie za bardzo moglam, bo musze znow zrobic badania krwi - poziom prolaktyny aby zobaczyc czy te pigulki dzialaja. Z nastepna wizyta w walentynkowy weekend :( no ale czego sie nie robi aby zafasolkowac :) mam nadzieje ze jak pojade teraz to gin mi powie ze juz nie musze przyjezdzac bo sie udalo :) o boze jakby bylo przecudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna czy Ty przypadkiem na forum erotycznym nie siedzisz teraz bo widziałam tam te kawały :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wraca nad ranem do domu. W drzwiach wita go żona: - Oj Ty mój biedaku... Znowu całonocne zebranie? - No... - Daj plaszcz... Masz szminkę na policzku... zaraz wytrzemy... pewnie znowu ta stara ksiegowa wycałowala cię w pracy - No... - Masz też szminkę na kołnierzyku... pewnie ktoś cię ubrudził w autobusie... nie przejmuj się - No... - Ściągaj te łachy i kładź się spać. Musisz odpocząć biedaku... - No... - Jesteś podrapany na plecach... Znowu wpadłeś na ten krzak przed domem - No.... - Stefan! Ty masz na sobie damskie majtki! No to teraz kombinuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×