Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka wiem, że żadne słowa Cię nie pocieszą bo to musi być dla matki wielka tragedia ale ja wierze że za niedługo będziesz znów czuć ruchy małej istotki którą bedziesz nosić pod sercem. A o tamtym Aniołku pamiętaj ale nie bądz smutna już bo masz cudną Madzie i super z Ciebie kobietka jak jesteś uśmiechnięta! Dorka to my też musimy isc totka wysłać :) Boli mnie bardzo brzuch, co chwilę latam sprawdzać czy nie przyszła ale nie ma tej małpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudne! Juz wszystko widac! Szczesciara!!! Ciesze sie ze wszystko jest super, tak trzymaj i nie dawaj sie tym wynikom! Wcinaj co karza i bedzie OK! Wzruszeni byliscie jak uslyszeliscie serduszko? Musi byc przecudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek napisz jak wizyta u lekarza dzisiaj. Mam nadzieję, że wszystko dobrze, trzymam kciuki i czekam aż wejdziesz na topik. Kasiu śliczne zdjęcie, super że dzidzia tak ładnie się rozwija :) Jak zobaczyłam zdjęcie to nie wiem czemu ale pomyślałam, że to chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka po naszych tancach ona juz nie przyjdzie! a boli, bo jak dzidzia jest to tez boli :) moja bratowa ciagle pobolewa podbrzusze jakby miala dostac @ a przeciez jest w 9 tyg! Kiedy zamierzasz robic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zrobic w środe, czyli jutro ale chyba poczekam do piątku bo ciągle myśle że jednak przyjdzie :O Straszne jest to czekanie ale jeszcze gorsze jest zobaczyć jedną kreske na teście więc musze uzbroic sie w cierliwość. Sylwinek powiedz, że jesteś ze mnie dumna bo zawsze testowałam przed @ i ciągle na mnie wtedy krzyczałaś:)Poszłam w Twoje ślady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty sobie mysl ze przyjdzie a ona i tak nie przyjdzie, bo juz ma zabronione :O) Podziwiam za wytrzymalosc. Musisz sie skupic na czyms i nie myslec, to czas szybciej zleci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka mi zimno ale mojego ulubionego rosplku nie dam rady zjesc, fasolka nie lubi miesa ani pochodnych :) Kasia t21 gratuluje, to musi byc cudnie tak uslyszec ze wszystko ok z dzidzia, odzywiaj sie teraz dobrze i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, niezle z Was kuchary dziewuszki :) Moze jak bede miala dzidzie i troszke wolnego czasu to tez sie zabiore :) To chyba calkiem niezly sposob na odstresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja włsnie zrociłam od fryziera z nowym kolorem i fryzurka mąż zadowolony i ja tez:) teraz robie karpatke bo jakas ochotka weszła na nia. :) jutro do ginekologa oj jak sie boje nie wiem co mi powie :( ale musze byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, koniecznie dawaj nam jutro znac! Wszystko bedzie dobrze! moze ci zapisza jakies tabl jak mi aby wszystko ulatwic, bo ja mialam straszne zamieszanie z @ i nie mialam owu... Na pewno bedzie dobrze! Przeslij zdjecie fryzurki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u gina :) Fasoleczka ma 23,4 mm :) A jak jej serducho bije! Aż mi się łezka zakręciła jak usłyszałam bicie serduszka :D:D:D:D Według daty OM 9 tydzień 4 dzień, a wg USG 9 tydzień 1 dzień :) Maleństwo ma już rączki i nóżki :D Normalnie nie mogę się nacieszyć tym, że wszystko jest w porządku :D Następne USG za 3 tygodnie :) Dzisiaj mi siostra opowiadała, że babcia mówiła jej, że jakieś tam ziółka ma dla narzeczonej mojego kuzyna, bo ona chce mieć już prawnuka, a on ma już 30 lat :P Hehe :P Moja siostra mówi, że się tylko z mamą popatrzyły po sobie :P Teraz mam problem - nie wiem jak powiedzieć mojemu tacie :/ Moja mama stwierdziła, że dopiero jak wszystko będzie oki to, żeby powiedzieć, ale nie wiem jak :/ Mój tata jest czasami dziwny :/ Może macie dziewczyny jakiś pomysł? I aktualizacja tabelki :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......12...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......10...............08.08.2009............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............5...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P............6...............(),(),09........... .....21...........???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam tą stronkę i widzę, że wy i rosołku i pietruszce :p Właśnie mi dzisiaj moja siostra mówiła, że na jakiś egzamin czyta o dawnych metodach zapobiegania i przerywania ciąży - i tam było, że pietruszkę stosowali :P A i jeszcze sok z cytrusów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobry dzień: otoż od poczatku na jednym jajniku znikł torbiel na drugim zmiejszył si e do 2,9 cm i nie bedzie operacji.... ciaza rozwija sie prawidłowo : 8 tygodni ma i 5 dni, serce bije... wymioty sa oznaka zdrowej ciazy tak powiedziala lekarka... duphaston mam skonczyc opakowanie i wycofujemy sie powoli z niego tzn zaczynamy zmiejszac dawke nie mam juz zakazu seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek jak się cieszę, że obejdzie się bez operacji :):):) Widzisz, nie ma po co się martwic na zapas :) A ciężarówki chyba się dzisiaj zgrały z wizytami u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie że wszystko dobrze z Waszymi dziećmi :) Grażka jestem dumna z Ciebie Ty moja siostro syjamska :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, no to pieknie! a tak sie martwilas :) bardzo sie ciesze! Grazka, mam nadzieje ze nie przyszla i nie przyjdzie! Wyczekuje conajmniej jakby to byla moja @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze wszystkie dzidzie zdrowe, oby tak dalej.... Dorka, ja tez o Grazce ie moge przestac myslec :) i sle fluidki... A nastepna to Sylwinke bede przezywac, a potem Dorka jestes w kolejce, kazda ma w innym dniu @, wiec fluidek wystarczy by odgonic.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ciesze sie ze wszystko ok...ja jak zwykle nie mam czasu nie bylo mnie kilka dni pojechalysmy z zuza do mojej mamy nas male wakacje....na dworze brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja strasznie trzymam za Grazke! no i za wszystkie dziewczyny oczywiscie! Za kazda po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu siostry syjamskie zawsze się razem i zajść też musimy razem:D:D a Dorka ja myślałam że Ty wyginasz śmiało ciało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciagle czekam, bo ukochany mial jakies spotkanie, ktore sie juz strasznie przedluza :( jak tak dalej pojdzie to powyginam sie dopiero jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja pierwsza :P dzisiaj wstawać śpiochy kawka c(_) herbatka c(_) na stole stoi i niczego się nie boi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna i jak wyginałaś śmiało ciało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wszystkim życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mam stronkę i nikomu jej nie oddam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem i melduję się na kawkę i sniadanie :) Wstać z łóżka dzisiaj nie mogłam, takie wygibasy były wczoraj że do dzisiaj mnie trzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×