Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No wiem ze masz racje! Tu wszystko pieknie jest jak nie ma zadnych problemow. Rozumiem Cie, ze chcialabys wiecej wiedziec i miec bardziej troskliwa opieke, wiec moze warto przejsc sie na jedna prywatna wizyte? Ja w sumie duzo porownuje do Polski, no i PL wypada zdecydowanie lepiej z jedna roznica, ze ja w Pl wszystko robie prywatnie i w sumie nie wiem za dobrze jaka jest panstwowa opieka. Raz bylam u panstwowego gin i niezle mi namieszala... Ale najwazniejsze abys sie nie denerwowala, bo tylko malenstwo sie stresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu idz na prywatną wizytę tak jak mówi Dorka i bedziesz spokojniejsza. Po co masz się denerwowac kilka tygodni. dowiesz się, że wszystko jest ok i spokojnie poczekasz na następne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie prywatnie do polskiego ginekologa, 1.30min drogi ode mnie ale blizej nie mam. Ja do niego pojde to bede w 8 tyg ciazy, bo sie zapisalam na 18stego stycznia. Jak mi powie ze wszytko ok, to juz sobie moge czekac i korzystac a ang sluzby zdrowia. Ja zawsze w PL dobrze trafialam i prywatnie i panstwowo. Ale wiadomo ze i w Pl mozna trafic na kiepskiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już uciekam będę później nie płaczcie za mną :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pa pa całusków 102 :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie opuszczaj nas :(:(:(:(:( No to super Asia, przekonasz sie ze wszystko super i bedziesz juz mogla sie spokojnie skupic na urzadzaniu pokoju dla maluszka :) A myslisz ze bedzie dziewczynka, czy chlopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia Dorka :) Nie mam apetytu, czasmi mnie bierze na cos ochota jak np barszcz czy ogorki kiszone. cere mam ladna, wlosy tez. Hmmm zobaczymy jak sie bedzie wszystko zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie ze jak ladna cera, ladne wlosy i ogolnie sie promienieje to bedzie chlopczyk :) w mojej rodzinie to sie sprawdzilo :) A masz jakies preference? wiem ze najwazniejsze, aby bylo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam preferencji, oby 9 miesiecy w brzuszku sie dobrze rozwijalo, a potem zdrowe uroszilo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie spokojnie sobie roslo a potem sekundy mu zajmnie wyskoczenie na ten swiat! wszystko bedzie cudownie! Ale masz fajnie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Dorka i jestem taka szczesliwa, a zarazem czuje sie tak strasznie odpowiedzialna za to malenstwo, ze chce dac mu wszystko... Zycze kazdej staraczce by szybko zobaczyla upragniony pozytywny test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo jeszcze nienarodzone, a juz dostaje tyle milosci! Ono to wie i dlatego bedzie sobie super roslo! wiec niech mama sobie tylko wypoczywa i niczym sie nie martwi. no i niech je to co malenstwo chce :) Ja juz nie moge sie doczekac takiego uczucia! to musi byc cos najcudowniejszego na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wkrótce bedziesz też się miała tak cudnie jak Asia :) Będziecie super mamusiami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest piekne uczucie, takie ie do opisani, a ja czuje sie tez teraz jak lwica troche, wszystko bym zrobila dla tego malenstwa i broila przed wszytkim... Grazka i Dorka zobaczycie ze zobaczycie bardzo, bardzo szybko pozytywny test, ja nie moglam w to uwierzyc ze moge zajsc i byc w ciazy, dopoki testu nie zobaczylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka, ty to za kilka dni bedziesz miala takie uczucie! Juz nie moge sie doczekac, jak to oglosisz na forum! tak sie cieszylam z Asi ciazy, ze az chlopalowi powiedzialam, a on nie za bardzo wiedzial co i jak, dopiero musialam tlumaczyc ze to z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D:D:D:D:D:D:D:D ostatnio złapałam doła też bo gdyby moja ciąża nie obumarła to teraz na 15 stycznia miałam termin porodu i jest mi trochę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, prosze sie nie smucic, tylko pamietac i swieczke zapalic. ja tez dla ciebie i dla aniolka zapale. Wiem ze to musi byc bardzo trudne, ale twoje cialo wie najlepiej. Naturalna selekcja. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to sa buziaczki dla ciebie i aniolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dorka 🌻 ja właśnie sobie tym tłumaczę że mój organizm jeszcze może nie doszedł do siebie po poronieniu i przez to nam się nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje, ze trudno jest akurat wskoczyc w ten jeden dzien owu... Na pewno wszystko jest super i zaraz znow bedziesz w ciazy no i my wszystkie! Wiesz ze wszystko jest dobrze, bo przeciez masz Madzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, obiadek.... Dopiero koło 17 w domu zjem :( A głodna jestem niesamowicie. Jeszcze jakąś kanapkę mam w szufladzie to zaraz wszamam :) I wracam do pracy, dzisiaj dużo do zrobienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka kochana, nie moge sobie nawet wyobrazic jak Tobie ciezko musialo byc. Jak Cie nachodzi smutek musisz myslec o malej Magdalenie. Bedzie miala rodzenstwo. Zobaczysz Sylwinka. Ja sie cale 4 tyg adwentu modlilam by byc w ciaze i po adwencie dowiedzialam sie ze jestes. Bede o Tobie pamietac w moich modlitwach, zobaczysz ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka przy najblizszej okazji zaskoczy! Ja to wiem :) Ostatnio gadalam z tym z gory i tam zalatwialam kilka spraw :) Tylko ten M musi byc w domu, bo inaczej sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - pewnie że kochane :P I do tego każda każdej otuchy dodaje w trudne dni :) Ale Ty i tak jesteś w tym mistrzynią :) Ja nie myślę o tym ile już mój Aniołek by miał latek dzisiaj, nie chcę się dołować bo mu życia nie wrócę. I tak wierzę że takie małe duszyczki widzą nas z nieba :) Kończę pracę za chwilkę. Odezwę się z samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super podejscie dziewczyny! dzielne jestescie! Kruszyna fajnie masz ze juz konczysz, ja mam jeszcze 2,5h :( ale mi sie juz nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrra udalo mi sie nowa strone zaczac! No to teraz czuje ze plan wykonalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Jesteśmy już po wizycie u gina. Fasolka ma się dobrze. Wg magicznego kółka ginekologa jestem 11 tyg i 5 dniu, a wg USG 11 tydz. i 6 dzień :) Nie ma żadnych dziwnych zmian, które mogłyby świadczyć o wadach wrodzonych, zespole Downa itp. Fasolka mierzy 6,5cm, serduszko pięknie bije. No, wszystko jest ok :) Co do mnie - wyniki spadają i dietą muszę nadrabiać. Szpinak, wątróbka, buraczki i inne. Hemoglobinę mam na poziomie 11,8, gdy spadnie poniżej 10 to położą mnie na oddział na 3,4 dni i dadzą dożylnie, ale nie dam się :) A oto i on - nasz mały szkrab :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2b2e56a53075120.html No i aktualizacja tabelki: STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Szuszunia...........12.01......................4....woj. opolskie..26....0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......12...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......8...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............5...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P............6...............(),(),09........... .....21...........???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×