Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P idę stąd i nie wracam o nie ooooooooooo:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczynki! No ja niestety sie wczoraj chlopa nie doczekalam :( i tylko z kosmatymi myslami zasnelam. Dzis ma pilke wiec tez pozno wroci i jeszcze padniety, wiec tez pewnie nici :( ale test owu jeszcze mowi ze nie ma owu, wiec bez stresu :) Grazka, jak przyjdzie (ale caly czas tancze, aby nie przyszla), to nic sie nie zalamuj! Za kilka dni po bedziesz mogla znow cieszyc sie starankami :) a jak samopoczucie? Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - no to szczęście że nie było owu jeszcze. Ale pilnuj chłopa, żeby był na czas. Najwyżej w szatni w trakcie przerwy w meczu go dopadnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie wychodz z topiku :) Obiecuje, że następna strona bedzie Twoja :) Dorka samopoczucie mam do bani :O Jakoś czuje sie na @ i wiem że jak przyjdzie to będzie mi smutno bardzo ale siły nabiore na następne staranka i znów bede pełna życia za kilka dni. Kupuje testy owulacyjne w tym miesiącu tylko nie wiem jeszcze jakie. No i mąż będzie łykac L-karnityne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mozna na boisku, ale ja nie lubie jak inni patrza :) Oj jak bedzie owu, nawet dwa dni przed, to nie popuszcze! Przywiaze, zgwalce i chlopakow uwolnie :):):):):) Mam nadzieje ze sie uda! To bedzie pierwsze przytulanie w owu, ciekawe czy uda sie zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaa
Hey :) dziewczyny .. ja starałam sie od pazdziernika 2008 ale jak moj facet przyjechal okazało sie ze mam dni nieplodne ale jednak jakas tam nutka nadzieji byla niestety nic.. moj Narzeczony mieszka dosc daleko. W listopadzie jak przyjechal akurat w sam szczyt owulacji .. robilam dwa testy i nic .. az pozniej gdy @ nie bylo juz tydzien zrobilam test wyszla bardzo druga slabiutka kreseczka ../ odrazu na drugi dzien zrobilam drugi test rano to samo wyszlo i w ten sam dzien poszlam do lekarki .. wykryla wczesna ciaze :) obecnie jestem w 8 tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, prosze sie nie smucic! Pomysl o tych wszystkich goracych nocach i porankach :):):):):):):) Ale i tak mam nadzieje ze juz nie przyjdzie do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaaa wielkie gratulacje! Sylwinka, opaska problemu nie rozwiaze, bo ja lubie sobie pokrzyczec :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek nie gadaj głupot :) Mój pies dzisiaj wariuje :) Ciągle sie chce bawić i chodzi za mną ze swoją zabawką piszczałką -jeżykiem :) fajnie to wygląda jak takie bydle jest takie uparte i masz się z nim bawić i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, Ciebie to nic nie zatrzyma :) dam mu jeszcze dzis wolne, jezeli bedzie padniety, ale jutro juz mu sie nie upiecze! Podejrzewam ze w ten weekend bedzie owu, wiec juz wspolczuje chlopakowi :):):) no i nie moge sie doczekac! Chyba mu powiem, aby tez myslal ze dzidzie tworzymy i wspolnymi silami powinno wyjsc! Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nawet piesek zabawkę przyniósł bo się domyśla że jego Pani jest w ciąży :):) ja wiem swoje Ty swoje ale zobaczymy kto ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie nawet kiedyś pisali w gazecie że jakaś para uprawiała seks na chodniku i straż miejska musiała ich rozdzielić bo to rano było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaa
dziekii :D za was tez 3mam kciuki.. chociaz to nie łatwe przestac myslec o staraniach ale warto.. ::*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na nk dostałam wiadomość od znajomej z niemiec, pytała co moja siostra urodziła i kiedy ja zajde w ciąże:O wczoraj w sklepie koleżanka też się mnie zapytała KIEDY? :O a przed chwilą zadzwoniła moja dobra kumpelka zapytac jak minął sylwester i drugie pytanie czy jestem w ciąży? Co to, mam wypisane na czole że się staramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, mnie tez sie wszyscy pytaja, a ja nie chce mowic. I jak zajde, to pewnie wszyscy beda myslec ze wpadka :) w szczegolnosci ze nie jestesmy malzenstwem :):) Sylwinka, ty zawsze dobrze wrozysz, wiec ja wiem ze Grazka ma male w brzuchu! nie ma innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nikomu nic nie mówie :) Będą mówić że nie planowane :) wiecie tylko Wy no i mój mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, ja też tego nie rozumiem, ale widocznie po nas to widać hehe :) Teściowa składając życzenia noworoczne życzyła mi potomka :) Moja mama i babcia też :) Nawet brat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak byłam 2 miesiące w ciąży z Madzią to sąsiadka wiedział ciekawe skąd jak nikt jej nic nie mówił chyba mamy to napisane na czole :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wiem mama i moje dwie przyjaciolki :) Musialam sie z kims bliskim podzielic, ale teraz troche zaluje, bo ciagle wypytuja itd. Patrza czy pije alkohol i sprawdzaja :) z jedenj strony milo, ale z drugiej troszke mnie to stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka coś w tym jest, bo mnie ostatno ciągle ktoś o to pyta :p Choć nic nie mówiliśmy nikomu. Ostatnio mój chrzestny w sylwestra pytał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×