Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Aśka nie martw sie na zapas, każda kobieta inaczej przechodzi ciąże... moge cos o tym powiedziec bo w 10tyg.miałam lekkie plamienie i lekarz zostawil mnie w szpitalu wiec tez nie było mi za wesolo ale trzeba myslec pozytywnie... trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dorka czasami patrze na mojego :) i wydaje mi się ,że on się czasami bardziej przejmuje niż ja ale nie da poznać po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci tacy sa :) ale moj nic nigdy nie powie :) wiem ze mysli pozytywnie ze nam juz sie niedlugo uda :D wlasnie wszedl do salonu i powiedzial ze moze jak bedziemy mieli malenstwo to powinnismy polozyc miekka wykladzine w salonie, aby bylo mu milej i cieplej, bo teraz mamy podloge drewniana :) no rozbawil mnie do lez! nigdy nic nie mowi a raptem z czyms takim wyskoczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka narazie odpukac tak, ale do pracy przestalam chodzic bo niestety nie mam pracy siedzacej 8 godzin czasami nawet nie jadlam, do tego stres no i wyladowalam w szpitalu i powiedzialam sobie DOSC! najwazniejsze jest dziecko i jego zdrowie... moja kuzynka tez w 10 tyg. wyladowala podobno ten tydzien jest najgorszy:( plamienie prawdopodobnie mialam ze progesteron mi spadł i teraz biore luteine zeby zapobiec skroceniu sie szyjki no i zeby juz zadne plamienie/krwawienie nie wystapilo... Dorka, my sie tak w sumie nie nastawialismy na dzidzie ale chyba w 3 cyklu samo wyszło :) wiec troszke zaskoczeni ale bardzo szczesliwi jestesmy :) wam tez sie dziewczyny uda zobaczycie!! myslec pozytywnie ale nie zadreczac sie tym bo idzie zwariowac kiedys tez szalalam ale pozniej odpuscilam i samo wyszło ;) sie rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze zrobilas, ze odpoczywasz i sie juz nie stresujesz. U nas staranka sa raczej na luzie, ale po ja strasznie wyczekuje :) to silniejsze ode mnie :) Staramy sie niby 3 cykl teraz, ale wczesniej nie dalo rady, bo okazalo sie ze nie mialm owu wogole, ale teraz dostalam leki no i jest wszystko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my dziewczyny zawsze w duchu mamy cicha nadzieje :) napewno sie uda ja trzymam za staraczki kciuki :) a 3 cykl to mysle ze tuz tuz zobaczysz 2 kreseczki :P mnie przyniosl szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu bedzie wszystko dobrze. Moja siostra tez miała takie bóle na początku ciązy a ciąza sie super rozwijała :) koniecznie daj znac jak było u lekarza a teraz duzo odpoczywaj:) Witam nową zaciążoną i prosze o duzo fluidków ciązowych:) Dorka Ci nasi męzowie to potrafią czasami nas zaskoczyc :) Mój teraz wrócił od fryzjera i przyniosł mi różyczke :) Dla reszty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻYRAFA123
podczytuję was bardzo często i tak jak wy pragnę dzidzi :) i mam do was pytanie :)? @ mam co 34 dni z racji pracy mojej i męża kochamy się zwykle wieczorami a nawet w nocy i kochałam się : 10dc/11dc-w nocy około 23.40/00.30 godz. 11dc/12dc- --//-- 12dc/13dc- --//-- 14dc/15dc- --//-- Wszystkie stosunki byly mniej więcej o tych samych porach tak jak pisałam wczoraj bolal mnie prawy jajnik (14dc) a dzisiaj i jajniki i podbrzusze :o zastanawiam się czy to nie owulacja:o jak myślicie ?Czy jest szansa że mi się uda zaskoczyć mam już 3 letnią córkę tylko w tedy miałam cykle co 30dc a teraz od 6 miesięcy co 34dc i w pierwszą ciążę zaszlam 14dc staram się już od 5 cykli i we wszystkich kalkulatorach wychodzi ze powinien to być 19/20/21 dc cyklu ale jak tak kochałam się wcześniej to nic nie wychodziło z tego :( sama już nie wiem co mam myśleć :o może mi napiszecie co myślicie o tym bo ja tak bardzo chcę dzidzię :) teraz też czuję takie mrowienie w prawym jajniku i lekkie nad wzgórkiem łonowym :oChyba zaczynam schizowac mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i napiszecie mi co myslicie o tym wszystkim z góry pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka no i znowu szczyty będziesz zdobywać :D:D ja się dobrze czuję jeszcze troszeczkę mam plamienia ale nie dużo mdłości mnie męczą brzuch mnie nie boli :) pozdrawiam Was moje słoneczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa. pewnie ze CIe przyjmiemy. no niby tak ksiazkowo to przy 34 dc, owu powinnas miec 19-20, ale to wcale tak chyba nie dziala :) ja nigdy nie wiem kiedy mam owu, wiec zaczelam uzywac w tym cyklu testow owu i pokazaly mi dwa dni pozniej niz myslalam. moze tez sprobujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, szkoda ze tak sie nie za dobrze czujesz, ale co tak jestes zafasolkowana, wiec to wielkie szczescie! ja wlasnie skonczylam sprzatac mieszkanie, troche zaczely mnie kuc jajnki :) zaraz ide z ukochanym gotowac obiadek :), dzis curry z ryzem i kurczaczkiem. pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę :) Spaliśmy teraz i zaraz wracam do łóżeczka do męża:) Sylwinek dobrze, że czyjesz sie lepiej ale dalej staraj sie duzo leżec i odpoczywac :) Asiu Ty tez :)👄👄 Dorka pyszny obiadek ;) Mysmy dzisiaj nie robili obiadu bo zrobiłam rano sałatkę i ją zjedliśmy:D trzymajcie sie ciepło 🌻papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to wracaj jak najszybciej:D maz przeciez nie moze czekac :D Moj wlasnie mnie czestowal kieliszkiem wina przed obiadkiem, ale odmowilam, no bo w sumie nie chce pic alk jezeli jest nawet najmniejsza szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka! Wpadam tylko na jeden post, bo zagoniona dzisiaj jestem. Wczoraj czułam się tak źle wieczorem, że nie wstałam z łóżka. Dzisiaj czuję się super! Brzuszek nie boli, @ nie ma, czasem tylko coś w brzuszku zakłuje :) Jutro robię teścik, trzymać kciuki proszę!!!! Buziaki dla wszystkich, dla przyszłych mamusiek, starających się, nowych i w ogóle dla wszystkich duże buzi :D:D:D P.S. No największy buziak chyba rozumiecie Sylwince się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze jedno. Mój małżonek stwierdził że napewno nam się udało bo za często się do niego chcę przytulać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, no super ze napisalas kilka slow, bo myslalam dzis i Tobie! czekamy jutro na dwie krechy! dawaj od razu znac! bede mocno trzymac! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Gratulacje spokojnych 9 miesięcy ❤️ Dziewczyny piszecie jak szalone.Nawet nie mam czasu nadrobić zaległości :(. W pracy mam zachrzan i brak możliwości wchodzenia na neta, a w domu dokańczam rzeczy z pracy. No cóż trzymam za wszystkie staraczki kciuki, a przyszłe mamusie niech o siebie dbają :) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chciałam Wam tylko napisać że dzwoniłam do lekarza i kazał mi jutro przyjechać o 12 bo chce zobaczyć co się dzieje jakbym w razie czego poszła do szpitala to Grażka da Wam znać. Kruszynka trzymam kciuki za Ciebie 🌻 dla wszystkich dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek wszystko będzie dobrze :) coś mnie dziś jajnik pobolewa lewy, ma któraś z ciężarówek tak??? buziole dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! CO jest? Ja pierwsza? Kruszyna, jak wyszedl test? Dawaj znac koniecznie! Moj ukochany wlasnie przygotowuje mi sniadanko, i potem jedziemy do mojego brata. Sylwinka a jak u Ciebi? Lepiej sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko OK. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadłam sie tylko przywitac ;) i zyczyc milej niedzieli :) Lolcia ja mialam kilka razy ale tylko takie uklucie w jajniku jakby maly sie zahaczyl o nie :) trzymam kciuki za 2 kreski Kruszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziś już luźniej w pracy. Na szczęście. Wczoraj u znajomych zabalowaliśmy i wróciliśmy po 3 rano do domu. Dziś na 9 do pracy więc jestem nieźle padnięta. Jest tu ktoś w ogóle? Kruszyna i jak?? Odezwij się i napisz jak test, chociaż jestem pewna że dwie krechy wyszły i teraz pewnie świętujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Kruszyna ciągle o Tobie mysle :) Daj znac jak tam test? Trzymam kciuki cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem :) wlasnie cos ta kruszyna sie nie odzywa, a ja juz od rana przy komputerze czatuje na dobre wiesci :) ale tak jak piszesz pewnie swietuje i nie ma czasu aby podejsc do kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to dzisiaj lepiej się czuję - łepek mnie już tak nie boli i w ogóle :) Mam zrobiła mi takie specjalne świeczki do uszu i poprawiło mi się :p:p:p Żabka witaj :) Widzę, że ty pierwsza powitasz maluszka :) I widzę, że jak będzie dziewczynka to chcesz jej daćna imię Paulinka, czyli tak jak ja mam na imię :) I tabelka, bo była nieaktualna - tzn. ja już 12 tydzień zaczęłam ;) STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............13............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................12............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 9.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................7...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść..... No nie wiem od czego zacząć... Testy zrobiłam dzisiaj rano dwa, na obu wyszła druga kreseczka, a raczej jej cień :D:D:D Ale jest :D:D:D Oba testy o czułości 25 a nie 10. Jeszcze się nie cieszę, bo to dopiero 10 fazy lutealnej i wszystko może się zdarzyć, ale jestem dobrej myśli :D M zobaczył test i od razu ten \"cień\" zauważył, więc mi się nie wydaje - a tak na początku myślałam, że zwidy mam :) Przytulił mocno, powiedział że kocha mocno mnie i fasolkę i że wszystko będzie dobrze, że on nawet pozmywa po obiedzie :D:D Słodki jest :D Za kilka dni powtórzę test i też dam Wam znać :) Od wczoraj biegam do toalety, w nocy wstawałam 3 razy siku, dziś od rana też, więc coś tam się chyba u mnie dzieje :) Dziękuję Wam za wszystko, trzymajcie nadal kciuki proszę :) W tym tygodniu idę do lekarza po luteinę, nie chcę żeby powtórzyła się sytuacja, którą już 2 razy musiałam przechodzić i wolę od razu być pod opieką lekarza. Napiszę jeszcze jutro z rana, bo teraz muszę uciekać. Wielkie buziaki dla wszystkich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×