Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

samopoczucie u mnei ok, zero objawow:) @ ma byc 3.11:) jedyne co to czesto mam zgage;/ jak mnie to wkurza aaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem przyjechal siostry maz na kawe:) pogadalismy chwile a teraz obmyslam co na obiad zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta moja podwojna osobowosc hihihi ta Yariska wyzej to ja oczwiscie... wrrrrr musze umyc ta swoja Yariske bo koloru juz nie widac:D:D, wstyd takim brudasem jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wymyslilas Samirka/yariska na obiadek:) >????? ja ogorkowa:) jutro watrobka drobiowa;) w piatek kapusniak z kiszonej:) w sobote paluszki rybne i surowka:) a w niedziele rosol i kaczka pieczona, znaczy udka:) oto moj jadlsopis:) w poniedzialek test ciazowy hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj bedzie zupa jarzynowa a na drugie danie zrobie piersi z kurczaka z pieczarkami, ziemniaki u surowke piersi bede miala na 2 dni a w piatek zrobie golabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett nie bolało a ja jeszcze dzisiaj rano męża wykorzystałam ja dziś robię ziemniaki sos i mięsko na obiad i surówka :) ja też mam zero objawów ale nie stresujmy się poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira:) ja nei lubei sie z gotowaniem powtarzac:) poza tym mam strasznei malo czasu, bo z pracy wracam o 18:30;/ tak wiec zupa np jarzynowa wychodzi raz na miesiac bo do tego czasu ugotyuje sto roznych potraw, czASAMI testuje jakies dania, ale generalnie wole tradycyjne potrawy:) polskie najlepsze:) pomysly czeropie z internetu czasami, jak juz naprawde nei mam pomyslow:) ale tez czesto tak jak TY gotuje na dwa dni:) z wczoraj mam krokiety, ale i tak ugotuje zupke;) ] Sylwinka25 ten Twoj maz to ma fajnie, tak byc wykorzystywanym, na pewno nei placze z tego powodu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka czekoald wiem:) moj maz kocha migdaly :) podobno pomagaja tez na mdlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on i tak nie raz biadoli że stary już jest i nie ma siły a ma 31 lat on by chciał teraz synka to musi się postarać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jaki startyyyyyy co on pitoli w sile wieku chlop przeciez:) no i jak chce syna to mu sie nei dziwie, ze nei marudzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś oglądałam rozmowy w toku i tam było małżeństwo 80 letnie i jeszcze uprawiali seks ciekawe kobiety jak z nami będzie :D:D:D:D:D:D:D właśnie niech lepiej do roboty się bierze a nie będzie marudził :D:D:D:D:D:D pierwszego chciał syna ale nie strzelił w 10 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski 🖐️ można się do was dołączyć? Ja planuje począć maleństwo tak za miesiąc może dwa i mam nadzieję, że bez żadnych niepowodzeń się uda. To byłoby moje pierwsze maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka stopa hej hej :) witaj🌻 pewnie, ze mozesz sie przylaczyc:) dopisz si edo tabelki:) i od razu zaczynaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej dziewczyny, juz po pracy wiec moge troche popisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Wlasnie skonczyl mi sie okres(dla przypomnienia zaczal sie w zeszly piatek), tak wiec juz czekam na oznaki dni plodnych:) zrezsta przytulac to my sie lubimy, wiec i tak i tak przytulac sie bedziemy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Mam pytanie, ktora z Was stara sie o dzidzie po odstawieniu tabletek anty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️W❤️I❤️T❤️A❤️M❤️ Ale napisałyście :D Ibardzo dobrze bo ja się cieszę z tego :D mnie wczoraj mąż pomęczył w nocy co prawda wiadomo że nic z tego nie będzie ale trening czyni mistrza hihihihihih:D Jesli chodzio tą tempkę to tak naprawdę mówia że trzeba z 3 miesiące mierzyc aby była wiargodna :o bo wiem że gdzies dziewczyny pisały że im się to wogle nie sprawdziło :oJa mierzyłam caly tamten miesiac i się nie udało:o Jesli chodzi o fiksowanie;) to mi też się włańcza i jak widze wózek to glowa mi się kręci o 360 stopni a jak na złość koło mnie same wózki :)przerobiłam też już ogladanie ciuszków mebelkow itd to jest całkiem normalne :) nasza babska przypadłość :D teraz mogę sobie ubranka kupowac bo mam 4 miesięczną chreśnicę :)Ale co by nie gdybac to LETNIE MIESIĄCE SĄ NASZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie widzę innej opcji i już!!!!! 👄👄👄 DZIEKI ZA ZAPROSZONKA NA NK SLICZNIUTKIE JESTESCIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Liebe:) juz po pracy looo matko zazdroszce Ci, ja tu musze odsiedziec jesczze 6 godzin:( ja nie stosowalam anty, a z przytulaneim u nas roznie, kochamy sie ale sex nei jest i nei byl priorytetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witaj syla, mu sie jeszcze nie znamy:))))) Oj to chyba jestem jedyna po tabletkach naty.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivet266
a ja nie mam Was wszystkich na naszej klasie :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, wslasnie z pracy wrocilam i juz chyba dzis z domu ruszac sie nie bede musiala, bo taaaak strasznie zimno... @ probuje sie rozkrecic dzien 2 i cos ciezko idzie... Cale zycie wszystko ok z @ a teraz jak pierwszy raz sie czlowiek stara to cos dziwacznego sie dzieje z @... a na obiadek to placki ziemniaczane i zupe dzis zrobie, Ivett chyba cos ukradne z Twego jadlospisu na weekendowy obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to martwie sie, kluje mnie podbrzusze wlasciwie neiwiele wyzej nad wzgorkiem lonowym, nie muysle o ciazy, tylko, zeby wszystklo tam w srodku bylo ok. ale czekam na @ to moze etz od tego, i to nei jest az takei bolesne, takie skurcze jakies;/ srednio przyjemne ale nei az tak bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! Ja też sie staram o maleństwo a raczej znowu zaczne bo niestety poroniłam w niedziele i teraz mam nadzieje ze uda mi sie ale bede niestety na podtrzymaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×