Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Koteczek, nauczysz sie, miesiac to sporo czasu, oh jak mi sie teskni za nauka i studjami...fajne czasy... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, by temp byla miarodajna powinno sie mierzyc codzien i to rano kilka minut zanim wstaniesz z lozka, zawsze w tym samym miejscu i tym samym termometrem. Jak temp sie podwyzsz znaczy sie ze jestes po owulacji, powinna spasc przed @ chyba ze jest sie w ciazy to utrzymuje sie lub zwieksza i tak zostaje min 100 dni..Mozna o tym pisac i pisac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, nie o to chodzi czy masz 36.9 czy nawet 37.2 np, ale o to czy spada czy zostaje na tym samym poziomie, od momentu wzrostu, czyli po owulacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dasz rade :) Ja mialam zawsze ten problem ze odkladalam na potem nauke wiec jak co do czego przychodzilo to uczylam sie dwa dni przed egz i noce zarywalam, ale ja tow szytko na ostatnia chwile robie.Wyrwalosci zycze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek dasz rade z nauką:):) ja mialam w nauce przerwe ponad 4 lata dalam rade obronilam sie na 5:D mojemu synkowi tez ciezko dogodzic w zabawkach od tego specjalista jest tata, maz kupuje zabawki w Niemczech bo te firmowe sa duuuuuuzo duuuuzo tansze niz w Polsce glupi przyklad quad w niemczech ok 2100 zł a u nas ten sam model kosztuje ponad 4000 ponoc w promocji... Quad kupiony i stoi, zadko kiedy syn na nim jezdzi bo sie boi a taki byl napalony wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to na nauke ksiazki w kierunku takim, ja potrzebowalabym 3 miesiace.. podziwiam i wyyyyyyyyyyyyytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też konczylam zarzadzanie przedsiebiorstwem :) na marketingu ... ale to bylo jakis czas temu.. a wczesniej inzynierie produkcji i tez zarzadzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierunek fajny aczkolwiek duzo materialu do opanowania bo trzebabylo sie orientowac i w zarzadzaniu, marketingu, rachunkowosci, logistyce, prawie, bankowosci a na mechanice i budowie maszyn skonczywszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra robi zarzadzanie inzynierskie 7 ostatni semstr dziennei i u mnie pracuje.... ja musze zaliczyc roznice programowa nauke o organizacji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwasze podziwiam osoby, ktore maja glowy do tego do czego oja glowa zupelnie sie nie nadaje.. Ja konczylam UMK w toruniu, na medycznej, jestem mgr pielegniarstwa, i w trakcie pisania doktoratu z psychiatrii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam takie kierunki jak Twoj, bo do takich przedmiotow glowy nie mam, ale medycyne kocham wrecz, calym mym zyciem byla, i praca w szpitalu na bloku operacyjnym i oiomie, a psyhiatria to dla mnie pasja... ale jakos teraz marze o dziecku i to dla mnie wazne strasznie... i zawodowe sprawy na drugi plan zeszly... kiedys moze powroca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja, tutaj pada snieg:) taki mokry od razu topnieje, ale jednak to snieg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha..a moj maz sie dzisiaj rano smial, gdy wrocil z pracy, ze pogoda taka, ze sie nie zdziwi gdy snieg dzis spadnie... u mnie bez sniegu jak narazie ale tak strasznie zimnoooo.... ponoc niezla zima mam byc w tym roku w uk..hihi..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxdrt
czesc dziewczyny, chcialam sie tylko pochwalic, ze zostane mamusia w styczniu ;) a o dzidziusia staralismy sie 5 cykli wiec tez sie troszke naczekalismy... dla niektórych tylko 5 miesiecy, ale dla nas sie ciagneło... zycze owocnych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny wstawać kawka na stole \\_/> Siedzą mężczyzna i kobieta w przedziale. Mężczyźnie rozpiął się rozporek, więc kobieta próbuje mu jakoś elegancko zwrócić uwagę: - Hmm... \"sklep\" się Panu otworzył... Pan od razu zorientował się o co chodzi i zapiął rozporek, ale chciał wiedzieć, czy nie widziała przypadkiem czegoś więcej: - A, hmm... \"kierownik\" był? - Nie, tylko jakiś \"fizyczny\" leżał na worach... xdxdrt gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, dobry kawal:) ja dzis w pracy:( nie ma tak dobrze:) ale godzine wczesneij wychodze za to:) juz zrobilam zakupy na reszte tygodnia, a mianowice watrobka drobiowa, dwa kacze udka, paleczki z kurczaka, smietana, ogorki kiszone, kapusta kiszona:D hahaha mam z glowy, watrobki i kaczki dlugo szukalam, u mnei w tesco nei bylo :) obmyslilam obiady na kilka dni do przodu heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×