Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hahahahahahhahaha dobre:) hihi, troche humoru z rana nei zaszkodzi, ale mi sie nic nei chcel;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie dziewczyn co znalazłam w necie: http://emagia.narod.ru/index.htm internetowy test ciążowy, nie znam rosyjskiego, ale jeśli ten kwadrat zabarwi się na czerwono to jest się na 95% w ciąży a jak na niebiesko to nie. Ale się uśmiałam, wg tego jestem w ciąży i mój mąż także :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok koniec dobrego znikamy do obowiazkow!!!! zagladne tutaj pozniej jak zrobie cos w domu bo inaczej nogi polamie na tym balaganie ;) przesadzam troche ale musialo zabrzmiec przekonywujaco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi pani do klasy i widzi, że Małgosia wychodzi z za firanki i poprawia sobie spódniczkę. Po chwili wychodzi Jasio i zapina sobie rozporek. Pani pyta Jasia, co oni tam z Małgosią robili. Jasio: - Nie wiem, jak to się nazywa, ale to będzie moje hobby do końca życia. Samira dobre te kawały:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jestem ciekawa jakby to wyglądało gdyby mężczyzna chodził w ciąży :) ja też zmykam sprzątać odezwę się pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dzieczyny, zrobilam pierwszy test dzis, z drugiego sikania i niestety wyszlo ze w cizay nie jestem :( @ wczoraj jakby sie zaczal, jedno plamienie w brazie i tyle dzis brak.... hmmm... Juz nie wiem sama co o tym wszytkim myslec! Pierwszy raz w zyciu mam cos takiego i pierwszy raz @mi sie spoznia, zwasze jak w zegarku...choc te starania o dzidzi wszytko zagmatwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to to:) spokojnie, nawet jesli nei teraz, to nastepnym razem sie uda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
aska, jak to okres to predzej czy pozniej przyjdzie, nie nakrecaj sie i odczekaj jeden dzien, jak nie przyjdzie rob kolejny test i tak do skutku, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iwett.. Tak chcialabym wiedziec.. Nie martwie sie tylko denerwuje tym czekaniem...ah. Ide obiad robic, to przestane myslec.. A jak Ty sie czujesz? p.s.wyslalam Tobie zaproszenie na nk, mam nadzieje, ze dobrze Cie odszukalam...reszty dziwczyn znalezc nie moge...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz lece na nK:) nei nakrecac sie kobitki:) nie myslec, a za to gotowac, pracowac, sprzatac cieszyc sie zyciem, oddajmy to w rece losu i czekajmy razem na forum:) lece do tesco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D Dzięki za dopisanie do tabeli :) Za raz ja uzupełnię :)Widzę że wam humorki od rana dopisują :) I bardzo dobrze bozadowolona mama i przyszła mama to skarb dla dziecka :) Nie pamietam która z was pisała o sposobach ciazowych ja wam mogę napisać do śmiechu że jak my działalismy nad synkiem to gdzieś w jakiejś durnej gazecie przeczytałam że przy wytrysku trzeba chłopa złapac za prawe jajco i ugrys w lewe ucho HIHIHIHIIHI:D:D:D i tak dla jaj zrobiłam i wiecie co mam syna HIIIIIHIHIHI:D a teraz to dziewucha by się przydała :)Ale nie ma co gdybac tylko trzeba działać i szturmem na lipiec ruszamy czego i wam i sobie po cichutku życzę ❤️ A zaciążonym przyszłym mamusią szybkich 9 miesiecy i 0 mdłosci ❤️Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........29.10.........?.........1....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczecin ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.............29.......1 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Syla30 co za sposob:D ja sobie odpuszcze :D hihi aska.osa nie moglam sie powstrzymac i pokomentowalam kilka Twoich zdjec:) piekne sa! ja spadam bede za jakis czas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he..sposob bardzo ciekawy :) Iwett dzieki za mile komentarze na nk.... Ja tez do tesco zaraz zmykam, musze pieskowi cos ugotowac do jedzenia, ale najpierw kupic...cos dzis dziwnie na mnie spoglada..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVETT-:D z tym sposobem to było tak dla jaj bo wyczytałam gdzieś ze to sposób na chłopaka :D I jak sie bzykalismy w wiadomym celu to w żartach powiedziałam że jak chce syna i go chwyciłam no i mam HIHIHIII:D wiec może kurnia coś wty jest :pIVETT Ciebie to chyba znalazłam na NK bo ty z londynu jesteś ??? Dziewczynki ja też jestem na NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Syla ja z LOndynu:) wlasnie wrocilam z zakuopami:)bede dzisij krokiety!!!!!!!!!!!!!!! aaaaa mniam mniam aska gotuj pieskowi, a moze on sie na Ciebie tak patrzy, bo cospodejrzewa:D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...pewnie chce na spacer, dlatego mnie obserwuje...cwaniak :) Mmm krokiety, pysznosci, ja dzis trortille robie.. A z tym sposobem, to kazdy dobry,ktory skuteczny :)) ps.s samira juz Cie zaakceptowalam..afajne to zdjecie z synkiem, szkoda ze jedno tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zakrecona, zrobilam zakupy, zapomnialam o workach na smieci i kilk innych pierdolach:P maz mi sie kaze relaksowac;) jest kochany, on w pracy a ja sobie tu oierogi zajadam;p ale za to pracuje w sobote:) za ten dzisiejsz dzien;) pogoda jest piekna:) chwilka relaksu zaraz sobie strzele kawke:) moze tym razem mi nie posmakuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie smakowala.. Ja uciekam, czas zakupow i pieska mego na spacer wezme, choc u mnie pogoda bleee... zaraz bedzie padac..ale co tam..lepsze to niz myslenie o...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zastrzezony profil w nk więc mnie cieszko znalesć :o ale wysłałam zaproszonko do IVETT I SYLWINKI 25( znalazłam cię u agi ) Ja też jestem Sylwia :D Dziewczyny ja na dzisiaj uciekam bo mam dzisiaj urodzinki taty wiec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja chyba nigdy za wami nie nadaze :( piszecie jak oszalałe:P:P kurcze ze tez nie mam czasu jak narazie z wami troche dluzej posiedziec i poklachac :) słyszalam juz o tym tescie kwadratowym :P głupoty :D ale idzie sie niezle posmiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też się staram. co prawda 18 miesięcy, ale ten miesiąc był pierwszy z clostilbegyt i duphaston. dziś 19 dc. i czekam na jakieś oznaki tak czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×